קורס פנג שווי "כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

לימודי פנג שווי קלאסי

קורס פנג שווי " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

קורס פנג שווי קלאסי " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון" נועד לתת מענה לקהל רחב. לאור בקשות מכל רחבי הארץ וכן מחו"ל, ללמוד פנג שווי במתכונת דיגטלית ובשפה העברית.

הקורס כולל 32 שיעור גדושים בידע מעשיר ומעצים אך בעיקר יישומי. הקורס מתמקד בעקרונות הליבה של אומנות הפנג שווי. עקרונות הליבה של  שתי האסכולות הראשונות, "אסכולת הצורה" "ואסכולת המצפן". לכל אחת מהאסכולות היבטים וגישות שונות.  אך בבסיסן הן נשענות על עקרונות משותפים. האסכולות של הפנג שווי הקלאסי הבנויות כנתבך על נתבך. 

מהו פנג שווי היום?

נכון להיום כל אדם שנשאל את השאלה מהו פנג שווי נקבל מגוון רחב של תשובות.  מאחר ולכל אחד יש את הפרוש שלו לגבי הפנג שווי. למעשה כל התשובות נכונות.  מאחר והפנג שווי משתרע ומשפיע על כל התחומים של חיינו. על כן הפילוסופיה עליה מבוססת אומנות הפנג שווי מכמתת את הקיום והבריאה ליחידה פועמת אחת.

האסכולות בפנג שווי הקלאסי

לפני כשלושה עשורים לערך, אומנות הפנג שווי חדרה למערב בסערה. וקיבלה מקום נכבד ביותר בכל מפגש חברתי . ברוב רשתות הטלוויזיה המכבדות את עצמן אירחו באולפנים מתמחי פנג שווי על מנת לחשוף את הידע העתיק לעולם המערבי .  והנושא הפך "לטרנד" שלמרבה הצער נותרו ממנו חצאי אמיתות ואי דיוקים אשר יצרו "יחסי ציבור" שגויים.  ואומנות הפנג שווי איבדה מהקסם והתועלת הרבה שניתן להפיק ממנה.

האסכולות בפנג שווי הקלאסי

פנג שווי- השימוש בסימבולים

באופן לא מפתיע נוסדו כמה וכמה בתי ספר. שהתבססו על מספר עקרונות בסיסיים של הפנג שווי המקורי ויצרו "אסכולות" שעשו קיצורי דרך.  אותם אני מכנה " פנג שווי לייט". אשר לא רק שאינן מניבות תוצאות רצויות, אלה שלעיתים השימוש בטכניקות האלה גורמות לנזקים בלתי הפיכים. 

אחת הגישות "הקלילות" שנוסדו במערב הוא השימוש בסימבולים המזמנים שפע, זוגיות, שגשוג ועוד. אלה שהשימוש בסימבולים ללא הבנה מעמיקה בכל הרבדים והעקרונות של הפנג שווי מסיט את העיקרון מהיסודות עליהן בנויה אומנות עתיקה זו.

פנג שווי- השימוש בסימבולים

לימודי עיצוב פנג שווי קלאסי אצלך במסך

למקרה ורצית, אך מכל מיני סיבות דחית את לימודי הפנג שווי

כעת זו ההזדמנות שלך!

הקורס המקיף ביותר

ללא אילוצים של פקקים וחניה

בהנחה לזמן מוגבל

הנחה משמעותית לזמן מוגבל

בליווי צמוד

ליווי צמוד לכל מתמחה

ללא סיכונים

החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה

יש לי חדשות ממש משמחות!
לאור בקשות של אנשים מכל הארץ וגם מחו"ל,
 החלטתי להנגיש קורס ייחודי באומנות הפנג שווי, במתכונת דיגיטאלית ובשפה העברית.
כולנו כבר יודעים שכל מה שקיים ביקום, בנו, בצמחים, בדומם הינו אנרגיה, ואנרגיה היא תדר, היקום משדר תדרים, השאלה היא האם אנו יודעים לפענח אותם תדרים או אולי הקליטה משובשת? ואולי אנו לא יודעים לשדר את התדרים הנכונים?
ובכן חברים, שנים של חכמה נשגבת התמזגו ויצרו את אומנות הפנג שווי הקלאסי שעל פי העקרונות והטכניקות של אומנות זו אנו לומדים לדבר עם היקום בשפה שהוא מבין.

בין תורות נסתרות- לתורות גלויות

בעידן הדלי,  הופכות תורות שנחשבו עד כה "תורות נסתרות" ל "תורות גלויות" . ואין מי שיכול לחמוק או להתעלם מהאנרגיה הרוחנית שמגיעה אל כוכב הארץ ומשפיעה על כל אחד ואחת מאתנו בדרכים ואופנים שונים. על כן ההתייחסות לאומנות הפנג שווי כאל "גל" או  "טרנד" אופנתי של העידן החדש הינו שגוי מיסודו. אומנות הפנג שווי היה כאן לפנינו ויישאר הרבה אחרינו.

אלה מביננו המוכנים ללמוד לחקור ולהתעמק בפילוסופיה המופלאה של הפנג שווי יכולים להשכיל רבות. ללמוד לנתב ולרתום את האנרגיה הקוסמית לצמיחה אישית. לרווחה אישית וחברתית ולעיתים אך להתעלות מעל הרמה הפיזית ולראות את היקום והקיום ממעוף ציפור ללא המוגבלות של עולם החומר.

נקודה נוספת ועיקרית היא שחלק גדול מהפירושים שהיו נכונים לפני כ 5000 שנה אינם תואמים את אופן המחייה והבנייה בימינו. ולבטח שאינו תואם את אופן הבנייה במערב בעיקר בשל צפיפות האוכלוסין.  וכי מבנים ובנינים נגסו בנהרות ומשטחי טבע ובמקומם נבנו כבישים אוטוסטרדות ואנדרטאות.

Foong Shway-Feng Shui

Feng Shui – בכתיב המסורתי נכתב Foong Shway   שפרושה המילולי היא  אמנות סינית המאחדת בין שמיים וארץ.  לזימון בריאות, שגשוג ומזל טוב על ידי צירוף של יסודות, עונות ותנודות אנרגיה של הטבע.

גם אם אתם מכירים את העקרונות הבסיסיים של אומנות פנג שווי יהיה עלינו להתאמן שוב ושוב בעקרונות של שתי אסכולות הראשונות שהן "אסכולת הצורה" וכן "אסכולת המצפן".  ורק כאשר נתמחה ונבין באופן מעמיק, שכלי והגיוני את הפילוסופיה המדהימה, תהיה באפשרותנו להשתמש בטכניקות והנוסחאות של " מערכת הכוכבים המעופפים" , שהיא גולת הכותרת של אומנות הפנג שווי.

לעיתים הטכניקות והנוסחאות הרבות יוצרות בלבול בלב המתמחה. על כן הקורס "כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון" מונגש באופן המצעיד את המתמחה צעד אחר צעד ובשפה ברורה. מלווה עם מאות סרטונים ותמונות הממחישות את העקרונות והישום של הפנג שווי מיד לאחר סיום הקורס. 

למי מיועדים הקורסים?

1

אנשים המעונינים להרחיב את הידע הרוחני

בעידן הנוכחי כולנו עדים להתעוררות רוחנית ברמה הקולקטיבית. אמיתות רבות צפות ועולות וביניהן אומנות הפנג שווי מקבלת את הכבוד הראוי לה. 

 יותר ויותר אנשים מבקשים כיום לעצב את הבית או חלל העבודה הקריירה, הלימודים, המימוש וההגשמה באופן שיאפשר זרימה נכונה של אנרגית החיים בחלל (הצ'י).

כי היום, להבדיל מבעבר, אנשים כבר יודעים שכל דבר ביקום זה אנרגיה. הם מבינים איך הרוח משפיעה על החומר, מפתחים מודעות ורגישות לסביבה ומרכיביה ומושפעים מאוד מכל מה שסובב אותם – צבעים, צורות, חומרים, טקסטורות….

והפנג שווי מלמדת בדיוק את זה. 

2

למטפלים הוליסטיים בשיטות שונות

מטפלים הוליסטים כגון מורי יוגה, NLP, דמיון מודרך, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, הומופטיה, ארומוטרפיה, רייקי, חשיבה חיובית, מנטורים לחיים, מנטורים לעסקים, מטפלים בהפרעות קשב וריכוז, מטפלים זוגיים  ועוד המעניקים למטופלים את מיטב הכלים שברשותם, ומודעים לחשיבות ההשפעות שיש בבית על מנת שיהווה כלי מכיל לאיזון שהם מבקשים בחייהם. 

מטפלים הוליסטים המבינים שכל שיטות הטיפול מקבלות חיזוק רב ערך ממרחב המחייה בו המטופלים מבלים את מרבית שעות היום. 

