פנג שואי זה סינית בשבילך?

אשמח לתרגם

כשחוכמה עתיקה פוגשת עידן חדש

מכניסים הביתה 5000 שנות חוכמה נשגבת...

30 שיעורים גדושים בידע נשגב ,אצלך במסך.

לימודי עיצוב פנג שווי קלאסי אצלך במסך

שיעורים גדושים בידע וכלים מעשיים .

הקורס המקיף ביותר

ללא אילוצים של פקקים וחניה

בהנחה לזמן מוגבל

הנחה משמעותית לזמן מוגבל

בליווי צמוד

ליווי צמוד לכל מתמחה

ללא סיכונים

החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה

מתחילת שנת 2020 ועד עצם היום הזה, הם שנים שירשמו בהיסטוריה האנושית כשנים משמעותיות, מהפכניות שהביאו לחיינו שינויים בלתי פוסקים שנכפו עלינו מכורח המציאות.

כל תפיסות החיים, כל התובנות, אורח החיים להם היינו מורגלים השתנו ומשתנים ללא הרף, ואת מקומם ממלאים פחד, חרדה, חוסר וודאות, בלבול, חוסר אונים, כאוס, וכולנו תחת תחושות קשות של" רעידת אדמה" ,ומכאן עד למחלה פיזית, זה רק שאלה של זמן.

והיכן זה תופס אותך?

חרדה קיומית? חוסר אונים? כאוס? חוסר מיקוד? חוסר יציבות? אכזבות? פיטורים? פרידות? תשישות? חוסר שביעות רצון? חוסר הגשמה עצמית? תקיעות?  מיחושים פיזיים? כאבים? חוסר שינה? נדודי שינה? מריבות עם בני הזוג?

אני הייתי שם.

שמי לבנה גבריאל, 

מעצבת מורה ויועצת פנג שווי מזה כשלושה עשורים. במהלך כל השנים האלה, חקרתי, חפרתי, למדתי, יישמתי ועיצבתי לאנשים חיים על פי אומנות הפננג שווי. 

ועכשיו, הגיע הזמן לתלות את הנעליים ולהעביר את השרביט  והידע לקהל הרחב ולדוברי השפה העברית במתכונת דיגיטלית , אך בעיקר בגובה עיניים.

והתזמון? 

למה עכשיו?

ובכן אנו עדים לתהפוכות והשינויים שהאנושות כולה עוברת בשנים האחרונות, וכל אחד מאתנו מגיב ומתמודד עם שינויים אלה באופנים שונים. 

ואם בשינויים עסקינן, הרי שמרבית השינויים נכפים עלינו מכורח המציאות, כך שלכאורה ידינו כבולות וחופש הבחירה הבסיסי של האדם נשמט מידינו והפך לסלוגן חסר משמעות. 

לצאת מהכאוס- להשתחרר מהכבלים!!!

אנו חיים בתקופה מאתגרת בשל שינויים קוסמיים שחלים על האנושות כולה, תקופה הנקראת "מעבר בין העידנים" ואחד האתגרים העומדים בפנינו הוא לצלוח את התקופה ביתר קלות. 

המעברים שבין העידנים מציב כל אחד מאתנו במצבים המערערים את שלוות החיים באופנים שונים.

רבים מאתנו חווים סיומות של מערכות יחסים, פיטורים, חוסר אונים, חרדות קיומיות, חוסר מיקוד, חוסר יציבות, בעיות שינה וכל התופעות האלה משבשות את החיים עד לכדי כאוס.

ולכן, זהו בדיוק הזמן לנטוע " שורשים" על מנת לחזק את עצמך ולצלוח את התקופה ביתר קלות ואף ליצור את המרחב והמקום שיתמוך בך, המקום בו יחבק ויזמן לך את הרוגע והשלווה, מקום בו האנרגיה תעצים את כושר השיפוט לקבלת החלטות מושכלות, המרחב בו יאפשר העצמה אישית ורגשית וכמובן תמיכה לגוף הפיזי ,הימנעות ממחלות ובריאות איתנה. 

הקורס המקיף ביותר בפנג שווי קלאסי!

במיוחד בשבילך ארזתי ידע, ותק וניסיון של שלושה עשורים לקורס מעשי , חוויתי ושימושי ב-30 שיעורים מוקלטים, סה"כ 9.30 שעות לימוד אצלך במסך. 

