שמונת האחוזות -שמונת הארמונות -הנומרולוגיה של פנג שואי

שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

שמונת האחוזות- שמונת הארמונות- הנומרולוגיה של פנג שואי.

יותר מפעם ציינתי את העובדה שאני " תלמידה נצחית של החיים". במסגרת החיפוש אחר אמיתות של החיים, חקרתי ולמדתי שיטות הוליסטיות.  ביניהם אסטרולוגיה, נומרולגיה, שיטת סילבה, פנג שווי ועוד ועוד.

מוזמנים לקרוא על חלק ממסע חיי אודות לבנה גבריאל

הנוסחאות שלי

אחת השיטות, או נכון יותר " הנסוחאות" שלמדתי  היא  אחת הפורמולות האהובת עלי במיוחד היא "שמונת האחוזות- שמונת הארמונות". פורמולה זו היא ענף מאסכולה רחבה יותר שנקראת "מערכת הכוכבים המעופפים". ההבדל בין שתי הגישות היא שאסכולת " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" מתמקדת באדם, ואילו במערכת  "הכוכבים המעופפים" מתמקדת באנליזה של המבנה ( המרחב) והזמן. 

היווסדותה של הפורמולה

אסכולת " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" החלה ונוסדה בתקופת שושלת "טאנג". הנסוחה  כאמור מתמקדת באדם על פי נתוני הלידה והמגדר. 

  • מספר "הקואה",
  • איכויות אופי של האדם,
  • ארבעת הכיוונים המטיבים עם האדם, ארבעת הכיוונים המזיקים והמסוכנים לאדם,
  • השתייכות לקבוצה מערבית- קבוצה מזרחית. 

בכל פעם שהשתמשתי בנוסחא של  "שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" התוצאות תמיד היו מדהימות ואף הגיעו במהירות בזק. 

מספר "הקואה" The Life Gua Number

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- קואה וטריגראם

מספר " הקואה" היא נגזרת משנת הלידה והמגדר של האדם. בעזרת חישובים מיוחדים משני נתוני לידה אלה אנו מפיקים את מספר "הקואה". 

למעשה חשיפת מספר "הקואה" היא נקודת המוצא ליישום פורמולת " שמונת האחזות- שמונת הארמונות". 

פורמולה מדהימה זו מאפשרת מימד נוסף לנומרולגיה המערבית. 

מספר "הקואה" ברמה האישית

 מספר "הקואה" ברמה הראשונית מצביעה על "היסוד הדומיננטי" ביותר. חשיפת היסוד הדומיננטי מאפשר לנו לבחון את איכויות האופי המולדות. אותן חוזקות המאפינות וכן החוליות החלשות באופי האדם, וכן חושפת את הפוטנציאל הטמון בנו.

הצעד הבא, נוסחה זו מלמדת אותנו כיצד ניתן לתעל מערכות יחסים עם בני המשפחה, חברים, עמיתים לעבודה. כל זאת רק מהמידע על היסוד הדומיננטי המבוסס על מערכת "חמשת היסודות ויחסי הגומלין בין היסודות". 

מספר "הקואה" מצביעה על איכויות האופי שלנו, וכיצד איכויות אלה באות לידי ביטוי בהתנהלות היומיומית שלנו. מצביע על המודעות העצמית, היכולת שלנו לקחת אחריות על המעשים שלנו. וכן היכולת לפתח את המודעות העצמית שלנו. 

והרי לכם כמה דוגמאות מהתקופה האחרונה  לשימוש בפורמולת " שמונת האחוזות- שמונת הארמונות".

אם לשלושה ילדים מתבגרים בשנות הארבעים המאוחרות,  ביקשה יעוץ פנג שוואי. וביקשה להתמקד על מערכת היחסים עם אחד מהילדים שלה. על פי טענתה, מערכת היחסים עם הילד מאז ומתמיד היתה מערכת של חוסר כבוד  זלזול, לעג כלפי האם ואף התעלמות מוחלטת מהרגשות והצרכים של האם. 

מבדיקה של תאריכי הלידה, מיד עלה שמערכת היחסים בין היסודות נמצא "במערכת שליטה". היסוד הדומיננטי " מספר הקואה" של הבן נמצא במערכת שליטה על " מספר הקואה" של האם. 

Remedy-תיקונים

מתמחי פנג שוואי יודעים כיצד "לתקן" או "למתן" מצבים כאלה וזאת בעזרת אלמנטים של חמשת היסודות. אכן שינוי מינורי בחלל המשותף בבית, הניב את השינוי המיוחל בין האם והבן. לא,  השינוי לא הביא את מערכת היחסים לאידאל, אך בהחלט מיתן את היחסים ביניהם. ועל כך התודה למלומדים העתיקים שהביאו את הפנג שואי למערב. 

