קורס- שמונת האחוזות- שמונת הארמונות

"שמונת האחוזות- שמונת הארמונות"

Eight Mansions Feng Shui (BaZhai)

אומנות הפנג שואי הקלאסי מבוססת בעיקרון על מספר אסכולות הנשענות זו על זו. כל אסכולה מתמקדת בנתונים שונים לגבי איכות ותנועת האנרגיה במרחב ובזמן.  כמו כן, בכל אסכולה יש נוסחאות ופורמולות שונות על מנת לעשות אנלזיה של האנרגיה בנכס הנבדק. 

אחת מהפורמולות האהודות והקסומות באומנות הפנג שוואי , המניבות תוצאות נפלאות ובמהירות הבזק היא פורמולת "שמונת האחוזות- שמונת הארמונות".

פורמולת " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" הינה ענף מתוך מערכת"הכוכבים המעפפים" אך היא עומדת בזכות עצמה.  בכל האסכולת של הפנג שוואי הקלאסי, הכלים העיקרים הם שימוש במצפן, ובמודל הבגואה. בפורמולת " שמונת האחוזות שמונת הארמונות"  ההבדל העיקרי והמיחד פורמולה זו , היא, שכל האסכולות של הפנג שוואי מתמקדות במקום ובזמן, ופורמולת , "שמונת האחוזות שמונת הארמונות" מצביעה באופן ספציפי על האדם ומרחב המחייה האישי בו הוא מתנהל.

אל תחסמו את הפנג שוואי, הוא בא בטוב.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

הפילוסופיה הסינית כמו תורות אחרות מהמערב מאמינה כי כל יצור חי נולד ובא לעולם כאנרגיה בעלת איכויות שונות הבאות לידי ביטוי במספרים שבתאריך הלידה . המספרים הם כלים אשר דרכם אנרגיה מבטאת את עצמה. על כן, תאריך הלידה טומן בחובו ידע רב ערך על איכויות חיוביות ושליליות, פוטנציאל טמון, קשיים, חוויות והתנסויות של האדם בתקופת החיים הזו.

פורמולת " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" מתייחסת ל- 4 פרמטרים:

 • מספר הקואה של האדם.
 • אנשי קבוצת מזרח/מערב.
 • 4 כיוונים מטיבים – 4 כיוונים מזיקים.
 • 8 סוגים של אנשים

בהתבסס על חשיפת מספר הקואה האישית, אנו נחשוף את הכיוונים המיטבים והתומכים בנו וכן את הכיוונים המחלישים והמסוכנים עבורנו. נחשוף את הכיוונים המטיבים איתנו בנושא הכלכלי, המשפחתי, החברתי וכן המזל הכללי.

והנה כמה מהיתרונות הבולטים ביותר בשימוש בפורמולת " שמונת האחוזות שמונת הארמונות"

 • היא קלה מאוד לביצוע.
 • מניבה תוצאות במהירות בזק.
 • והתוצאות הן פנג שוואי אישי. 

לימודי עיצוב פנג שווי קלאסי אצלך במסך

למקרה ורצית, אך מכל מיני סיבות דחית את לימודי הפנג שווי

כעת זו ההזדמנות שלך!

הקורס המקיף ביותר

ללא אילוצים של פקקים וחניה

בהנחה לזמן מוגבל

הנחה משמעותית לזמן מוגבל

בליווי צמוד

ליווי צמוד לכל מתמחה

ללא סיכונים

החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה

אני מודעת לכך שברשת יש מידע והנחיות לשימוש בפורמולת " שמונת האחוזות שמונת הארמונות" אך רובן ככולן מאפשרות חצאי אמיתות ורק טעימה של הכרת הפורמולה באופן רדוד ולא מעמיק.

על כן, ארזתי עבורכם קורס בן 14 שיעורים המצדעים את המתמחים צעד אחד צעד אחר העקרונות של פורמולות " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" על מנת להפיק את המיטב מפורמולה מדהימה זו. 