תכנים בהם ניתן בקלות ליצור את מרחב המחייה שיצור את " חלקת האלוהים הקטנה שלך".

בעזרת העקרונות של אומנות הפנג שווי הקלאסי ניתן לשפר ולהעצים את כל האספקטים של החיים, אותם מישורים שחשובים לאנושות כולה ללא הבדל של דת מין וגזע.

אל תדחו את הפנג שווי- הוא בא בטוב!

לאחר שנים של לימוד, חקירה ויישום עקרונות של הפנג שווי,  אני מזמינה אותך לחוויה מעשירה שתהווה עבורך את ההשקעה הטובה ביותר והמתנה היקרה ביותר שחלמת עליה.

חשיפה של כלים עוצמתיים שבעזרתם יחול שינוי משמעותי ומהותי בחייך ובחיי הסובבים אותך.

זה הרבה יותר קל ופשוט ממה שנדמה לך.

בפנג שווי לא צריך להאמין- פנג שווי צריך להבין.

ואם הגעת עד כאן, יש לי מסר אישי עבורך!

המסמך הזה הוא קריאת ההשכמה של היקום אליך. האמת נוקשת לך בדלת.

זכינו  לחיות באחת התקופות המרתקות, ומאידך בתקופה מאתגרת ולא פשוטה. וזה בדיוק הזמן להכניס הביתה 5000 שנות חוכמה אשר בעבר הייתה מוסתרת מפשוטי העם והיתה נחלתם של בני אצולה, קייסרים, שליטים והאליטות שבעזרת הידע הזה היתה להם אפשרות לשלוט באנושות כולה, לשמור את פשוטי העם בבורות ולמנוע מהם לממש את הזכות המולדת והאנושית לחיות את החיים במלואם ולהפיק מהחיים את המיטב. 

לא עוד!!!

במעבר שבין העידנים , האנושות כולה מתעוררת אל האמת, והאמת מרימה את ראשה ומתגלה ביתר שאת לכל מי שמבקש אותה, למעשה היא נוקשת בכל דלת ומבקשת להתגלות במלוא תפארתה. 

הידע שבעבר היה נחלתם של יחידי סגולה היום הוא נגיש וגלוי לכולם. 

בפנג שווי לא צריך להאמין, פנג שווי צריך להבין!

רוצה לדעת עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  • קורס דיגטלי שמאפשר למידה חווייתית מבלי לצאת מהבית אצלך במסך.
  • מהמחשב או הנייד האישי.
  • מיד לאחר ההרשמה, השיעורים יגיעו ישירות לדואר האישי, ללא הגבלה של זמן. 
  • לווי אישי לכל מתמחה בכל הרמות.
  • בהנחה לזמן מוגבל.  
  • ללא סיכונים: במידה ואחרי 2 שיעורים תחליטו שאינכם מעונינים להמשיך להשתתף בקורס, החזר כספי מובטח. 

למי מתאים הקורס?

1

אנשים המתמודדים עם תסמינים שונים.

אנשים שבשנים האחרונות  מכורח המציאות נאלצים להתמודד עם תסמינים שונים כגון, חרדה קיומית, פיטורים, חוסר יציבות, אכזבות, חוסר אונים, בלבול, תשישות, חוסר שביעות רצון, נדודי שינה, מכאובים,פרידות, ניתוקים, מריבות עם בני הזוג.

בעזרת שימוש בעקרונות הפנג שווי, תלמדו כיצד לעצב את מרחב המחייה כך שהבית יהווה את המקום ממנו תתמלאו באנרגיה מזינה שתתמוך בכם בכל המישורים של החיים. 

2

אנשים הנאלצים לחוות שינויים.

כאמור, תקופה זו מביאה איתה שינויים הנכפים עלינו מכרוח המציאות ולא תמיד מתוך בחירה אישית.

במקרים בהם אנו נאלצים להפרד מאנשים או מקומות עבודה לעיתים זו חוויה הנחרטת כזיכרון כואב ולעיתים נראה שאין מרפא לכאב. 

השימוש בעקרונות הפנג שווי מהווה כלי וארגז כלים המאפשרים להתמודד עם מצבים ביתר קלות ואף להפיק מהנסיבות את המיטב על מנת לצעוד לשלב הבא של החיים.

3

התפתחות רוחנית ברמה האישית.