כיום, יותר ויותר מטפלים הולסיטים לומדים פנג שווי על עצמת ליצור עבור הלקוחות שלהם את " כלי" הקיבול ללקוחות שלהם, להצלחה ותוצאות טובות יותר. 

3

מעצבים ואדריכלים

מעצבים ואדריכלים המודעים לכך שכל אשר למדנו במכללות לעיצוב, איבדו רלוונטיות וכי כיום לא מספיק ליצור עבור הלקוחות מבנים מרשימים ועוצרי נשימה, הלקוחות שלנו רוצים בית עם " נשמה".

אומנות הפנג שווי מלמדת אותנו  ליצור חלל המעורר שלווה, רגשות, הרמוניה, ובית המקבל אותנו בברכה בבואנו ובצאנו מהבית.

וכדי לעצב חלל שמאפשר לאנשים לחוש נינוחות, הרמוניה, שלווה, שקט וריכוז,

אנו המעצבים חייבים לתת התייחסות לרוח, לא פחות מאשר לחומר.

ואת זה בדיוק מלמדת תורת הפאנג שוואי!

 

4

לאלה המעונינים לעבור הכשרה לעיסוק בפנג שווי

העיסוק בפנג שווי אומנם מיועד לכולם, אך הוא מתאים במיוחד לאנשים החשים שנושא הטיפול והריפוי הינם היעוד והמטלה שלהם בתקופת חיים זו. 

בעידן החדש רבים מגלים התענינות בתורות עתיקות ודרכי טיפול הוליסטיים, ואכן אומנות הפנג שווי היא אחת הכלים לטיפולים וריפוים ואף יותר מכך, מאחר ואומנות הפנג שווי למעשה מאגדת את כל סוגי הטיפולים ההוליסטים ומהווה "ככלי קיבול" לשיטות הריפוי השונות. 

בשלב זה, אנו מציעים את הקורסים הבסיסיים באומנות הפנג שווי בהם אנו לומדים את עקרונות הליבה של הפנג שווי וכן את העקרונות של שני בתי הספר הראשונים, המהווים את הבסיס למערכת רחבה יותר של מערכת הכוכבים המעופפים. 

קורס הכשרת יועצי פנג שווי, בשלבי עריכה, ויהיה זמין בקרוב. 

היתרונות של הקורס הדיגטלי

 • קורס און-ליין שמאפשר למידה חווייתית מבלי לצאת מהבית אצלך במסך.
 • מהמחשב או הנייד האישי.
 • הקורסים מגיעים ישירות לתיבת הדואר שלך מיד לאחר ההרשמה והתשלום.
 • מערכת ניהול נוחה וידידותית.
 • צפיה בשיעורים המוקלטים בזמן החופשי וללא הגבלה בזמן. 
 • לווי אישי לכל מתמחה בכל הרמות.
 • בהנחה לזמן מוגבל. 
 • ללא סיכונים: החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה.  ( לאחר השתתפות בשניי השיעורים הראשונים). 

מי יכול להעזר בקורס?

 • אנשים המתמודדים עם תסמינים שונים.

  אנשים שבשנים האחרונות  מכורח המציאות נאלצים להתמודד עם תסמינים שונים כגון, חרדה קיומית, פיטורים, חוסר יציבות, אכזבות, חוסר אונים, בלבול, תשישות, חוסר שביעות רצון, נדודי שינה, מכאובים,פרידות, ניתוקים, מריבות עם בני הזוג.

 • אנשים הנאלצים לחוות שינויים.

כאמור, תקופה זו מביאה איתה שינויים הנכפים עלינו מכרוח המציאות ולא תמיד מתוך בחירה אישית.

במקרים בהם אנו נאלצים להפרד מאנשים או מקומות עבודה לעיתים זו חוויה הנחרטת כזיכרון כואב ולעיתים נראה שאין מרפא לכאב. 

 • התפתחות רוחנית ברמה האישית.

המעבר בין העידנים דורש גם התפתחות רוחנית ברמה הקולקטיבית והאישית. המודעות האישית מתרחבת ועולה תדר. על מנת להכיל את התדרים החדשים, אנו נדרשים לשנות את תפיסת העולם שלנו, לשנות דפוסי התנהגות, לעקור מהשורש אמונות מגבילות, לשחרר טראומות מהעבר, וכן לשחרר כעסים, שנאה, קנאה, טינה , לשחרר את מידת הגאווה והאגו. וכל אלה דורשים בראש ובראשונה אומץ, נכונות להוריד מסכות ופילטרים, נחישות, התמדה והרבה כוח רצון. 

 • אלה שהשכילו והתעלו מעל " הלחם והשעשועים"

אלה שהתעוררו מתרדמת החורף הארוכה והשכילו להבין שהחיים הם הרבה מעבר לבית עם שתי מכוניות בחניה, התמכרות למותגים, קריירה שגשגת, ובעיקר אלה המבינים שהחיים מורכבים יותר משלושת "ה-כפים" כסף, כוח, וכבוד. 

אנשים שבשנים האחרונות מבינים שבמשך מאות שנים חיינו תחת כישוף והינדוס תודעה קולקטיבי שמנע מאתנו את היכולת למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בנו. 

 אלה שמבקשים לזרום עם האנרגיה והחוקים הקוסמיים ולא נגדם.

 

ומה נלמד בשיעורים?

הקדמה- מבוא

מהו פנג שווי? ומה זה אומר?

כיצד עקרונות של אומנות זו תומכת באדם ברמה הפיזית, הרגשית, והמנטאלית? 

מדוע אומנות הפנג שווי נחשבה לתורה מיסטית שהייתה נחלתם של יחידי סגולה בלבד? מדוע אומנות עתיקה זו הוסתרה מהעם הפשוט? 

מה הם החוקים הקוסמיים שבאף מסגרת לימודים לא לימדו אותנו וכן מה הם 9 הישומיים העיקריים של אומנות הפנג שווי התורמים לרווחתם של האנשים בכל המישורים של החיים. 

שיעור 1

כולנו יודעים מה היא אנרגיה, אך האם כולנו יודעים מהי אנרגיה חיובית? מה הוא צ'י? כיצד אנרגיה חיובית תורמת ומשפיעה על חיינו?

שיעור 2

כיצד איכות הצ'י בבית או במשרד משפיעה עלינו במישור הפיזי, הנפשי והרוחני?  ומה עלינו לעשות על מנת לזמן אנרגית צ'י תומכת ומזינה.

שיעור 3

איזה חשיבות יש לעוצמת הצ'י המגיעה אלינו מגורמים חיצוניים? כיצד ניתן למגר או להחליש את עוצמת הצ'י על מנת להיות בסביבה הרמונית. 

שיעור 4

שאנג צ'י ושא צ'י שני מושגי יסוד באומנות הפנג שווי, אנרגיה חיובית ואנרגיה שלילית, כיצד מנטרלים אנרגיה שלילית בסביבת המגורים ?

שיעור 5

כיצד משפיעים אלמנטים מגורמים חיצוניים על רמת הבריאות שלנו וכיצד ניתן לנטרל את השפעתם השלילת? 

שיעור 6

יין ויאנג, המוטיב המקודש ביותר בתורות המזרח, מדוע יש לו חשיבות רבה וכיצד הוא משפיע עלינו בכל המישורים של החיים וכן השפעתו על הגוף הפיזי. 

שיעור 7

חמשת היסודות , חמשת שלבי האנרגיה שהם חלק אינטגרלי מהתרבות של המזרח, המכמת את כל הקיים לחמישה סוגי אנרגיה, כשכל יסוד הינו אינדוואל בפני  עצמו הוא מנהל יחסי גומלין עם כל יתר היסודות. כל היסודות קיימים במרחב הביתי שלנו וכן בכל אחד ואחד מאתנו במינונים שונים, וכיצד ניתן לאזן ביניהם באופן שכל יסוד יבטא את האיכויות שבו ויתמוך בנו במישורים והאספקטים השונים של החיים. 

שיעור 8

יסוד האש, היכן וכיצד הוא משפיע על האדם? מדוע אנו צריכים את יסוד האש במרחב המחייה שלנו? מה הם האיכויות המייצגות את יסוד האש בחיינו? מה הם האלמנטים המייצגים את יסוד האש?

שיעור 9

יסוד אדמה, מה מייצג את יסוד אדמה? מה הם האיכויות של יסוד אדמה? מה קורה כאשר יש עודף מיסוד אדמה במרחב הביתי שלנו? מדוע אנו צריכים אדמה בתוך הבית או המשרד? 

שיעור 10

יסוד המתכת הנוקשה , מה הם האיכויות המייצגות את יסוד המתכת  כיצד והיכן מומלץ להשתמש ביסוד המתכת? מדוע אנו צריכים אלמנטים של מתכת בסביבת המגורים שלנו?

שיעור 11

יסוד המים המהווה 70 אחוז מהיקום וגוף האדם, כיצד הוא משפיע על חיינו? יסוד המים המייצג את הרגשות העמוקים של האדם וכיצד אנו מביאים את הרגשות שלנו לאיזון?  איזה אספקט של החיים מייצג יסוד המים? היכן נשתמש באלמנטים של יסוד המים ולשם מה? איזה צבעים וצורות משויכיים ליסוד המים?

שיעור 12

יסוד העץ, הטבע שסביבנו, מה מייצג יסוד העץ בחיינו? כיצד הוא מקושר עם הצמיחה האישית, המשפחתית ברמת הבריאות והקריירה?  כיצד יסוד העץ מקושר עם השפע הכלכלי? מדוע חשוב שיסוד העץ יהיה בסביבת החלל ומה הם האלמנטים המייצגים את יסוד העץ?

שיעור 13

כיצד כל חמשת היסודות מנהלים ביניהם יחסי גומלין? איזה יסוד תומך ביסוד אחר? איזה יסודות מחלישי יסודות אחרים? כיצד ניתן לאזן בין היסודות במרחב הביתי שלנו על מנת לזכות באנרגיה חיובית הנובעים מחמשת היסודות? 

שיעור 14

השלישיה הקוסמית וכיצד היא באה לידי ביטוי בחיי היומיום שלנו? כיצד השלישיה הקוסמית מתקשרת לשלושת רמות הקארמה?  קארמת שמיים, קארמת אדם, קארמת אדמה. כיצד ניתן לאזן בין רמות הקארמה?

שיעור 15

אסכולת הצורה, בית הספר הראשון שנוסד ועקרונותיו מבוססים על תוואי הנוף הטופגרפי, פורמולת  " הר" ו"מים" , חשיבות הימצואתם בנוף הטופגרפי, וכיצד אלמנטים אלה מתורגמים לסביבה עירונית?

שיעור 16

מודל ארבעת האזורים הקלאסיים – ארבעת החיות בנוף הטופוגרפי וחשיבותו של כל סימבול בסביבת המגורים, וכיצד יוצרים את האלמנטים בסביבת המגורים וכן בחדרי שינה ומשרדים?

שיעור 17

בשיעור זה נעשה היכרות עם המצפן הסיני "לו-פאן" וכן עם עקרונות הליבה של אסכולת המצפן. אסכולת המצפן- בית הספר השני המתבסס על שמונת הכיוונים הקרדינאליים ועל סוגי האנרגיה המגיע מכל אחד מהכיוונים. כל כיוון משמונת הכיוונים הקרדינאליים מייצג, יסוד, צבע, צורה, מספר, מישור בחיים, אברי גוף, בני משפחה ועוד ועוד ונלמד כיצד אנו מושפעים מגורמים אלה. 

שיעור 18

ספר התמורות- התמונות האגדי של תרבות המזרח- אי צ'ינג,ה יצירה הקלאסית של המזרח,  64 ההקסגרמות והשיוכים לאומנות הפנג שווי.

שיעור 19

8 הטריגרמות העיקריות המשמשות את מתמחי פנג שווי בכל הרמות. הכרת ה"קואות" וההקשרים של כל קואה לתחומים השונים של הקיום.

שיעור 20

 ריבוע הקסם. שני המודלים עליהם מבוססת אסכולת המצפן והחשיבות להכרת שני המודלים לשימוש בפנג שווי אוטנטי ומקצועי .  

שיעור 21

הכרה מעמיקה של הבג-ואה, ריבוע הקסם, הטריגרמות, ההקשרים, יסודות, צורות, חומרים, כיוונים, תחומי החיים, והשימוש בבגואה לזימון בריאות, שפע, שגשוג ועוד. 

שיעור 22

מציאת חזית ועורף המבנה  לזיהוי סוג ועוצמת האנרגיה הנכנסת למבנה. השימוש במצפן הסיני לו- פאן על כל מרכיביו וכן שימוש במצפן מערבי. 

שיעור 23

שרטוט מפה לאבחון ואנליזה של תנועת הצ'י במבנה או בנכס. מה הם העקרונות לאבחון מפה אנרגטית בבנינים משותפים, בתים פרטים והריפויים הנדרשים. 

שיעור 24

הצורות הקלאסיות למבנה של בית הם מרובע ומלבן . בבתים בהם יש מגרעות או בליטות בצורת המבנה קיימת הפרה של איזון, דבר הפוגע באיכות חייהם של הדיירים. אם כן מה עושים?

שיעור 25

דלת הכניסה המברכת אותנו בבואנו ובצאתנו, דורשת התייחסות בשלושה היבטים, מה מתקיים מחוץ לדלת כשהפנים פונות לאופק, מה מסתמן בשביל המוביל לדלת הכניסה, ומה אנו רואים בהיכנסנו הביתה? 

שיעור 26

חדר שינה, משכן הנשמה, היכן למקם מיטה ביחס לדלת הכניסה, סוג המיטה ומזרון התומכים בשינה טובה, מה הם הצבעים המומלצים בחדרי שינה? איזה אלמנטים נמקם לזימון רומנטיקה וזוגיות הרמונית?

שיעור 27

המטבח אחד הסקטורים החשובים, מדוע יש חשיבות למיקום המטבח ביחס לבית עצמו? היכן למקם כיריים ביחס למקרר וביחס לדלת הכניסה? מדוע הכיריים מקושרים לשפע הכלכלי הנכנס הביתה?

שיעור 28

עיצוב משרד או חדר עבודה, היכן המיקום הטוב ביותר לשולחן עבודה? איזה נתונים ואלמנטים נדרשים על מנת לזכות בקריירה ומוניטין מקצועי המכבד אותנו? 

שיעור 29

כיצד מחלקים את המבנה לפונקציות השונות? היכן למקם חדר שינה? דלת כניסה? משרד וחדרי עבודה? מהו הקשר בין החדר לאדם ועיסוק שלו? 

שיעור 30

תורת הצבעים בפנג שווי והחלוקה לצבעים חמים וצבעים קרים, היכן נשתמש בצבעים חמים וכיצד? ומה הם הסקטורים לשימוש בצבעים קרים?

שיעור 31

אסכולה של ניו- אג'- כת הכובעים השחורים, הגישה  ועקרונות, שימוש במראות,מה הם העקרונות לשימוש במראות? 

שיעור 32

הבחנה בין סימבולים המזמנים אנרגיה תומכת לבין מיתוסים ואמונות טפלות. איזה סימבולים מזמנים אנרגיה תומכת , לזוגיות, פוריות, שפע, בריאות, הרמוניה משפחתית וחברתית. 

סיכום ומילות תודה

מה התועלות לאחר הקורס?

1

תוצאה סופית

השאלה הנפוצה ביותר כבר אחרי השיעור ראשון: 

"איך לא חשבתי על זה קודם?"

בסיום הקורס נדע מה הם הכיוונים הטובים ביותר עבור כל אחד מאתנו, היכן למקם דלת כניסה, חדר שינה, כיוון ישיבה תומך, וכן כיצד נמנע משימוש בכיוונים מזיקים ומוסכנים.

2

תוצאה סופית

בסיום הקורס תשאלו את עצמכם:

למה לא לימדו אותי את הסודות האלה קודם?

תהיה באפשרותכם לחדד לעצמכם את המטרות והיעדים ולמקם את הפונקציות החשובות בהתאם לכיוונים האישיים וכן האלמנטים התומכים ביסוד האישי ,את הכלים שיזניקו אותכם למטרה ואורח החיים אותם אתם רוצים.

3

תוצאה סופית

בסיום הקורס כבר לא תהיו מופתעים:

" תגיד לי מי החברים שלך- ואומר לך מי אתה"

תהיה בידכם האפשרות לבחון את מערכות היחסים עם הסובבים אותכם לחזק מערכות אלה בעזרת אלמנטים של הטבע, וללא מאמץ יתר, וכן למתן השפעות שגורמות לאי נוחות מבני משפחה, חברים ועמיתים לעבודה. 

4

תוצאה סופית

בסיום הקורס תרשו לעצמכם להרים רגליים על הספה ולהצהיר

" ואוו, יש לי חיים נפלאים" .

הבית יברך אתכם בכל פעם שתחזרו הביתה מיום עבודה ויגרום לכם לחייך בהנאה  תחושו צורך להיות לעזר לכל המכרים והיקרים לכם  שגם הם יחוו

" מהטוב- הטוב הזה". 

תלמידים ולקוחות מספרים !

אל תפספסו את ההזדמנות!!!

במידה ולאחר צפיה בשני השעורים הראשונים, מסיבה כזו או אחרת תרצו להפסיק את השתתפותכם, החזר כספי מלא, מובטח.