קורס " שמונת האחוזות – שמונת הארמונות"

"שמונת האחוזות- שמונת הארמונות"

קורס ייחודי זה " שמונת האחוזות – שמונת הארמונות" הינו ענף מתוך מערכת " הכוכבים המעופפים".  האסכולה היסודית והמעמיקה ביותר של אומנות הפנג שווי הקלאסי והיא מבוססת על מוטיב הזמן.

למעשה, הפורמולה" שמונת האחוזות – שמונת הארמונות"  מיועדת  למתמחים באסכולת " הכוכבים המעופפים" . פורמולה המשמשת מתמחי פנג שווי שהוכשרו בפנג שווי הקלאסי  Xuan Kong Flying Stars

שהם אסכולת הצורה- אסכולת המצפן- ואסכולת הכוכבים המעופפים. 

אלה שלאורך השנים והוותק שצברתי, מצאתי כי הפורמולה הזו יכולה להיות שימושית ומועילה מאוד גם לאנשים עם ידע בסיסי בלבד בעקרונות הליבה של הפנג שווי. 

השימוש בפורמולת " שמונת האחוזות – שמונת הארמונות"  מבוסס על שני פרמטרים בלבד.  שהם תאריך הלידה והמגדר של האדם המאפשר פנג שווי אישי. ובנוסף אנו נעזרים בבגואה יין, שאינה תלויה במוטיב הזמן. 

 לכן אין צורך לדעת וללמוד את כל הפילוסופיה המעמיקה של הפנג שווי הקלאסי על מנת להפיק מהפורמולה את המיטב.

אני מניחה שיהיו מתמחי פנג שווי שיחלקו על דעתי, אני מרשה להם.

מאחר ובכל שנות הותק והניסיון שרכשתי אני יודעת בוודאות שהשימוש בפורמולת " שמונת האחוזות – שמונת הארמונות"   יכולה לשמש גם את האנשים עם ידע בסיסי באסכולת הצורה ואסכולת המצפן. בודאות. 

בכל יעוץ ועיצוב ללקוחות שלי אני מיישמת את הפורמולה, לעיתים בנוסף לאנליזה של המבנה על פי מערכת הכוכבים המעופפים, ולעיתים אני מיישמת רק את פורמולות " שמונת הארמונות- שמונת הכיוונים" והתוצאות תמיד נפלאות ויתרה מכך שניתן לראות את התוצאות במהירות שיא. 

בעזרת חישובים מיוחדים אנו חושפים את מספר " הקואה" של האדם, את היסוד הדומיננטי ביותר עבורו וכן את הטריאגרם המשויך למספר הקואה.  כל הפרמטרים האלה שאנו חושפים בעזרת הפורמולה הם כלים עוצמתיים המאפשרים לחשוף את הכישורים המולדים, דפוסי חשיבה, היכולת שלנו לחשוף את החוליות החלשות ולפתח אותם בעזרת מודעות עצמית ופנג שווי.

כאמור, פורמולה זו מבוססת על תאריך הלידה והמגדר של האדם המאפשר לנו לזהות את 4 הכיוונים התומכים באדם ובכך למקם בהם פונקציות חשובות, כגון דלת כניסה, חדר שינה, משרד, מטבח ובכך להימנע מ 4 הכיוונים המזיקים והמסכנים אותנו.

שארו בנפשכם איזה מידע בעל ערך יש בידינו כאשר אנו יודעים לאיזה כיוון לשבת בפגישות חשובות על מנת להזין את עצמנו באנרגיה תומכת ווטיאלית. 

וכן, איזה תועלת יש בידע הזה למקם את שולחן העבודה שלנו על מנת שתהיה באפשרותנו להיות בחשיבה בהירה, לקבל החלטות נבונות ולהתנהל בהרמוניה עם עמיתים לעבודה. 

השימוש בפורמולת " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" מאפשרת לנו גם למקם את ראש המיטה לכיוון התומך בנו ברמת הבריאות, וכמובן מעניקה שינה טובה ואיכותית יותר. 

בשל כל האופציות הנהדרות  שהפרומולה " שמונת האחוזות – שמונת הארמונות" מאפשרת לנו, בחרתי לעשות קורס ייחודי זה בנפרד, ולא כחבילה המקושרת ליתר הקורסים. 

אני מאמינה שכל אחד הרוכש את הקורס מעניק לעצמו את אחת המתנות העוצמתיות והשימושיות ביותר, מאחר וזו ההשקעה הטובה ביותר בעצמכם, לטובתכם ולטובת הסובבים אותכם. 

תוכנית השיעורים בקורס " שמונת הארמונות - שמונת הכיוונים"

קורס פנג שוואי " שמונת הארמונות שמונת הכיוונים"

הקדמה, היכרות עם הפילוספיה והמטפיסיקה של הפנג שווי. היוסדותה של אסכולת "שמונת הארמונות- שמונת הכיוונים"

קורס שמונת ארמונות שמונת הכיוונים- אנרגיה

אנרגיית הצ'י, היכן היא פוגשת אותנו? איזה סוג של צ'י אנו רוצים בחיינו? מהי אנרגיה שלילית וכיצד מנטרלים אותה? 

קורס שמונת ארמונות שמונת הכיוונים- יין יאנג

מהו סימבול היין ויאנג? מדוע הוא כל כך מקודש בתורות המזרח? כיצד הוא משפיע עלינו בחיי היום יום?

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- חמשת היסודות

חמשת היסודות, אחד הכלים הבסיסיים עליהם מבוססת כל אומנות פנג שווי  שהם חלק אינטגרלי מהקוסמולוגיה, הפילוסופיה והתרבות הסינית, כיצד הם באים לידי ביטוי בחיינו? 

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד האש

יסוד האש, מה הוא מסמל? על איזה אספקטים של החיים הוא משפיע? מה הם האלמנטים המזוהים עם יסוד האש? 

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד האדמה

יסוד אדמה, איזה צבעים, צורות ,חומרים ומספרים מקושרים ליסוד אדמה? באיזה סקטורים נעצים את יסוד אדמה, ובאיזה סקטורים נמנע מיסוד אדמה?

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד מתכת

יסוד מתכת, באיזה סקטורים להעצים את יסוד המתכת? מה הם האלמנטים המייצגים את יסוד מתכת? מי צריך חיזוק של יסוד מתכת? 

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד מים

יסוד המים, מה החשיבות של יסוד המים בבית, במשרד ובאישיות של האדם? היכן חשוב למקם אלמנט של מים? האם יש מים מאיכות יין ויאנג?

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד אש

יסוד האש, האם הצבע האדום מזמן רומנטיקה ותשוקה? היכן להשתמש באלמנטים של יסוד האש? מה הקשר בין יסוד האש למוניטין של האדם?

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- ריפויים ותיקונים

כל התשובות ל-מה? למה? מי? היכן? מתי וכיצד ניתן ליישם פנג שווי ואת העקרונות של המטפיסיקה העתיקה, וכן לפזר אי בהירות וחצאי אמיתות לגבי פנג שווי. 

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- שלושת המעגלים של היסודות

מערכת יחסי הגומלין בין חמשת היסודות, כיצד הם משתלבים או מתנגשים? כיצד יוצרים איזון בין היסודות? מדוע יש לחזק או להחליש את היסודות? 

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- קואה וטריגראם

הבגואה- ריבוע הקסם-כלי מרכזי בפנג שווי. הכרת 8 הטריאגרמות  ומערכת היחסים בינן לבין עצמן, הכיוונים, היסודות, המספרים, הצורות, איכויות ואספקטים שונים, כיצד הם משפיעים על בני האדם והבתים? 

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- קואה וטריגראם

אז מה מספר הקואה שלך? לאיזה טיפוס אתה שייך? מה הם החוליות החלשות שלך? יכצד ניתן להעצים אותם? היכן תרצה לחזק איכויות מולדות והיכן להחליש אותן?

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- כיוונים אישיים

עכשיו, לאחר שכל הידע הזה ברשותנו, זה הזמן לעשות את השינויים, התיקונים והריפויים הנדרשים לזימון אנרגיה תומכת, מעצימה, לשפר ערכות יחסים הרמוניים, לזכות במוניטין, שפע, ולחיות את החלום הלכה ולמעשה. 

ובסיום הקורס, שעה של יעוץ אישי לכל מתמחה במערכת זום!!!

בחירת סקטורים והתאמתם לפונקציות השונות בהתאם למספרי הקואה. 

חיזוק והעצמה של סקטורים בהתאם לדיירים.

התאמת צבעים, חומרים ואלמנטים בהתאם לפונקציה של החלל. 

אם יש לכם שאלות לגבי התכנים של הקורס או הפנג שווי, מוזמנים ליצור קשר, ואשמח להיות לעזר!!!