הצטרפו עכשיו ותקבלו גישה מיידית לקורס!!!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

כולנו כבר יודעים שכל מה שקיים ביקום, בנו, בצמחים, בדומם הינו אנרגיה, ואנרגיה היא תדר, היקום משדר תדרים, השאלה היא האם אנו יודעים לפענח אותם תדרים או אולי הקליטה משובשת? ואולי אנו לא יודעים לשדר את התדרים הנכונים?
ובכן חברים, שנים של חכמה נשגבת התמזגו ויצרו את אומנות הפנג שווי הקלאסי שעל פי העקרונות והטכניקות של אומנות זו אנו לומדים לדבר עם היקום בשפה שהוא מבין.
 
אם אנו מבקשים לעצב את חיינו באופן שנפיק מהם את המיטב, בריאות תקינה, זוגיות אוהבת, מערכות יחסים הרמוניות, שגשוג בקריירה והמוניטין, אנחנו חייבם לדבר ולשדר בשפה שהיקום מבין, והשפה הזו היא תדרים אנרגטיים.
 
נשאלת השאלה היכן וכיצד לומדים את שפת היקום? ובכן, ממש ברגע זה אתה מתקשר עם היקום, עם המחשבות, הרגשות, המעשים שלך, וכידוע " דומה מושך דומה" זו פיזיקה פשוטה, כך שהיקום מגיב לאנרגיה שלך ושולח לחייך את הנסיבות שאתה יוצר.

עכשיו במחיר חסר תקדים!!! לרוכשי הקורס "כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

מחיר רגיל 1.800 ש"ח

ההשקעה שלך, 432 ש"ח בלבד

לאורך השנים והוותק שצברתי, מצאתי כי הפורמולה הזו יכולה להיות שימושית ומועילה מאוד גם לאנשים עם ידע בסיסי בלבד בעקרונות הליבה של הפנג שואי. 

 לכן אין צורך לדעת וללמוד את כל הפילוסופיה המעמיקה של הפנג שואי הקלאסי על מנת להפיק מהפורמולה את המיטב.

אני מניחה שיהיו מתמחי פנג שואי שיחלקו על דעתי, אני מרשה להם.

למי מיועד הקורס?

הקורס מתאים למתחילים גם ללא ידע קודם!!!

1

אנשים המעונינים להרחיב את הידע הרוחני

בעידן הנוכחי כולנו עדים להתעוררות רוחנית ברמה הקולקטיבית. אמיתות רבות צפות ועולות וביניהן אומנות הפנג שואי מקבלת את הכבוד הראוי לה. 

 יותר ויותר אנשים מבקשים כיום לעצב את הבית או חלל העבודה הקריירה, הלימודים, המימוש וההגשמה באופן שיאפשר זרימה נכונה של אנרגית החיים בחלל (הצ'י).

כי היום, להבדיל מבעבר, אנשים כבר יודעים שכל דבר ביקום זה אנרגיה. הם מבינים איך הרוח משפיעה על החומר, מפתחים מודעות ורגישות לסביבה ומרכיביה ומושפעים מאוד מכל מה שסובב אותם – צבעים, צורות, חומרים, טקסטורות….

והפנג שואי מלמדת בדיוק את זה. 

2

למטפלים הוליסטיים בשיטות שונות

מטפלים הוליסטים כגון מורי יוגה, NLP, דמיון מודרך, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, הומופטיה, ארומוטרפיה, רייקי, חשיבה חיובית, מנטורים לחיים, מנטורים לעסקים, מטפלים בהפרעות קשב וריכוז, מטפלים זוגיים  ועוד המעניקים למטופלים את מיטב הכלים שברשותם, ומודעים לחשיבות ההשפעות שיש בבית על מנת שיהווה כלי מכיל לאיזון שהם מבקשים בחייהם. 

מטפלים הוליסטים המבינים שכל שיטות הטיפול מקבלות חיזוק רב ערך ממרחב המחייה בו המטופלים מבלים את מרבית שעות היום. 

