יעוץ ועיצוב פנג שווי

יעוץ ועיצוב פנג שווי.

לעיתים קרובות אני נשאלת לגבי יעוץ ועיצוב פנג שווי. על כן מצאתי לנכון לרכז מספר שאלות נפוצות ותשובות לגבי יעוץ ועיצוב פנג שווי.

במהלך השנים גילתי שחלק ניכר מהאנשים ניזונים מחצאי אמיתות לגבי פנג שווי. ואני כאן על מנת "להחזיר עטרה ליושנה".

ראשית עלינו לבדוק ולהבין "מהו פנג שווי?" 

ולאחר שנבין מהו פנג שווי, תתאימו את אופן הייעוץ והעיצוב בפנג שווי ברמה האישית.

האם פנג שווי דורש הריסת קירות ושינויי חללים?

התשובה לכך היא חד משמעית, לא

מומחה פנג שווי מתאמנים שנים רבות בזיהוי סוג, איכות ועוצמת אנרגיה בחללים. אכן יש פתרונות יעילים לכל סקטור מבלי לשבור קירות ומבלי  לשנות חללים.

לעיתים מומחי פנג שווי עושים תיקונים מינוריים בעזרת   אלמנטים וחומרים של הטבע.  על כן במרבית המקרים אין צורך לשבור קירות ולשנות חללים. 

  יש אפשרות לשלב פנג שווי בעיצוב מודרני?

  בוודאי שכן, אחרי הכל המטרה היא להתאים את עקרונות הפנג שווי לתנאי המחייה ואורח החיים המערבי. מומחה פנג שווי יודע לשלב את עקרונות הפנג שווי עם מוטיבים מערביים ומודרניים. על כן יש שיתוף פעולה מלא בין מומחה פנג שווי למעצבי פנים, ובכל סגנון עיצובי שנבחר על ידי הדיירים.

  למה צריך יעוץ ועיצוב פנג שווי?

  כי...הקירות מדברים פנג שווי- הגיע הזמן שנבין מה הם אומרים!

  למה צריך להתייעץ עם מומחה פנג שווי?   בתקופה בה אנו חיים יש מודעות עצומה לעיצוב חלל המחייה. אך בד ובבד לעיתים קרובות אדריכלים ומעצבים יוצרים מבנים יוצאי דופן להאדרת שמם המקצועי,   בו בזמן שמבנים אלה אינם תומכים בצרכים הבסיסיים של הדיירים. לרוב התוצאה היא שהאנשים המתגוררים במבנים יפים עוצרי נשימה  עדין חשים תסכול. 

  איך תורם הפנג שווי לדיירים בבית?

  פנג שווי הינו אוסף של עקרונות מטפיסיים המתמקדים בהשגת הרמוניה בין שמיים, האדם והאדמה. זהו דיאלוג מרתק בין האדם לסביבתו, ויחד עם זאת, פנג שווי גמישה המתאימה את עצמה לצורכי האדם והמקום. 

  כשאנו מתגוררים בבית בו נעשה עיצוב פנג שווי, אנו ניזונים מאנרגיות תומכות ומטיביות עם כל אחד מהדיירים. יש ביכולתנו לחזק סקטורים מסוימים על פי עדיפות, כגון קריירה, משפחה, בריאות וכל זאת ברמה האישית. מומחה פנג שווי מתאים כל סקטור לדייר על פי תאריך הלידה שלו ובהרמוניה מושלמת בוחרים את הכיוונים, הצבעים, חומרים וצורות המחזקים את הדייר באספקטים השונים.

  מי צריך יעוץ פנג שווי?

  כולם. אחרי הכל כולנו רוצים להרגיש טוב עם עצמינו,  להגשים חלומות, לבטא כישורים מולדים, לנהל מערכות יחסים הרמוניות עם בני הזוג ועמיתים לעבודה, אך בעיקר כולנו רוצים לחזור הביתה מיום עבודה, להוריד את כל המסכות ולהרגיש שהבית מברך אותנו בבואנו.

  בעזרת יעוץ ומומחה פנג שווי ניתן לטפח ולהגביר את התמיכה בדיירים על פי הצרכים והרצונות שלהם. 

