אודות לבנה גבריאל

ברוכים הבאים, אני לבנה גבריאל

אל תחסמו את הפנג שואי, הוא בא בטוב!

סביר להניח שתרצו להכיר ולדעת עלי קצת יותר , אז שמי לבנה גבריאל, ובחרתי לשתף אתכם עם הגילויים שנחשפו בפני במסע האישי שלי. ולמה דווקא פנג שואי?

1994 – שנה שנחרטה בזיכרוני, שנה בה קרסתי אל תוך עצמי. באותם השנים שמי היה לבנה לוי, שם משפחה מנשואים, ולמעשה זה היה גם שמי המקצועי. 

שנים רבות לאחר מכן, חזרתי לשם המשפחה מבית ההורים, ואימצתי את השם לבנה גבריאל. 

1994- מתוך התהומות וההריסות של חיי עלו שאלות מהותיות על החיים ועל הקיום האנושי בכלל. השאלה העיקרית ששאלתי "למה דווקא אני?" ושם בדיוק התחיל מסע חיי . יצאתי לחפש את התשובות   לשאלות שהיו ברומו של עולם עבורי. מאחר ולשכל הישר ולרפואה הקונבנציונלית לא היו תשובות, יצאתי לחפש אותן ברפואה המשלימה.  במסע אל עצמי למדתי וחקרתי בעיקר נושאים  הוליסטיים למדתי אסטרולוגיה, נומרולוגיה, מודעות עצמית, קבלה, בודהיזם, פרחי באך, ארומתרפיה ורייקי. כשנתיים לאחר אותה חוויה, עם שלל המידע שרכשתי, הצלחתי לעמוד על רגליי ולחזור לחיים. לחזור לחיים מנקודת זינוק  חדשה, למסע נוסף בחיי.1994.

המסע אל האור

בשנת 1996 הקמתי את הסטודיו להעצמה אישית "המסע אל האור". המוטו העיקרי בו היה "אם אני יכולתי, כל אחד יכול". במהלך השנים התחנכו בסטודיו יותר מ 2500 תלמידים מכל קצות הארץ.  בין השנים 1996-2003 היה לי הכבוד והעונג להיות בעלת טור שבועי בעיתון " השקמה". המאמרים שלי נסבו בנושאים של  המודעות והתפתחות עצמית.

עם כל שיטות הריפוי שלמדתי ולימדתי, עדיין הייתה חסרה לי איזו פיסה בפאזל. חיפשתי כלי משלים עבורי ועבור התלמידים שלי. וכאשר נחשפתי לראשונה אל אומנות הפנג שואי, מיד חשתי שזה מה שחיפשתי. אכן העקרונות והפילוסופיה של הפנג שואי השלימו את מנגינת היקום עבורי. 

גיליתי שלשם שינוי דפוסי חשיבה, שינוי בתפיסת העולם,  האדם זקוק יותר מכל לתמיכה.  ברם, תמיכה שכזו יכולה לבוא ולהתקיים רק במקום בו הוא מבלה וחי את רוב שעות היום, בבית. 

הפילוסופיה של הפנג שואי.

אומנות הפנג שואי מבוססת על המטפיזיקה הסינית המרכזת את הרב גוניות האין סופית של הקיום לנוסחה מתמטית. אומנות זו מכמתת את הבריאה כמו רשת שיוצרת שתי וערב. זהו הקשר הבלתי נפרד בין האדם לסביבתו הארוגים זה בזה ויוצרים את השלמות וההרמוניה.

עיצוב ואדריכלות – תחומים שינקתי מבית ההורים ומארץ הולדתי, דרשו גם הם את זכות הקיום. כיוון שמטבעי אני נוהגת לרדת לעומקם של דברים, חקרתי ובחנתי את עקרונות הפנג שואי בגישות ובהיבטים המעמיקים ביותר. לאחר חקירה מעמיקה , לימוד ויישום פנג שואי הגעתי אל "הפנג שואי הקלאסי" מערכת " הכוכבים המעופפים".

שנת התפנית

שילוב הידע ההוליסטי עם אהבתי לעיצוב, יצר את החיבור המנצח עבורי ועבור התלמידים שלמדו במסגרות שונות.

בשנת 2004, אזרתי אומץ ואספתי את כל הידע לספר ייחודי. ספר בעל ערך רב בו כלולים כל העקרונות והפילוסופיה של האסכולות הקלאסיות בפנג שואי. בספר מוצגים טבלאות, נוסחאות ופתרונות יעילים ומעשיים התואמים את אופן הבנייה והחיים במערב.

אלא שלחיים היו תוכניות נוספות עבורי, והם הביאו אותי לעבור ולחיות בקליפורניה, ארצות הברית. במסגרת עיסוקי הן בשירות לאדריכלים, מעצבי פנים ואנשי תעשיית הבידור והקולנוע והן כיועצת לחברת השקעות בתחום הנדל"ן בחוף המערבי. במסגרת תפקידי שימשתי כיועצת פנג שואי בבתים ובתי עסק, ביניהם חברה למעליות, רשתות שיווק, חנויות בגדים, סטודיו לצילום.

כמו כן, בין  לקוחותיי נמנו גם מכוני יופי, קליניקות, מסעדות, משרדי נדל"ן, בית ספר לרפואה משלימה, חנויות תכשיטים, חברת הוצאה לאור, ועוד. פרויקט שהחל משלב תכנון  ועד סיום הבניה.

היום, ממרום שנות ניסיוני הרבות, אני רואה חשיבות עליונה בהעברת כל הידע שצברתי באומנות הפנג שווי. בעיקר לדורות הצעירים של המעצבים, ובכך "להחזיר עטרה ליושנה."

אני קוראת לך לגעת ולדעת, ללמוד אומנות מדהימה זו, שתהווה כלי מעצים ביותר.

הידע והעקרונות של פנג שואי יעלה אותך ל"אני" הגבוה והמשודרג ביותר של עצמך, מהבחינה האישית והעיצובית.

אני מזמינה אותך לטעימה וללמוד את הקסם של אומנות הפנג שואי,  פילוסופיה עתירת ידע ,על מנת להכניס הביתה 5000 שנות חוכמה נשגבת.

שיעור מבוא- וטעימה מהקורס " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"