המעבר בין העידנים דורש גם התפתחות רוחנית ברמה הקולקטיבית והאישית. המודעות האישית מתרחבת ועולה תדר. על מנת להכיל את התדרים החדשים, אנו נדרשים לשנות את תפיסת העולם שלנו, לשנות דפוסי התנהגות, לעקור מהשורש אמונות מגבילות, לשחרר טראומות מהעבר, וכן לשחרר כעסים, שנאה, קנאה, טינה , לשחרר את מידת הגאווה והאגו. וכל אלה דורשים בראש ובראשונה אומץ, נכונות להוריד מסכות ופילטרים, נחישות, התמדה והרבה כוח רצון. 

ולשם תמיכה בכל השינויים האלה, אנו חייבים לעצב את מרחב המחייה באופן שיתמוך בנו. 

 

4

אלה שהשכילו והתעלו מעל " הלחם והשעשועים"

אלה שהתעוררו מתרדמת החורף הארוכה והשכילו להבין שהחיים הם הרבה מעבר לבית עם שתי מכוניות בחניה, התמכרות למותגים, קריירה שגשגת, ובעיקר אלה המבינים שהחיים מורכבים יותר משלושת "ה-כפים" כסף, כוח, וכבוד. 

אנשים שבשנים האחרונות מבינים שבמשך מאות שנים חיינו תחת כישוף והינדוס תודעה קולקטיבי שמנע מאתנו את היכולת למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בנו. 

 אלה שמבקשים לזרום עם האנרגיה והחוקים הקוסמיים ולא נגדם.

הקירות מדברים פנג שווי- הגיע הזמן שנבין מה הם אומרים!

מעצבים וקולגות יקרים, רגע לפני שנחשף אל תוכנית הלימודים!!!

אני מזמינה אותך לחוות יחד איתנו חוויה מעצימה ומעשירה, ולהשתלב בקורס פנג שווי מעמיק, מעצים וגדוש בידע וכן כלים מעשיים ליישום עקרונות  אומנות הפנג שווי בשילוב עם גישת העיצוב המערבית. 

בואו נודה בזה, להביא פרויקטים בתחום עיצוב פנים זה לא דבר קל.

השיווק בפייסבוק לא עובד לכל אחד, גוגל מצריך תקציבי פרסום של אלפי שקלים, ולכן רוב הפרויקטים שנכנסים, מגיעים מפה לאוזן, ומה זה מצריך מאתנו המעצבים?

להמשיך ולבסס את המוניטין להפוך כל פרויקט וכל לקוח שכבר נתנו לו שירות לסוג של סוכן מכירות.

כמו כן, באוקיאנוס של עולם העיצוב ניתן בקלות ללכת לאיבוד בין כל כך הרבה כרישים, כך שהבידול  חייב להיות היתרון שלנו על אחרים.

בתקופה מאתגרת זו בה אנשים רבים חשים חוסר וודאות, חוסר יציבות, חרדות קיומיות, קשיים בפרנסה, קשיים במערכות זוגיות, אנחנו נהיה אלה שנושיט את היד לגרום ולאפשר להם סוג של יציבות, תמיכה והגשמה עצמית בעזרת העיצוב במרחב המחייה שלהם.

וזה אומר, שהעיצובים שלנו מוכרחים להיות ברמה הכי מקצועית, הכי עדכנית וגם קולעת לטעמו ורווחתו של הלקוח, ואת זה בדיוק מאפשרת אומנות פנג שווי. 

עיצוב פנים בשילוב עקרונות הפנג שווי מבטיח לא רק עיצוב פרקטי ומרשים, אלה הוא הופך את העיצוב לכלי שתומך בדיירי הבית בכל האספקטים של החיים.

כיום ידוע לכולנו, שהעידן החדש טרף את הקלפים לא רק בתחום הרפואה, הקריירה, הלימודים, המימוש וההגשמה, אלא גם בתחום עיצוב הפנים. יותר ויותר אנשים מבקשים כיום לעצב את הבית או חלל העבודה באופן שיאפשר זרימה נכונה וטובה של אנרגיה. 

החדשות הטובות הן: גם בלי פנג שווי יזרמו אנרגיות בבית.

החדשות הרעות, הן לא תמיד יזרמו בכיוון הנכון.

אז למקרה ורצית, ומכל מיני סיבות דחית את לימודי הפנג שווי, כעת זו ההזדמנות שלך!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

גם אני רוצה לגלות את הסודות של המצליחנים.