כיום, יותר ויותר מטפלים הולסיטים לומדים פנג שואי על מנת ליצור עבור הלקוחות שלהם את " כלי" הקיבול ללקוחות שלהם, להצלחה ותוצאות טובות יותר. 

3

מעצבים ואדריכלים

מעצבים ואדריכלים המודעים לכך שכל אשר למדנו במכללות לעיצוב, איבדו רלוונטיות וכי כיום לא מספיק ליצור עבור הלקוחות מבנים מרשימים ועוצרי נשימה, הלקוחות שלנו רוצים בית עם " נשמה".

אומנות הפנג שואי מלמדת אותנו  ליצור חלל המעורר שלווה, רגשות, הרמוניה, ובית המקבל אותנו בברכה בבואנו ובצאנו מהבית.

וכדי לעצב חלל שמאפשר לאנשים לחוש נינוחות, הרמוניה, שלווה, שקט וריכוז,

אנו המעצבים חייבים לתת התייחסות לרוח, לא פחות מאשר לחומר.

ואת זה בדיוק מלמדת תורת הפנג שואי!

 

4

לאלה המעונינים לעבור הכשרה לעיסוק בפנג שואי

העיסוק בפנג שואי אומנם מיועד לכולם, אך הוא מתאים במיוחד לאנשים החשים שהנושא הטיפולי והריפוי הינם היעוד והמטלה שלהם בתקופת חיים זו. 

בעידן החדש רבים מגלים התענינות בתורות עתיקות ודרכי טיפול הוליסטיים, ואכן אומנות הפנג שואי היא אחת הכלים לטיפולים וריפוים ואף יותר מכך, מאחר ואומנות הפנג שואי למעשה מאגדת את כל סוגי הטיפולים ההוליסטים ומהווה "ככלי קיבול" לשיטות הריפוי השונות. 

בשלב זה, אנו מציעים את הקורסים הבסיסיים באומנות הפנג שואי בהם אנו לומדים את עקרונות הליבה של הפנג שואי וכן את העקרונות של שני בתי הספר הראשונים, המהווים את הבסיס למערכת רחבה יותר של מערכת הכוכבים המעופפים. 

קורס הכשרת יועצי פנג שואי, בשלבי עריכה, ויהיה זמין בקרוב. 

הקירות מדברים פנג שואי- הגיע הזמן שנבין מה הם אומרים!

מאחר ובכל שנות הותק והניסיון שרכשתי אני יודעת בוודאות שהשימוש בפורמולת " שמונת האחוזות – שמונת הארמונות"   יכולה לשמש גם את האנשים עם ידע בסיסי באסכולת הצורה ואסכולת המצפן. בודאות. 

בכל יעוץ ועיצוב ללקוחות שלי אני מיישמת את הפורמולה, לעיתים בנוסף לאנליזה של המבנה על פי מערכת הכוכבים המעופפים, ולעיתים אני מיישמת רק את פורמולות " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" והתוצאות תמיד נפלאות ויתרה מכך שניתן לראות את התוצאות במהירות שיא. 

בעזרת חישובים מיוחדים אנו חושפים את מספר " הקואה" של האדם, את היסוד הדומיננטי ביותר עבורו וכן את הטריאגרם המשויך למספר הקואה.  כל הפרמטרים האלה שאנו חושפים בעזרת הפורמולה הם כלים עוצמתיים המאפשרים לחשוף את הכישורים המולדים, דפוסי חשיבה, היכולת שלנו לחשוף את החוליות החלשות ולפתח אותם בעזרת מודעות עצמית ופנג שואי.

כאמור, פורמולה זו מבוססת על תאריך הלידה והמגדר של האדם המאפשר לנו לזהות את 4 הכיוונים התומכים באדם ובכך למקם בהם פונקציות חשובות, כגון דלת כניסה, חדר שינה, משרד, מטבח ובכך להימנע מ 4 הכיוונים המזיקים והמסכנים אותנו.