  מתי מומלץ לעשות פנג שווי?

  תמיד ובכל נקודת זמן!

  המצב האידיאלי ביותר ליעוץ ועיצוב בית לפי פנג שווי הוא בשלב של רכישת הקרקע. מומחה פנג שווי עובד באופן ישיר ועקבי עם האדריכל, בוחנים את תוואי שטח, כיוון זרימת מים, כיוון תנועת הרכבים, תאריך אכלוס המבנה, ועל פי שכלולים של כל הפרמטרים קובעים את מיקום הפונקציות החשובות שהם:

  • דלת כניסה,
  • חדר שינה,
  • כיוון ראש מיטה,
  • מיקום המטבח והאביזרים להבטחת זרימת אנרגיה חיובית וויטאלית שתתמוך בכל דיירי הבית. 

  כיצד ניתן לעשות פנג שווי לאחר רכישת הבית?

  על פי חלוקה של המבנה הבנוי, מתמחי פנג שווי מתמחים בכך.  זהו זמן מצויין לעשות פנג שווי . וכך ניתן למקם את הדיירים בסקטורים והכיוונים התומכים בהם ברמה האישית על פי תאריך הלידה. לקבוע את כיוון המיטה, לחזק את הסקטור בעזרת אלמנטים של יסודות עם צבעים, חומרים וצורות, ובכך לאפשר תמיכה לכל דייר בהתאם לצרכיו. 

  בית לפני שיפוץ מאסיבי ושינויי חללים.

  מאוד מומלץ לעשות פנג שווי גם כאשר עומדים לפני שיפוץ בבית בו מתגוררים, במיוחד עם השיפוץ יכלול הריסת קירות ושינוי חללים. זהו זמן מצויין לעשות פנג שווי עם מומחה מאחר וכך ניתן לבחור את החללים השונים עבור כל אחד מהדיירים, וכן למקם את הפונקציות חשובות כגון:

  • דלת כניסה.
  • חדר שינה.
  • מיקום מיטה.
  • מטבח, על מנת להפיק את המיטב עבור כל דיירי הבית. 

  בית לפני שיפוץ ועיצוב.

  בשנים האחרונות יש מודעות הולכת וגוברת לגבי עיצוב הבית. יותר ויותר אנשים מבקשים לעצב את הבית או חלל עבודה באופן שיאפשר זרימה נכנונה של אנרגיית החיים בחלל, (הצ'י).

   וכאן נכנסת אומנות הפנג שווי במלוא תפארתה. 

  הבית.

  הבית, זהו המקום בו אנו נטענים אנרגטית, המקום בו אנו משחררים אנרגיה, הבית הוא המקום בו אנו מרשים לעצמינו להוריד את כל מסכות שאנו עוטים במהלך כל היום ולהיות אנחנו עצמינו. הבית הוא המקום בו אנו שמחים, עצובים, בוכים צוחקים, מתפרצים נרגעים, מתכנסים ומתרחבים, הבית הוא המקום היחיד בו אנו מרשים לעצמינו להיות מי שאנו באמת.

  האיזון חייב להישמר.

  בשל כך, האיזון וההרמוניה בחלל המחייה שלנו הינו קריטי. כאשר יש איזון והרמוניה הדבר מאפשר לנו להתמודד מידי יום עם הדרישות של החיים. להתמודד עם הלחצים והרצונות הפנימיים ולעלות כל בוקר מחדש על הגלגל הענק של החיים.

  אם אנו רוצים להגיע לרמת הצלחה מסוימת אנו חייבים לדאוג שחלל המחייה יתמוך בנו מבחינה אנרגטית. חלל מחייה כזה העוטף אותנו כמו רחם המאפשר לנו לחזור אל המקור הפנימי ולהתעצם ממנו.  

  תמיכה אנרגטית.

  כאשר אנו נתמכים מבחינה אנרגטית אנו חשים מאוזנים, דבר המאפשר לנו לנהל מערכות יחסים הרמוניות, לקבל החלטות בהירות, יכולת למצוא פתרונות יצירתיים, לחוש בריאים יותר והדבר מאפשר לנו לצעוד את המסע על אימא אדמה ביתר קלות.

  ולכן, גם כאשר יש תחושת תקיעות באחד מהאספקטים של החיים, פנג שווי מציע את הדרך להשתחרר מהתקיעות ולצאת למסע חדש.

  כל כמה זמן עושים פנג שווי?

  אחת השאלות הנפוצות בקרב אוהדי ומביני עניין בפנג שווי היא " כל כמה זמן עושים פנג שווי?" ובכן התשובה לכך משתנה מבית לבית.

  כאשר עושים פנג שווי בפעם הראשונה, מתמחה הפנג שווי מקבל את כל הנתונים של הבית כגון, תאריך הבנייה או תאריך האכלוס של המבנה, וכן תאריכי הלידה של הדיירים. על סמך נתונים אלה נעשה פנג שווי.

  מאחר ובפנג שווי הקלאסי מוטיב הזמן הינו פרמטר חשוב ומשפיע וכי בכל שנה מערך הכוכבים משתנים, כך גם האנרגיה של הבית משתנה. על כן ידי שנה עלינו לבדוק את מערך הכוכבים בבית או במבנה. 

  להפוך כל "מבנה" ל-"בית" בו הדיירים חשים הרמוניה ותמיכה בכל התחומים של החיים. 

  אז,  אם החלטתם להכניס הביתה 5000 שנות חוכמה בעזרת אומנות הפנג שווי, אשמח להיות לעזר.

  מעבר לותק והניסיון שרכשתי במהלך שלושת  העשורים האחרונים ביעוץ עיצוב והדרכה בפנג שווי, ממרום גילי, ארגז הכלים שלי  כולל  ידע וניסיון רב בתחום העצמה ומודעות עצמית, וכן שיטות ריפוי מהרפואה ההוליסטית, כך שהפנג שווי הינו הכלי המשלים המאפשר לי ליצור עבור הלקוחות שלי את הבית שיתמוך בהם בכל המישורים והאספקטים של החיים.

  ואם עדיין לא עשיתם זאת עד עכשיו, הנכם מוזמנים לקרוא עלי אודות לבנה גבריאל

  ומה נדרש מכם הדיירים?

  • תוכנית הבית או הדירה. 
  • תאריך בנייה או תאריך אכלוס.
  • תאריכי לידה של כל הדיירים והמגדר.
  • ההיסטוריה של הבית, האם הוא נקנה מדיירים קודמים? קניה מקבלן? האם הבית עבר שיפוץ, ומתי?
  • ובעיקר, ראש פתוח ולב אוהב. 

  יעוץ לפני רכישה של בית או שטח לבנייה.

  • אבחון  של סביבת המבנה.
  • בחירה והמלצות למיקום סקטורים עיקריים כגון, דלת כניסה, חדרי שינה, מטבח, חדר עבודה.
  • התאמת הסקטורים לדיירים בהתבסס על תאריך לידה.
  • המצלות על מיקום ועיצוב החלל בהתאמה  לדיירי הסקטור כולל המלצות לשימוש בחומרים, צבעים, צורות ותאורה. 
  • תהליך הלווי נעשה עם האדריכל משלב התכנון ועד לסיום הפרויקט. 

   

  יעוץ לבית לפני שיפוץ. 

  • אבחון ואנליזה של תנאי סביבת המגורים.
  • מפה המבוססת על תאריך הבנייה וכן תאריכי הלידה של הדיירים. 
  • חלוקת החלל בהתאם לפונקציות והתאמתם לדיירים בהתאם לתאריכי הלידה. .
  • חיזוק סקטורים באזורים הדרושים.
  • עיצוב פנים בבחירת צבעים, חומרים, טקסטורות, תאורה, בהתאם לסגנון העיצוב הנבחר.

  בסיום התהליך, 

  • סיכום ההמלצות בפרוט מקסילי נשלח במייל.
  • פגישת סיכום והרמת כוסית. 

  לקבלת הצעת מחיר והזמנת יעוץ

  052-7752827