ומה נלמד בשיעורים?

הקדמה- מבוא

מהו פנג שווי? ומה זה אומר?

כיצד עקרונות של אומנות זו תומכת באדם ברמה הפיזית, הרגשית, והמנטאלית? 

מדוע אומנות הפנג שווי נחשבה לתורה מיסטית שהייתה נחלתם של יחידי סגולה בלבד? מדוע אומנות עתיקה זו הוסתרה מהעם הפשוט? 

מה הם החוקים הקוסמיים שבאף מסגרת לימודים לא לימדו אותנו וכן מה הם 9 הישומיים העיקריים של אומנות הפנג שווי התורמים לרווחתם של האנשים בכל המישורים של החיים. 

שיעור 1

כולנו יודעים מה היא אנרגיה, אך האם כולנו יודעים מהי אנרגיה חיובית? מה הוא צ'י? כיצד אנרגיה חיובית תורמת ומשפיעה על חיינו?

שיעור 2

כיצד איכות הצ'י בבית או במשרד משפיעה עלינו במישור הפיזי, הנפשי והרוחני?  ומה עלינו לעשות על מנת לזמן אנרגית צ'י תומכת ומזינה.

שיעור 3

איזה חשיבות יש לעוצמת הצ'י המגיעה אלינו מגורמים חיצוניים? כיצד ניתן למגר או להחליש את עוצמת הצ'י על מנת להיות בסביבה הרמונית. 

שיעור 4

שאנג צ'י ושא צ'י שני מושגי יסוד באומנות הפנג שווי, אנרגיה חיובית ואנרגיה שלילית, כיצד מנטרלים אנרגיה שלילית בסביבת המגורים ?

שיעור 5

כיצד משפיעים אלמנטים מגורמים חיצוניים על רמת הבריאות שלנו וכיצד ניתן לנטרל את השפעתם השלילת? 

שיעור 6

יין ויאנג, המוטיב המקודש ביותר בתורות המזרח, מדוע יש לו חשיבות רבה וכיצד הוא משפיע עלינו בכל המישורים של החיים וכן השפעתו על הגוף הפיזי. 

אל תחסמו את הפנג שווי, הוא בא בטוב.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שיעור 7

חמשת היסודות , חמשת שלבי האנרגיה שהם חלק אינטגרלי מהתרבות של המזרח, המכמת את כל הקיים לחמישה סוגי אנרגיה, כשכל יסוד הינו אינדוואל בפני  עצמו הוא מנהל יחסי גומלין עם כל יתר היסודות. כל היסודות קיימים במרחב הביתי שלנו וכן בכל אחד ואחד מאתנו במינונים שונים, וכיצד ניתן לאזן ביניהם באופן שכל יסוד יבטא את האיכויות שבו ויתמוך בנו במישורים והאספקטים השונים של החיים. 

שיעור 8

יסוד האש, היכן וכיצד הוא משפיע על האדם? מדוע אנו צריכים את יסוד האש במרחב המחייה שלנו? מה הם האיכויות המייצגות את יסוד האש בחיינו? מה הם האלמנטים המייצגים את יסוד האש?

שיעור 9

יסוד אדמה, מה מייצג את יסוד אדמה? מה הם האיכויות של יסוד אדמה? מה קורה כאשר יש עודף מיסוד אדמה במרחב הביתי שלנו? מדוע אנו צריכים אדמה בתוך הבית או המשרד? 

שיעור 10

יסוד המתכת הנוקשה , מה הם האיכויות המייצגות את יסוד המתכת  כיצד והיכן מומלץ להשתמש ביסוד המתכת? מדוע אנו צריכים אלמנטים של מתכת בסביבת המגורים שלנו?

שיעור 11

יסוד המים המהווה 70 אחוז מהיקום וגוף האדם, כיצד הוא משפיע על חיינו? יסוד המים המייצג את הרגשות העמוקים של האדם וכיצד אנו מביאים את הרגשות שלנו לאיזון?  איזה אספקט של החיים מייצג יסוד המים? היכן נשתמש באלמנטים של יסוד המים ולשם מה? איזה צבעים וצורות משויכיים ליסוד המים?