שארו בנפשכם איזה מידע בעל ערך יש בידינו כאשר אנו יודעים לאיזה כיוון לשבת בפגישות חשובות על מנת להזין את עצמנו באנרגיה תומכת ווטיאלית. 

וכן, איזה תועלת יש בידע הזה למקם את שולחן העבודה שלנו על מנת שתהיה באפשרותנו להיות בחשיבה בהירה, לקבל החלטות נבונות ולהתנהל בהרמוניה עם עמיתים לעבודה. 

השימוש בפורמולת " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" מאפשרת לנו גם למקם את ראש המיטה לכיוון התומך בנו ברמת הבריאות, וכמובן מעניקה שינה טובה ואיכותית יותר. 

בשל כל האופציות הנהדרות  שהפרומולה " שמונת האחוזות – שמונת הארמונות" מאפשרת לנו, בחרתי לעשות קורס ייחודי זה בנפרד, ולא כחבילה המקושרת ליתר הקורסים. 

אני מאמינה שכל אחד הרוכש את הקורס מעניק לעצמו את אחת המתנות העוצמתיות והשימושיות ביותר, מאחר וזו ההשקעה הטובה ביותר בעצמכם, לטובתכם ולטובת הסובבים אותכם. 

היתרונות של הקורס!

 • קורס און-ליין שמאפשר למידה חווייתית מבלי לצאת מהבית אצלך במסך.
 • מהמחשב או הנייד האישי.
 • הקורסים מגיעים ישירות לתיבת הדואר שלך מיד לאחר ההרשמה והתשלום.
 • מערכת ניהול נוחה וידידותית.
 • צפיה בשיעורים המוקלטים בזמן החופשי וללא הגבלה בזמן. 
 • לווי אישי לכל מתמחה בכל הרמות.
 • בהנחה לזמן מוגבל. 

מה התועלות לאחר הקורס?

1

תוצאה סופית

השאלה הנפוצה ביותר כבר אחרי השיעור ראשון: 

"איך לא חשבתי על זה קודם?"

בסיום הקורס נדע ונכיר על בוריין את עקרונות הליבה של אומנות הפנג שווי, נדע להבחין בין הגורמים המעצימים והתומכים בנו  לבין הגורמים המעכבים באספקטים שונים של החיים.

נדע להשתמש בצבעים, חומרים, צורות, סימבולים בסקטורים השונים בהתאם למישור אותו אנו מבקשים לחזק. 

2

תוצאה סופית

בסיום הקורס יהיו ברשותכם כל הסודות והתובנות אותם למדתי במהלך השנים על עיצוב פנג שואי.

תהיה באפשרותכם לטפל בנושאים המטרידים אתכם, כגון זוגיות, פרנסה, חוסר איזון, חוסר שביעות רצון, בלבול, חוסר מיקוד, וכל זאת במרחב הביתי שלכם ובעזרת שינויים שלרוב הינם מינוריים, ללא הריסת קירות ושיפוץ מאסיבי של הבית. 

וכמובן ללא הוצאות כספיות מיותרות. 

3

תוצאה סופית

בסיום הקורס תהיה באפשרותכם למקד את עצמכם לעבר מטרות והשאיפות של חייכם.

תדעו להפיק מעצמכם את הטוב ביותר כאשר תמקמו את הסקטורים החשובים בהתאם לעקרונות הנלמדים. 

בסיום הקורס יהיה בידכם ארגז כלים בו תהיה באפשרותכם להטיב עם יקירכם בעזרת העקרונות של הפנג שווי. 

בסיום הקורס יהיה ברשותכם ידע נשגב שילווה אתכם לאורך כל החיים ויקל במידה רבה לצלוח תקופות ומצבים בחיים. 

4

תוצאה סופית

בסיום הקורס תרשו לעצמכם להרים רגליים על הספה ולהצהיר " ואוו, יש לי חיים נפלאים" .