דוגמה נוספת, בני זוג כבני שלושים ומשהו, הורים לארבעה ילדים. בפנייה של האישה ליעוץ פנג שואי ,הדגישה שבמהלך כל שנות ההיכרות והנשואים מתנהלת ביניהם מערכת של התשה מצד הבעל. 

כאשר קיבלתי לידי את הנתונים המתבקשים, הניגודים בין מספרי הקואה עלו מיד. במקרה זה "התיקון- הריפוי" היה קל מאוד. 

בחדר שינה הוצבו שני אלמנטים ( בסגנון עיצוב מודרני לחלוטין) מהיסוד שמחזקים את האישה במערכת הזוגית. 

אני עדיין ממתינה לתוצאות, אבל בטוחני שהשימוש בנוסחא תניב את התוצאות הרצויות. 

כאמור, מערכת "שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" הינה ענף ממערכת רחבה יותר שנקראת מערכת "הכוכבים המעופפים". בכל האסכולות של הפנג שואי הקלאסי "הכיוון" ו"המיקום" הינם הפרמטרים הנבדקים. לשם אנליזה של פנג שואי השימוש במצפן הוא מתבקש. 

המיקום: הוא האזור בו ממקום המבנה. תוואי הנוף המשתרע מסביב למבנה. ( עקרונות הנלמדים באסכולת הצורה). האם האזור נתמך על ידי הרים? נהרות? כבישים סואנים? מה מסתמן מול דלת הכניסה? ופרמטרים נוספים המשפיעים על סוג האנרגיה.

הכיוון: מצביע על אחד משמונת הכיוונים הקרדינאליים, שהם צפון, דרום, מזרח, מערב, דרום מזרח, דרום מערב, צפון מזרח וצפון מערב. 

לכל מספר " קואה" יש ארבעה כיוונים המטיבים איתם וארבעה כיוונים המחלישים ואף המסכנים אותם.

כיוונים תומכים

ארבעת הכיוונים התומכים, מזינים באנרגיה מעצימה באספקטים השונים, מזל טוב ברמה הכללית, בריאות, זוגיות, התפתחות אישית. 

ארבעת הכיוונים המזיקים, מחלישים ,הגורמים לבעיות בריאות, הפסדים כלכליים, התמודדיות קשות בחיים ואף מסוכנים. 

כאשר אנו מזהים את הכיוונים המטיבים עם מספר הקואה האישית, יש ביכולתנו למקם את הפונקציות העיקריות שהם דלת כניסה, חדר שינה, מטבח, משרד בכיוונים המטיבים. 

אכן לא תמיד ניתן לבחור את מיקום הפונקציות העיקריות בכיוונים התומכים, לדוגמה בבית משותף לא תמיד הדבר אפשרי. אך בהחלט ניתן לחזק את הכיוון באלמנטים שתומכים באזור. 

כנ"ל גם לגבי התכנון והחלוקה הפנימית של החלל,  כמובן שרצוי  למקם את הפונקציות החשובות בכיוונים התומכים ולהימנע ככל האפשר מהכיוונים המחלישים והמסוכנים. 

קבוצה מערבית- קבוצה מזרחית.

פרמטר נוסף ורחב ביותר באסכולת "שמונת האחוזות- שמונת הארמונות" היא חלוקת האנושות לשתי קבוצות, קבוצה מערבית וקבוצה מזרחית, וכן חלוקת כל המבנים בעולם מחולקים לשתי קבוצות הנקראים בתים-מערביים ובתים מזרחיים. 

על פי מספר הקואה ניתן לקבוע לאיזה מהקבוצות משתייך האדם. על פי הקריטוריונים האלה כמובן שאנו מרגישים טוב יותר בסביבת אנשים המשוייכים לאותה הקבוצה, ואומר שההידברות שלנו טובה יותר, וקרוב לוודאי בעלי אותם ערכים ועוד ועוד.

חלוקת הבתים בעולם לקבוצה מערבית או קבוצה מזרחית נעשית על פי המעלה המדויקת של המצפן בדלת הכניסה. ספרים רבים וטובים נכתבו על חשיבות דלת הכניסה בפנג שווי, וכמובן המעלה המדויקת של דלת הכניסה היא אחד הפרמטרים החשובים שעלינו לבדוק.

כידוע, בית "לא נבחר במקרה" יש לכך סיבות רוחניות כמו "קארמה". ישנם בתים בעלי אנרגיה התומכת בדיירים במישור הזוגי, הבריאות או השגשוג הכלכלי, ויש בתים "המאתרגים" את הדיירים בשל סוג האנרגיה המנוגדת למספרי הקואה של הדיירים.

ואכן לפני רכישה של בית, בעזרת הנוסחא של שמונת האחוזות- שמונת הכיוונים, ניתן לבחור את הבית שיתמוך בדיירים וכן להתאים את החלוקה  של החלל לפי הפונקציות כך שיתמכו ויעצימו את הדיירים. 

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?