שיעור 12

יסוד העץ, הטבע שסביבנו, מה מייצג יסוד העץ בחיינו? כיצד הוא מקושר עם הצמיחה האישית, המשפחתית ברמת הבריאות והקריירה?  כיצד יסוד העץ מקושר עם השפע הכלכלי? מדוע חשוב שיסוד העץ יהיה בסביבת החלל ומה הם האלמנטים המייצגים את יסוד העץ?

שיעור 13

כיצד כל חמשת היסודות מנהלים ביניהם יחסי גומלין? איזה יסוד תומך ביסוד אחר? איזה יסודות מחלישי יסודות אחרים? כיצד ניתן לאזן בין היסודות במרחב הביתי שלנו על מנת לזכות באנרגיה חיובית הנובעים מחמשת היסודות? 

שיעור 14

השלישיה הקוסמית וכיצד היא באה לידי ביטוי בחיי היומיום שלנו? כיצד השלישיה הקוסמית מתקשרת לשלושת רמות הקארמה?  קארמת שמיים, קארמת אדם, קארמת אדמה. כיצד ניתן לאזן בין רמות הקארמה?

תו תקן פנג שווי!!! להכניס הביתה 5000 שנות חכמה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שיעור 15

אסכולת הצורה, בית הספר הראשון שנוסד ועקרונותיו מבוססים על תוואי הנוף הטופגרפי, פורמולת  " הר" ו"מים" , חשיבות הימצואתם בנוף הטופגרפי, וכיצד אלמנטים אלה מתורגמים לסביבה עירונית?

שיעור 16

מודל ארבעת האזורים הקלאסיים – ארבעת החיות בנוף הטופוגרפי וחשיבותו של כל סימבול בסביבת המגורים, וכיצד יוצרים את האלמנטים בסביבת המגורים וכן בחדרי שינה ומשרדים?

רוצה שהדברים יזרומו בכיוון הנכון?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שיעור 17

בשיעור זה נעשה היכרות עם המצפן הסיני "לו-פאן" וכן עם עקרונות הליבה של אסכולת המצפן. אסכולת המצפן- בית הספר השני המתבסס על שמונת הכיוונים הקרדינאליים ועל סוגי האנרגיה המגיע מכל אחד מהכיוונים. כל כיוון משמונת הכיוונים הקרדינאליים מייצג, יסוד, צבע, צורה, מספר, מישור בחיים, אברי גוף, בני משפחה ועוד ועוד ונלמד כיצד אנו מושפעים מגורמים אלה. 

שיעור 18

ספר התמורות- התמונות האגדי של תרבות המזרח- אי צ'ינג,ה יצירה הקלאסית של המזרח,  64 ההקסגרמות והשיוכים לאומנות הפנג שווי.

שיעור 19

8 הטריגרמות העיקריות המשמשות את מתמחי פנג שווי בכל הרמות. הכרת ה"קואות" וההקשרים של כל קואה לפרמטרים השונים של הקיום.

שיעור 20

 ריבוע הקסם. שני המודלים עליהם מבוססת אסכולת המצפן והחשיבות להכרת שני המודלים לשימוש בפנג שווי אוטנטי ומקצועי .  

שיעור 21

הכרה מעמיקה של הבג-ואה, ריבוע הקסם, הטריגרמות, ההקשרים, יסודות, צורות, חומרים, כיוונים, מישורי החיים, והשימוש בבגואה לזימון בריאות, שפע, שגשוג ועוד. 

שיעור 22

מציאת חזית ועורף המבנה  לזיהוי סוג ועוצמת האנרגיה הנכנסת למבנה. השימוש במצפן הסיני לו- פאן על כל מרכיביו וכן שימוש במצפן מערבי. 

שיעור 23

שרטוט מפה לאבחון ואנליזה של תנועת הצ'י במבנה או בנכס. מה הם העקרונות לאבחון מפה אנרגטית בבנינים משותפים, בתים פרטים והריפויים הנדרשים. 

הבטיחו את השתתפותכם!

שיעור 24

הצורות הקלאסיות למבנה של בית הם מרובע ומלבן . בבתים בהם יש מגרעות או בליטות בצורת המבנה קיימת הפרה של איזון, דבר הפוגע באיכות חייהם של הדיירים. אם כן מה עושים?

שיעור 25

דלת הכניסה המברכת אותנו בבואנו ובצאתנו, דורשת התייחסות בשלושה היבטים, מה מתקיים מחוץ לדלת כשהפנים פונות לאופק, מה מסתמן בשביל המוביל לדלת הכניסה, ומה אנו רואים בהיכנסנו הביתה? 

