משוב של לקוחות ותלמידים

משוב של לקוחות ותלמידים!

אומרים עלינו, תלמידים ולקוחות מספרים!

אני גאה ונרגשת להציג לכם משוב של לקוחות ותלמידים שהיה לי את הכבוד והעונג להיות חלק מחייהם תקופה מסוימת. חלק  מהחוויות של תלמידים מכל רחבי הארץ וכן מארה"ב. מה הם  אומרים ומספרים על הקורסים או יעוצי פנג שוואי, ומה הם התוצאות מהקורסים והיעוצים.

על החוויה הבלתי נשכחת שחוו בקורסים וכן בעזרת עיצוב הבית בפנג שוואי.

למעצבים והמעצבות שביניכם, אני כאן כדי לנפץ ולהבהיר שכל אותן שיטות שלמדתם בבית ספר לעיצוב מקבלות תפנית חדשה בעידן החדש המממש ובא. 

אני מזמינה אותך לקרוא מה תלמידים ולקוחות אומרים עלי,  וכן להיות אחד או אחת מהם.

מה הם מספרים על החוויות שלהם?

הייתה לי את הזכות לפגוש את לבנה לפני כמעט כשלושה עשורים. כאשר שמעתי לראשונה על אומנות הפנג שואי וחשתי צורך ללמוד עוד על האומנות הזו. בזמנו רכשנו דירה חדשה במרכז הארץ. היה לי חשוב לעצב אותה באופן שכל בני המשפחה יחושו טוב.  שהאנרגיה בבית תתמוך בעיקר בכל אחד מילדי . באופן שתהיה להם אפשרות לבטא את עצמם .  מאז אותה חוויה נהדרת, אני נעזרת בכישורים הנפלאים של לבנה. תמיד כמו בשרביט קסם את יודעת כיצד לגרום לכל בית ועסק שיהיה נעים. וחשוב יותר הרמוני ובעיקר יהווה את הבית שתמיד כיף לחזור אליו. 

לאה לוי

לוס אנגלס

לפני כחמש שנים לקוחות ביקשו לשלב בעיצוב ביתם יעוץ פנג שואי. בזמנו ידעתי מעט מאוד על תורת הפנג שואי.  בהמלצת קולגה הגעתי ללבנה גבריאל. מהר מאוד הסתבר שהאישה מסטאר באומנות זו. בהתחלה היה חשש שהשימוש באומנות זו תתנגש עם הקו העיצובי שתכננתי.  מהר מאוד הבנתי שעל מנת לעשות פנג שואי לא חייבים להרוס קירות. ויתרה מכך אין צורך להפוך בתים לצ'יינה טאון. לבנה השתמשה באלמנטים עכשוויים ובהתאמה מושלמת לקו העיצובי שלי. הלקוחות זכו בבית מעוצב, נוח,   כיום אני יודע הרבה יותר על פנג שואי, למדתי שזו אומנות בפני עצמה. ז מאז בכל פרויקט שאני מתחייב אליו, אני מתחייב בוודאות לדאוג לרווחתם של הדיירים בכל ההתחומים של החיים. וכל זאת בעזרת הדיווה שלי לפנג שואי. לבנה יקרה תודה על היותך בסביבה ונגישה לכל שאלה.

בברכה, אייל כהן.

אייל כהן

מעצב פנים ישראל

לבנה יקרה, הכרנו לפני 25 שנים כאשר נושא הפנג שואי היה ממש בראשיתו. את מחלוצי המורים אם לא הראשונה שהבאת את הנושא לתודעה ואני הייתי בין הראשונות שזכיתי ללמוד ממך. כשבניתי את הבית שלי על פי "חוקי הפנג שואי" לא התחרטתי . זכיתי לאנרגיות נהדרות בחללים של הבית .( אין לי ספק שהבית הבא שלי יוקם ויעוצב על פי כללי הפנג שואי). הלמידה איתך מעשירה מאוד, את מלאת ידע כרימון, סביבת הלימוד ביתי חמים וכפיי, תמיד זמינה לתשובה, עזרה ויעוץ. להתראות בקורס הבא.

תודה לבנה.

אורנה מטלון

חולון ישראל

במהלך לימודי עיצוב פנים שמעתי לראשונה את המושג פנג שואי. ומיד החלטתי לחפש מסגרת בה תהיה לי אפשרות ללמוד את הנושא לעומקו. לפני כשלוש שנים מצאתי את המורה שלימדה אותי " כשהתלמיד מוכן- המורה מופיע". וכך ינקתי מלבנה את סודות הפנג שואי בדרך שרק היא יודעת להעביר. מבחינתי לבנה היא לא רק מורה, היא אשת מקצוע בכל רמ"ח אבריה. היא חברה המלווה אותי מאז בכל פרויקט עיצובי והיא שותפה מלאה בכל החלטה שמתקבלת עבור הלקוחות שלי. פנג שואי זה כבר לא תורה מיסטית, היא הוכיחה את עצמה הרבה מעבר לפן הרוחני.  קורס שהוא חובה לכל אדם באשר הוא וכל שכן כל מעצב ואדריכל.

בברכה, אילנה קנבסקי, מעצבת פנים.

אילנה קנבסקי

מעצבת פנים- ישראל

לפני כעשור שנים עברתי קורס פנג שואי וקורס רייקי בהדרכתה ובליווי מדהים של לבנה הנדירה. יש לנו לאורך מסע החיים הרבה מורי דרך נראים ובלתי נראים שמופיעים , חלקם משאירים לנו ובנו כלים נוספים לארגז הכלים של חיינו. החוויה והלמידה שעברתי עם לבנה עוזרת לי ביום יום כבר למעלה מעשור שנים. ההשקעה הכי טובה שהשקעתי בעצמי , למעני ולמען משפחתי. הידע , המקצועיות , התשוקה , האמונה של לבנה היו ועדיין אבני דרך בחיי.

תודה מהלב פנימה ♥️🙏

מירי שוהם

מדריכת יוגה צחוק- לוס אנגלס

 

ביום בו הפכתי לאם הפכתי לאישה הכי מאושרת עלי אדמות, אלה שמספר חודשים ללא שינה הותירו בי סימנים של עייפות בלתי נסבלת. לאחר כמה וכמה ניסיונות, טכניקות וחוות דעת של יודעי דבר שלא עזרו פניתי אל הגורו של הפנג שואי בישראל. תחילה חששתי להסביר מדוע הזמנתי אותה, אך האישיות כובשת מלאת אהבה שהיא הקרינה איפשרה לי להיות כנה והסברתי לה על הלילות ללא שינה. ברגע שלבנה נכנסה לחדר של התינוקת ולאחר מספר שאלות, היא פשוט הזיזה את כיוון ראש המיטה, והבטיחה " עכשיו היא תישן הרבה יותר טוב" ומאז אני עצמי גרופית של פנג שואי ובכל שינוי בחיינו אני נעזרת בלבנה ליעוץ ועיצוב על פי אומנות הפנג שואי. מיותר לציין שמאז הילדה ( שהיא חיילת משוחררת היום) ישנה, עבורה ועבורי פנג שואי הפך לדרך חיים של ממש.

תודה רבה.

מירי ליאור

מעצבת תכשיטים- ישראל

כאחת שנחשבת ל"רוחנית" למדתי כמעט את כל שיטות העידן החדש, בהם חשיבה חיובית, הילינג, נומרולוגיה, נ-ל-פי ועוד, אלה שחיי לא קיבלו תפנית של ממש, למרות כל הידע שרכשתי היתה לי תחושת פספוס, חוסר הגשמה עצמית וזאת עד שנתקלתי בפנג שואי, המפגש הראשוני עם אומנות זו הותיר אותי סקרנית ורציתי ללמוד לעומקה את התורה כולה. התמזל מזלי ובעיר מגורי-אילת במסגרת המכללה למנהל פתחו קורס מתחילים, ומשם הכל היסטוריה. מאז אני נעזרת בידע עתיק יומין זה, בבית הפרטי שלי, במשרד, וכמובן עבור הילדים שלי, בני המשפחה והחברים שתמיד נשארים פעורי פה ואסירי תודה. תודה מיוחדת ללבנה שהיא הדיווה של הפנג שואי בישראל, שממשיכה כדרכה ללמוד, לחקור ולהביא את כל החידושים והסודות הנגלים . בברכה זהבה רז.

זהבה רז

מעצבת תכשיטים- אילת

לבנה יקרה, כתלמידה נצחית של החיים היה לי את הכבוד והעונג לפגוש אותך לפני כעשרים וחמש שנים כמורה, ומאז אני לא מפסיקה ללמוד ממך. את ללא ספק בעלת ידע בלתי נדלה בנושאים אזוטוריים ובפנג שואי בפרט. כל שיעור הוא מרתק בפני עצמו, מעשיר ומעורר עוד ועוד רצון ללמוד.

מעבר לידע הרב, את מקרינה את כל הטוב שיש לאדם להציע, תמיד אוהבת תומכת, מעודדת ותמיד גאה בתלמידים שלך. 

בתודה ענקית ממני ובני ביתי המודים לך על הבית הקסום שיצרנו בזכותך. 

עליזה נחום

נומרולוגית- ישראל

היכרות ארוכת שנים עם לבנה הביאה אותי לינוק וללמוד ממנה את אומנות הפנג שואי למרות שאני חשופה לאומנות זו שנים רבות, בכל פעם אמיתותה מפתיעה מחדש. כאשר החיים מפגשים אותנו עם נסיבות שקשה להתמודד איתם, לפנג שואי יש פתרונות המקלות במידה ניכרת את ההתמודדויות. הבנת העקרונות של הפנג שואי היא למעשה פילוסופיה ודרך חיים ובגדולתה, לבנה התאימה את האומנות הזו לחיים במערב ובישראל במיוחד. באדיקות המעוררת הערצה אני נעזרת בפנג שואי לפני החלטות חשובות, במעברים של דירות ואף במשרד. הפנג שואי הוא למעשה מתנה הטובה ביותר לאנושות בעידן הזה.

תודה לבנה על היותך בעולמי.

רינה ירושלמי

ישראל

לבנה יקרה אני יכולה להעיד על עצמי שכל קשר עם פנג שואי הוא מקרי לחלוטין. אך ביום בו שמעתי אותך בהרצאה על הפנג שואי נפתח צוהר של סקרנות ורצון לשמוע עוד ועוד. התמזל מזלי וההרצאות שלך תמיד היו זמינות לי והחלטתי ליישם את הפנג שואי אצלי בבית. העבודה איתך הינה חוויה יוצאת דופן, מעשירה ומתגמלת ובזכותך זכינו לעצב את הבית לפי עקרונות הפנג שואי. כל אחד מבני המשפחה קיבל התייחסות ואת הכיוונים המתאימים לו ביותר, האזורים המשותפים מקרינים ומשדרים אנרגיה חמה ותומכת ובכלל ההשפעה על כל הספקטים של החיים. והעיקר העיקר בכל פעם שאנו נכנסים הביתה התחושה היא שהבית מברך אותנו בבואנו.

תודה לבנה על לווי תמידי וצמוד.

דליה שרביט

לוס אנגלס

מוזמנים להיות חלק מקהילת פנג שוואי בישראל!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם