אומרים עלינו

תלמידים ולקוחות אומרים עלינו!

תלמידים מכל רחבי הארץ וכן מארה"ב אומרים תודה.

על החוויה הבלתי נשכחת שחוו בקורסים וכן בעזרת עיצוב הבית בפנג שווי.

למעצבים והמעצבות שביניכם, אנחנו כאן כדי לנפץ ולהבהיר שכל אותן שיטות שלמדתם בבית ספר לעיצוב מקבלות תפנית חדשה בעידן החדש הממש ובא. 

מזמינה אותך לקרוא מה תלמידים ולקוחות אומרים עלינו,  וכן להיות אחד או אחת מהם.

הייתה לי את הזכות לפגוש את לבנה לפני כמעט כשלושה עשורים. כאשר שמעתי לראשונה על אומנות הפנג שווי וחשתי צורך ללמוד עוד על האומנות הזו. בזמנו רכשנו דירה חדשה במרכז הארץ, והיה לי חשוב לעצב אותה באופן שכל בני המשפחה יחושו טוב.  שהאנרגיה בבית תתמוך בעיקר בכל אחד מילדי באופן שתהיה להם אפשרות לבטא את עצמם . מעבר לעיצוב המדהים, כל אחד מבני הבית מצא את הפינה בה הוא חש נוח. בעזרת אלמנטים המעצימים כל אחד מהם בתחומו. מאז אותה חוויה נהדרת, אני נעזרת בכישורים הנפלאים של לבנה. תמיד כמו בשרביט קסם היא יודעת כיצד לגרום לכל בית ועסק שיהיה נעים. וחשוב יותר הרמוני ובעיקר יהווה את הבית שתמיד כיף לחזור אליו. לפני כשלוש שנים פתחתי מכון יופי. למרות המרחק, לבנה עיצבה את העסק על פי אומנות הפנג שווי.  הכיוונים המצוינים בו מיקמנו את דלת הכניסה, המשרד, וכמובן הרהיטים.  הצבעים והטקסטיל הינם הוכחה אין סופית שאומנות הפנג שווי עובדת. ממליצה בחום על שירותי פנג שווי בכל עסק ומשרד וכמובן בבתים.

לאה לוי

לוס אנגלס

לפני כחמש שנים לקוחות ביקשו לשלב בעיצוב ביתם יעוץ פנג שווי. בזמנו ידעתי מעט מאוד על תורת הפנג שווי,  בהמלצת קולגה הגעתי ללבנה גבריאל. מהר מאוד הסתבר שהאישה מסטאר באומנות זו, ידע בלתי נדלה שהיא חייה ונושמת מעל 20 שנות ניסיון ולימודים. בהתחלה היה חשש שהשימוש באומנות זו תתנגש עם הקו העיצובי שתכננתי.  מהר מאוד הבנתי שעל מנת לעשות פנג שווי לא חייבים להרוס קירות ויתרה מכך אין צורך להפוך בתים לצ'יינה טאון. לבנה השתמשה באלמנטים עכשוויים ובהתאמה מושלמת לקו העיצובי שלי. הלקוחות זכו בבית מעוצב, נוח, תומך ובעיקר בבית בו כל פעם שהם נכנסים הביתה, הבית מברך אותם. כמו כן הדיירים דיווחו על כמה התמודדויות שהיו להם בעבר, והם נפתרו לאחר השיפוץ והעיצוב החדש. כיום אני יודע הרבה יותר על פנג שווי, למדתי שזו אומנות בפני עצמה וזה הרבה יותר ממה שניתן להסביר במילים. מאז בכל פרויקט שאני מתחייב אליו, אני מתחייב בוודאות לדאוג לרווחתם של הדיירים בכל האספקטים של החיים. וכל זאת בעזרת הגורו שלי לפנג שווי. לבנה יקרה תודה על היותך בסביבה ונגישה לכל שאלה.

בברכה, אייל כהן.

אייל כהן

מעצב פנים ישראל

לבנה יקרה, הכרנו לפני 25 שנים כאשר נושא הפנג שווי היה ממש בראשיתו. את מחלוצי המורים אם לא הראשונה שהבאת את הנושא לתודעה ואני הייתי בין הראשונות שזכיתי ללמוד ממך. כשבניתי את הבית שלי על פי "חוקי הפנג שווי" לא התחרטתי , זכיתי לאנרגיות נהדרות בחללים של הבית ( אין לי ספק שהבית הבא שלי יוקם ויעוצב על פי כללי הפנג שווי). הלמידה איתך מעשירה מאוד, את מלאת ידע כרימון, סביבת הלימוד ביתי חמים וכפיי, תמיד זמינה לתשובה, עזרה ויעוץ. להתראות בקורס הבא.

תודה לבנה.

אורנה מטלון

חולון ישראל

במהלך לימודי עיצוב פנים שמעתי לראשונה את המושג פנג שווי ומיד החלטתי לחפש מסגרת בה תהיה לי אפשרות ללמוד את הנושא לעומקו. לפני כשלוש שנים מצאתי את המורה שלימדה אותי " כשהתלמיד מוכן- המורה מופיע" וכך ינקתי מלבנה את סודות הפנג שווי בדרך שרק היא יודעת להעביר. מבחינתי לבנה היא לא רק מורה, היא אשת מקצוע בכל רמ"ח אבריה, היא חברה המלווה אותי מאז בכל פרויקט עיצובי והיא שותפה מלאה בכל החלטה שמתקבלת עבור הלקוחות שלי. פנג שווי זה כבר לא תורה מיסטית, היא הוכיחה את עצמה הרבה מעבר לפן הרוחני, והיום יותר מתמיד כל מעצב חייב את הכלי העוצמתי הזה בארגז הכלים המקצועי שלו למען עצמו ולמען הלקוחות שהוא משרת. קורס שהוא חובה לכל אדם באשר הוא וכל שכן כל מעצב ואדריכל.

בברכה, אילנה קנבסקי, מעצבת פנים.

אילנה קנבסקי

מעצבת פנים- ישראל

לפני כעשור שנים עברתי קורס פנג שווי וקורס רייקי בהדרכתה ובליווי מדהים של לבנה הנדירה. יש לנו לאורך מסע החיים הרבה מורי דרך נראים ובלתי נראים שמופיעים , חלקם משאירים לנו ובנו כלים נוספים לארגז הכלים של חיינו. החוויה והלמידה שעברתי עם לבנה עוזרת לי ביום יום כבר למעלה מעשור שנים. ההשקעה הכי טובה שהשקעתי בעצמי , למעני ולמען משפחתי. הידע , המקצועיות , התשוקה , האמונה של לבנה היו ועדיין אבני דרך בחיי.

תודה מהלב פנימה ♥️🙏

מירי שוהם

מדריכת יוגה צחוק- לוס אנגלס

 

ביום בו הפכתי לאם הפכתי לאישה הכי מאושרת עלי אדמות, אלה שמספר חודשים ללא שינה הותירו בי סימנים של עייפות בלתי נסבלת. לאחר כמה וכמה ניסיונות, טכניקות וחוות דעת של יודעי דבר שלא עזרו פניתי אל הגורו של הפנג שווי בישראל. תחילה חששתי להסביר מדוע הזמנתי אותה, אך האישיות כובשת מלאת אהבה שהיא הקרינה איפשרה לי להיות כנה והסברתי לה על הלילות ללא שינה. ברגע שלבנה נכנסה לחדר של התינוקת ולאחר מספר שאלות, היא פשוט הזיזה את כיוון ראש המיטה, והבטיחה " עכשיו היא תישן הרבה יותר טוב" ומאז אני עצמי גרופית של פנג שווי ובכל שינוי בחיינו אני נעזרת בלבנה ליעוץ ועיצוב על פי אומנות הפנג שווי. מיותר לציין שמאז הילדה ( שהיא חיילת משוחררת היום) ישנה, עבורה ועבורי פנג שווי הפך לדרך חיים של ממש.

תודה רבה.

מירי ליאור

מעצבת תכשיטים- ישראל

כאחת שנחשבת ל"רוחנית" למדתי כמעט את כל שיטות העידן החדש, בהם חשיבה חיובית, הילינג, נומרולוגיה, נ-ל-פי ועוד, אלה שחיי לא קיבלו תפנית של ממש, למרות כל הידע שרכשתי היתה לי תחושת פספוס, חוסר הגשמה עצמית וזאת עד שנתקלתי בפנג שווי, המפגש הראשוני עם אומנות זו הותיר אותי סקרנית ורציתי ללמוד לעומקה את התורה כולה. התמזל מזלי ובעיר מגורי-אילת במסגרת המכללה למנהל פתחו קורס מתחילים, ומשם הכל היסטוריה. מאז אני נעזרת בידע עתיק יומין זה, בבית הפרטי שלי, במשרד, וכמובן עבור הילדים שלי, בני המשפחה והחברים שתמיד נשארים פעורי פה ואסירי תודה. תודה מיוחדת ללבנה שהיא הדיווה של הפנג שווי בישראל, שממשיכה כדרכה ללמוד, לחקור ולהביא את כל החידושים והסודות הנגלים . בברכה זהבה רז.

זהבה רז

מעצבת תכשיטים- אילת

לבנה יקרה, כתלמידה נצחית של החיים היה לי את הכבוד והעונג לפגוש אותך לפני כעשרים וחמש שנים כמורה, ומאז אני לא מפסיקה ללמוד ממך. את ללא ספק בעלת ידע בלתי נדלה בנושאים אזוטוריים ובפנג שווי בפרט. כל שיעור הוא מרתק בפני עצמו, מעשיר ומעורר עוד ועוד רצון ללמוד.

מעבר לידע הרב, את מקרינה את כל הטוב שיש לאדם להציע, תמיד אוהבת תומכת, מעודדת ותמיד גאה בתלמידים שלך. 

בתודה ענקית ממני ובני ביתי המודים לך על הבית הקסום שיצרנו בזכותך. 

עליזה נחום

נומרולוגית- ישראל

היכרות ארוכת שנים עם לבנה הביאה אותי לינוק וללמוד ממנה את אומנות הפנג שווי למרות שאני חשופה לאומנות זו שנים רבות, בכל פעם אמיתותה מפתיעה מחדש. כאשר החיים מפגשים אותנו עם נסיבות שקשה להתמודד איתם, לפנג שווי יש פתרונות המקלות במידה ניכרת את ההתמודדויות. הבנת העקרונות של הפנג שווי היא למעשה פילוסופיה ודרך חיים ובגדולתה, לבנה התאימה את האומנות הזו לחיים במערב ובישראל במיוחד. באדיקות המעוררת הערצה אני נעזרת בפנג שווי לפני החלטות חשובות, במעברים של דירות ואף במשרד. הפנג שווי הוא למעשה מתנה הטובה ביותר לאנושות בעידן הזה.

תודה לבנה על היותך בעולמי.

רינה ירושלמי

ישראל

לבנה יקרה אני יכולה להעיד על עצמי שכל קשר עם פנג שווי הוא מקרי לחלוטין. אך ביום בו שמעתי אותך בהרצאה על הפנג שווי נפתח צוהר של סקרנות ורצון לשמוע עוד ועוד. התמזל מזלי וההרצאות שלך תמיד היו זמינות לי והחלטתי ליישם את הפנג שווי אצלי בבית. העבודה איתך הינה חוויה יוצאת דופן, מעשירה ומתגמלת ובזכותך זכינו לעצב את הבית לפי עקרונות הפנג שווי. כל אחד מבני המשפחה קיבל התייחסות ואת הכיוונים המתאימים לו ביותר, האזורים המשותפים מקרינים ומשדרים אנרגיה חמה ותומכת ובכלל ההשפעה על כל הספקטים של החיים. והעיקר העיקר בכל פעם שאנו נכנסים הביתה התחושה היא שהבית מברך אותנו בבואנו.

תודה לבנה על לווי תמידי וצמוד.

דליה שרביט

לוס אנגלס