הבית יברך אתכם בצאתכם ובואכם. בכל פעם שתחזרו הביתה מיום עבודה הבית יגרום לכם  לחייך בהנאה עקב הפעילוית שנעשו באותו היום הן במקום העבודה והן ברמה החבתית והמשפחתית. 

 

תחושו צורך להיות לעזר לכל המכרים והיקרים לכם  שגם הם יחוו " מהטוב- הטוב הזה"

ומה נלמד בשיעורים?

שמונת האחוזות- שמונת הארמונות- הכרה של עקרונות הפורמולה, ההיסטוריה והיווסדותה של האסכולה. השימוש והיתרונות שניתן להפיק ממנה ברמה האינדוודואלית.

שיעור 1

מה היא אנרגיית הצ'י, כיצד היא נעה בחלל, היכן היא פוגשת אותנו? וכיצד היא משפיעה עלינו במישורים השונים של החיים. 

שיעור 2

מוטיב יין יאנג מדוע הוא כל כך מקודש בתרבויות המזרח, וכיצד ניתן להבחין בין אנרגיות יין ויאנג ולאזן אותם בהתאם .

שיעור 3

חמשת היסודות האלמנטים על פי תורות המזרח והפנג שואי, כיצד האנרגיות משפיעות עלינו ובאיזה מישורים?

שיעור 4

יסוד האש המלהיב כיצד הוא בא לידי ביטוי בעולמנו, מה הם האיכויות וכיצד נרתום אותו לרווחתנו במרחב המחייה .

שיעור 5

יסוד האדמה- גאיה המאפשת את הקיום עליה- מה היא מייצגת בחיי היום יום שלנו? ומדוע אנו צריכים את יסוד האדמה בחלל המחייה? 

שיעור 6

יסוד המתכת הנוקשה למה אנו צריכים את יסוד המתכת ובאיזה מישורים עלינו לחזק ולהעצים את יסוד המתכת.

שיעור 7

יסוד המים מה הוא מייצג בחיינו, לאיזה מישורים נשתמש ביסוד המים וכיצד נזהר משימוש יתר שלא תהיה הצפה .

שיעור 8

יסוד העץ, מה הם האיכויות המיוצגות על ידי יסוד העץ? מדוע אנו צריכים את יסוד העץ וכיצד נשתמש ביסוד העץ.

שיעור 9

 כיצד, מתי והיכן נשתמש במערכת חמשת היסודות לחיזוקים והעצמה ,כיצד ומתי למתן את השפעת היסודות.

שיעור 10

שלושת המעגלים של היסודות ומערכות ההזנה, החלשה ומערכת השליטה שבין היסודות.  

שיעור 11

הכרת מודל הבגואה, הכיוונים, היסודות, החומרים, הצבעים,  המספרים, האיכויות ומישורי החיים. 

שיעור 12

המודלים לחישובי מספרי הקואה האישית בהתאם למגדר ולתאריך הלידה. חשיפת ארבעת הכיוונים התומכים וארבעת הכיוונים המחלישים והמזיקים. 

שיעור 10

מה הם הכיוונים האישיים התומכים בך במישור הקריירה, זוגיות, בריאות, שפע? באיזה כיוון נמקם את ראש המיטה לשינה רגועה ובריאה? לאיזה כיוון נשב עם הפנים במפגשים חשובים?

שיעור 11

חלוקת האנושות לשתי קבוצות עיקריות על פי מספרי הקואה. אנשי מזרח אנשי מערב, לאיזה מהקבוצות אנו שייכים?

שיעור 12

סיכום התכנים של הקורס ודברי תודה.

ובסיום הקורס, שעה של יעוץ אישי לכל מתמחה במערכת זום!!!

בחירת סקטורים והתאמתם לפונקציות השונות בהתאם למספרי הקואה. 

חיזוק והעצמה של סקטורים בהתאם לדיירים.

התאמת צבעים, חומרים ואלמנטים בהתאם לפונקציה של החלל.