שיעור 26

חדר שינה, משכן הנשמה, היכן למקם מיטה ביחס לדלת הכניסה, סוג המיטה ומזרון התומכים בשינה טובה, מה הם הצבעים המומלצים בחדרי שינה? איזה אלמנטים נמקם לזימון רומנטיקה וזוגיות הרמונית?

שיעור 26

המטבח אחד הסקטורים החשובים, מדוע יש חשיבות למיקום המטבח ביחס לבית עצמו? היכן למקם כיריים ביחס למקרר וביחס לדלת הכניסה? מדוע הכיריים מקושרים לשפע הכלכלי הנכנס הביתה?

שיעור 27

מי מאתנו לא מדמיין לעצב לנסיכים והנסיכות את החדר המלכותי ביותר? כיצד נדע לעצב את חדר הילדים שיתמוך בהם בכישורים המולדים?   מה הם האלמנטים בהם נשתמש בחדרי ילדים, הצבעים, הצורות?

שיעור 28

עיצוב משרד או חדר עבודה, היכן המיקום הטוב ביותר לשולחן עבודה? איזה נתונים ואלמנטים נדרשים על מנת לזכות בקריירה ומוניטין מקצועי המכבד אותנו? 

עכשיו במחיר חסר תקדים!!!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מחיר רגיל 4.800. שח

ההשקעה שלך, 2.800 שח

שיעור 29

כיצד מחלקים את המבנה לפונקציות השונות? היכן למקם חדר שינה? דלת כניסה? משרד וחדרי עבודה? מהו הקשר בין החדר לאדם ועיסוק שלו? 

שיעור 30

תורת הצבעים בפנג שווי והחלוקה לצבעים חמים וצבעים קרים, היכן נשתמש בצבעים חמים וכיצד? ומה הם הסקטורים לשימוש בצבעים קרים?

שיעור 31

הבחנה בין סימבולים המזמנים אנרגיה תומכת לבין מיתוסים ואמונות טפלות. איזה סימבולים מזמנים אנרגיה תומכת , לזוגיות, פוריות, שפע, בריאות, הרמוניה משפחתית וחברתית. 

שיעור 29

מה הקשר והחשיבות בין  מספרים וחומרים? כיצד נשתמש בכל האלמנטים והיכן נמקם אותם? 

שיעור 30

תורת הצבעים בפנג שווי והחלוקה לצבעים חמים וצבעים קרים, היכן נשתמש בצבעים חמים וכיצד? ומה הם הסקטורים לשימוש בצבעים קרים?

שיעור 31

הבחנה בין סימבולים המזמנים אנרגיה תומכת לבין מיתוסים ואמונות טפלות. איזה סימבולים מזמנים אנרגיה תומכת , לזוגיות, פוריות, שפע, בריאות, הרמוניה משפחתית וחברתית. 

שיעור 32

סינרגיה וחיבור כל התכנים כמו לולאות שרשרת ונלמד כיצד כל הפרמטרים משמשים אותנו במרחב המחייה הביתי שלנו. וכן  תרגול מעשי של תיקונים וריפויים בעזרת חמשת היסודות. העצמה או החלשה של סקטורים בהתאם לנדרש.

שיעור היכרות עם המערכת המתקדמת והעתיקה ביותר, מערכת "הכוכבים המעופפים". מה הם העקרונות המשמשים את מתמחי בפנג שווי באבחון ואנליזה של של מבנה לזיהוי אנרגיה בכל מקום ובכל נקודת זמן. מדוע יש חשיבות מכרעת לתאריך הבנייה או האכלוס של המבנה? כיצד תנועת הכוכבים הנעים בריבוע הקסם נעים וכן האיכויות המשתנות של הכוכבים בכל עידן, בכל שנה, חודש ,יום ואף בכל שעה? 

וכמובן נלמד את  החשיבות שיש למתמחים במערכת " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" וכיצד ניתן להגיע לאיזון מקיסמאלי והרמוני ברמה האישית ולהתאים את הבית והסקטורים השונים על פי תאריכי הלידה של הדיירים. 

בואו להכניס הביתה 5000 שנות חכמה נשגבת!

מחיר רגיל 4.800. ש"ח

ההשקעה שלך 2.800 ש"ח

בונוס יקר ערך למצטרפים עכשיו!!!

מעבר לכל היתרונות ברכישת הקורס, עכשיו גם בונוס שווה במיוחד.  הבונוס הזה משנה חיים. 

קורס בשווי של 3.900 ש"ח " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות"  מוגש באהבה ובמחיר חסר תקדים לרוכשי הקורס ומהווה השלמה בעלת ערך בלתי נדלה לכל מתמחה.

קורס מתקדם  בו נחשף לענף אחד מתוך מערכת גדולה יותר. פורמולה המבוסת על תאריך הלידה ובעזרתה נלמד להכיר את עצמנו באופן ששום מערכת לא עומדת בפניה.

פורמולה בה נלמד לזהות את האנרגיה העיקרית המשפיעה והמניעה אותנו, וכן בהתאם נלמד על האלמנטים המחזקים והאלמנטים המחלישים, הצבעים התומכים בנו, אך עיקר עיקרה של הפורמולה חושפת את ארבעת הכיוונים המטיבים איתנו בהם נמקם את הפונקציות החשובות של דלת כניסה, חדר שינה, ראש מיטה, כיוון ישיבה ועוד.

אחת הפורמולות העוצמתיות המניבות תוצאות מדהימות במהירות בזק, ולעיתים השימוש בפורמולה זו הינה מספקת על מנת להשיט את ספינת חיינו לחוף מבטחים.

אסור לפספס את ההזדמנות!!!

עכשיו בונוס מיוחד במחיר חסר תקדים!!!

מחיר רגיל 3.900. שח

ההשקעה שלך, 432 שח

אני רוצה את הבונוס גם!!!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מה התועלות לאחר הקורס?

1

תוצאה סופית

השאלה הנפוצה ביותר כבר אחרי השיעור ראשון: 

"איך לא חשבתי על זה קודם?"

בסיום הקורס נדע ונכיר על בוריין את עקרונות הליבה של אומנות הפנג שווי, נדע להבחין בין הגורמים המעצימים והתומכים בנו  לבין הגורמים המעכבים באספקטים שונים של החיים.

נדע להשתמש בצבעים, חומרים, צורות, סימבולים בסקטורים השונים בהתאם למישור אותו אנו מבקשים לחזק. 

2

תוצאה סופית

בסיום הקורס יהיו ברשותכם כל הסודות והתובנות אותם למדתי במהלך השנים על עיצוב פנג שווי.

תהיה באפשרותכם לטפל בנושאים המטרידים אתכם, כגון זוגיות, פרנסה, חוסר איזון, חוסר שביעות רצון, בלבול, חוסר מיקוד, וכל זאת במרחב הביתי שלכם ובעזרת שינויים שלרוב הינם מינוריים, ללא הריסת קירות ושיפוץ מאסיבי של הבית. 

וכמובן ללא הוצאות כספיות מיותרות. 

3

תוצאה סופית

בסיום הקורס תהיה באפשרותכם למקד את עצמכם לעבר מטרות והשאיפות של חייכם.

תדעו להפיק מעצמכם את הטוב ביותר כאשר תמקמו את הסקטורים החשובים בהתאם לעקרונות הנלמדים. 

בסיום הקורס יהיה בידכם ארגז כלים בו תהיה באפשרותכם להטיב עם יקירכם בעזרת העקרונות של הפנג שווי. 

בסיום הקורס יהיה ברשותכם ידע נשגב שילווה אתכם לאורך כל החיים ויקל במידה רבה לצלוח תקופות ומצבים בחיים. 

4

תוצאה סופית

בסיום הקורס תרשו לעצמכם להרים רגליים על הספה ולהצהיר " ואוו, יש לי חיים נפלאים" .

הבית יברך אתכם בצאתכם ובואכם. בכל פעם שתחזרו הביתה מיום עבודה הבית יגרום לכם  לחייך בהנאה עקב הפעילוית שנעשו באותו היום הן במקום העבודה והן ברמה החבתית והמשפחתית. 

 

תחושו צורך להיות לעזר לכל המכרים והיקרים לכם  שגם הם יחוו " מהטוב- הטוב הזה"

תלמידים ולקוחות מספרים עלינו!

אל תפספסו את ההזדמנות!!!

במידה ולאחר צפיה בשני השעורים הראשונים, מסיבה כזו או אחרת תרצו להפסיק את השתתפותכם, החזר כספי מלא, מובטח.

מעוניין/ת לשמוע עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם