שיעורי עיצוב פנג שווי במתכונת דיגיטלית

שיעורי עיצוב -פנג שווי -במתכונת דיגיטלית!

מתחילת שנת 2020 ועד עצם היום הזה, הם שנים שירשמו בהיסטוריה האנושית כשנים משמעותיות, מהפכניות שהביאו לחיינו שינויים בלתי פוסקים ביחס לאורח החיים אליהם הינו מורגלים. 

שינויים אלה, באו לידי ביטוי בעיקר בתחום הטכנולוגי,רשת האינטרנט  הפכה להיות יציבה ומהירה יותר, כך שהטרנד החדש מאפשר לרבים עבודה מהבית לפחות מספר ימים בשבוע, וחלק גדול מהמשק הסתגל לתנאים, כך שיותר ויותר אנשים בוחרים לעבוד מהבית. 

אכן לרבים הבית הפך למקום בו הם מבלים את מרבית שעות היום. כמו כן, היום יותר מבעבר ההבד בין HOUSE ל-HOME נעשה ברור יותר. לכן, היום הרבה יותר מבעבר אנשים מבקשים לעצב את הבית או חלל העבודה באופן שיאפשר זרימה נכונה וטובה של אנרגיה בחלל, הצ'י. 

מי צריך פנג שווי?

יתרה מכך, בעשורים האחרונים, בעיקר בחברה המערבית, נהפכה הבניה לכלי המשרת את האדריכל. ככל שהעיצוב יוצא דופן כך מקבל שמו של האדריכל הוקרה ופרסום. אך בו זמנית, רוב הצרכים של הדיירים המתגוררים בבתים אלה אינם נלקחים בחשבון. התוצאה, ברוב המקרים היא שהדיירים חשים חוסר נוחות, עיכובים, מכשולים, חוסר שביעות רצון וללא ספק, כל אלה פוגעים באיכות החיים.

מחקרים מדעיים הוכיחו כי מרחב המחיה בו אנו מתנהלים, תורם ומשפיע על איכות החיים שלנו. הדבר בא לידי ביטוי הן בתחושה והן בדרך בה אנו פועלים. מרחב מחיה הרמוני מאפשר לנו להיות ממוקדים, בהירי מחשבה ופרקטיים בענייני יומיום. יש לנו היכולת להבחין בין עיקר לטפל וכך יש לנו את האפשרות  להעלות רעיונות מעשיים ולהתגבר על מכשולים.

על כן בשנים האלה אומנות הפנג שווי הפכה להיות מבוקשת יותר ויותר. אך יחד עם זאת, לימודי הפנג שווי לא מתאים לכולם, ולכן אנו מתמחי פנג שווי נרתמים לעצב את הבתים של הלקוחות בהתאם לעקרונות של הפנג שווי.

בשל הותק והניסיון שצברתי במהלך שלושת העשורים האחרונים, וכן בשל החקירה הבלתי פוסקת שלי בעקרונות המעמיקים ביותר של הפנג שווי, וכן, לאור בקשות של אנשים מכל הארץ וגם מחו"ל, החלטי לשדרג את הקורס פנג שוואי "כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"  ולהנגיש אותו בקורסים דיגטליים בשני אופנים. 

אז למקרה ורצית אך מכל מיני סיבות דחית את לימודי הפנג שווי, כעת זו ההזדמנות שלך!

  • קורס און-ליין שמאפשר למידה חווייתית מבלי לצאת מהבית אצלך במסך.
  • מהמחשב או הנייד האישי.
  • הקורסים מגיעים ישירות לתיבת הדואר שלך מיד לאחר ההרשמה והתשלום.
  • מערכת ניהול נוחה וידידותית.
  • צפיה בשיעורים המוקלטים בזמן החופשי וללא הגבלה בזמן. 
  • לווי אישי לכל מתמחה בכל הרמות.
  • בהנחה לזמן מוגבל. 
  • ללא סיכונים: החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה.  ( לאחר השתתפות בשניי השיעורים הראשונים). 

כן כן, זה בדיוק מה שחשבת… אין צורך לצאת מהבית כדי ללמוד איתנו!

אני מזמינה אותך לחוות יחד איתנו חוויה מעצימה ומעשירה –  שיעורים גדושים בידע מעשי ומעשיר המשלב את גישת העיצוב המערבי עם תורות המזרח, ארגז כלים מקצועי שישדרג את חייך בכל האספקטים של החיים. 

פנג שווי- קורסים העשרה!

1

"כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

קורס מקיף המתמקד בשני בתי הספר הראשונים של הפנג שוואי הקלאסי, "אסכולת הצורה" "ואסכולת המצפן".

ההסיטוריה ותקופת התהוותה של אומנות הפנג שווי, וכיצד היא משפיעה על אורח החיים המערבי. 

 

בקורס, נלמד את כל עקרונות הליבה של אומנות הפנג שווי הקלאסי והמסורתי כפי שהם מופיעים בכתבים העתיקים. נלמד את תשעת היישומים העיקריים שהם משותפים לכל האסכולות של אומנות הפנג שווי הקלאסי והמסורתי. שיעורים גדושים בידע מעשיר המהווים את הבסיס האיתן ביותר למתמחי פנג שווי בכל השלבים. 

2

"עידן 9 והמעברים"

אנו נמצאים באחת התקופות שירשמו בדפי ההיסטוריה של האנושות. כל אשר ידענו והאמנו במשך עידנים משתנה ללא הרף מול עינינו. 

על פי אומנות הפנג שווי הקלאסי ישנם מחזורי זמן בני 180 שנים וביניהם מחזורי זמן בני 60 שנים וכן מחזורי זמן בני 20 שנים הנקראים עידנים.

 

בפברואר 2024 האנושות כולה נכנסת לעידן חדש הנקרא עידן 9 עידן האש, זהו העידן האחרון במחזוריות 180 השנים, ובשל כך האנרגיות של עידן 9 הינן עוצמתיות ביותר והשפעתן חלים על כל המבנים בכוכב הארץ.

 

3

"שמונת האחוזות- שמונת הארמונות"

פורמולה ייחודית המבוססת על שני פרמטרים אישים ובלתי משתנים של האדם, תאריך הלידה והמגדר.

פורמולה זו הינה  ענף מתוך מערכת "הכוכבים המעופפים" המתמקדת באדם ואינה תלויה במוטיב הזמן. 

 

בעזרת הפורמולה אנו חושפים את הכיוונים התומכים והמעצמים של האדם וכן את הסקטורים הטובים ביותר באופן אישי. צ'י תשעת הכוכבים הינה נגזרת מהפרומולה ובכך אנו חושפים איכותיות וכישורים מולדים , לחיזוק החוליות החלשות בשרשרת החיים, וכן השפעות שנתיות.

 

4

"מיני קורס"

" תו תקן פנג שווי" (קורס חינמי)

החוקים אשר  מפעילים בני האדם הם תוצאה של הסכמה למען סדר חברתי ותרבותי של כוכב הארץ. אותן נקודות בהם מסכימה האנושות כולה נקראת "חוק" אלה שהוא רק חוק ארצי הבא לידי ביטוי במישור הגשמי של הקיום.

" חוק" ארצי הוא למעשה השתקפות חיוורת של חוקים קוסמיים. סביר להניח כי מספר החוקים הרוחניים המפעילים את היקום הם בגדר של אין סוף , ובכל זאת נכון לתקופת חיים זו, במעבר שבין העידנים יש בידינו מספיק  מידע כיצד עלינו בני האנוש להתיישר עם החוקים הקוסמיים, ואחת הדרכים היא הפילוסופיה של הפנג שווי.

 

מבוא לקורס " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

אז מה יהיה לנו?

בקורסים נלמד את כל עקרונות הליבה של אומנות הפנג שווי הקלאסי והמסורתי כפי שהם מופיעים בכתבים העתיקים. נלמד את תשעת היישומים העיקריים שהם משותפים לכל האסכולות העיקריות של אומנות הפנג שווי. שיעורים גדושים בידע מעשיר המהווים את הבסיס האיתן ביותר למתמחי פנג שווי בכל השלבים. 

ובסיום כל קורס, שעה של יעוץ אישי לכל מתמחה במערכת זום!!!

בהתאם לקורס הנלמד

בחירת סקטורים והתאמתם לפונקציות השונות בבית. 

חיזוק והעצמה של סקטורים בהתאם לדיירים.

התאמת צבעים, חומרים ואלמנטים בהתאם לפונקציה של החלל. 

הקורס המקיף ביותר ללימודי פנג שואי קלאסי 

אצלך במסך

ללא אילוצים של פקקים וחניות

בהנחה לזמן מוגבל

הנחה משמעותית לזמן מוגבל

בליווי צמוד

ליווי צמוד לכל מתמחה

ללא סיכונים

החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה

אם יש לכם שאלות לגבי התכנים ואופן הקורסים, הנכם מוזמנים ליצור קשר, ותמיד אשמח להיות לעזר.

במידה ובסיום קורס העשרה פנג שווי תרצו להמשיך   לקורס הכשרת יועצי פנג שווי, ההחלטה מקנה מחיר מיוחד וחסר תקדים!!!