עידן 9 בפנג שואי

מהו עידן 9 בפנג שואי?

עידן 9 בפנג שואי.

עידן 9 בפנג שואי זהו עידן בן 20 שנים, החל בתוך מחזורים של 180 שנים וכן במחזורים של 60 שנים. כלומר מחזורים בני 180 שנים, בתוכם מחזורים של 60 שנים והמתחלקים לשלושה מחזורים בני 20 שנה, הנקראים "עידנים". 

המוטיב המרכזי במערכת  "הכוכבים המעופפים"  מוטיב הזמן. העוסקים בתנועת הכוכבים על פי המחזורים. כאשר כל המחזורים משפיעים באופנים שונים בהתאם לתקופות ושילובי הכוכבים של המחזורים. אלה שההשפעות האנרגטיות החזקות ביותר נובעות מהשפעות של העידן.  שכל עידן  נמשך 20 שנים וההשפעות האנרגטיות חלות על כל המבנים על כוכב הארץ. 

ב- 4-5- לפברואר שנת 2024 האנושות כולה נכנסה לעידן 9 שנקרא גם עידן האש. זהו למעשה העידן האחרון במחזוריות של 180 השנים ולכן השפעותיו חזקות ועוצמתיות במיוחד. 

למרות שעידן 9 נכנס לתוקפו באופן פורמלי ב 4-5- לפברואר 2024, את השפעותיו האנושות החלה להרגיש כבר בסוף שנת 2021. המגמות והמאפינים של העידן חלים על כל כדור הארץ עד  4-5 לפברואר 2044. 

בתוך המחזורים בני 20 השנים, ישנם מחזורים נוספים שהם שנתיים, חודשים, יומיים ואף מחזורים על פי שעות. 

כניסתו של העידן.

בעידן האחרון במחזוריות של 180 השנים, שהוא עידן 9 ונקרא גם עידן האש, אנו נהיה עדים לשינויים רבים באורח החיים שלנו. תפקידו העיקרי של עידן 9 הוא לנקות ולפנות אנרגיות ישנות מכוכב הארץ על מנת שאנרגיות חדשות יכנסו. זהו תהליך של טרנספורמציה החל על כל התושבים בכדור הארץ. על כן תהליך זה גורם ומאפשר התעוררות רוחנית קולקטיבית על כל בני האנוש באשר הם. 

עידן 9 הנקרא גם עידן האש וזאת בשל מיקומו "בקואה"-" הארמון" התשיעי במודל הבגואה ומשויך ליסוד האדש בכיוון דרום. 

עידן האש, הינו העידן האחרון במחזוריות של 180 השנים, ועל כן השפעותיו של העידן הן עוצמתיות וחזקות במיוחד, והן תמשכנה עד שנת 2044. ולאחריו יתחיל מחזור חדש של 180 שנים. 

העידן החדש, עידן  9-האש נכנס לתוקפו  באופן פורמלי ב- 4-5-פברואר 2024 וימשך עד 4-5 לפברואר 2044. על כן השפעות העידן תהיינה במהלך 20 שנה,  כלומר עד 4-5- פברואר שנת 2044.

וכן בתוך המחזורים של העידן בן 20 שנים, מידי שנה, חודש ויום ישנם מחזורים בלתי פוסקים והשפעתם משתנה בהתאם למחזורים ותנועת הכוכבים.

במהלך 20 השנים בהם העידן  שולט, התקופה כולה  מתאפיינת במגמות של "הארמון הקבוע" על פי מודל לו שו- "רבוע הקסם הקלאסי- פה-קואה יין" . ( כאשר המספר 5 מופיע בטאי צ'י)  . כוכב הארץ מושפע מאותן אנרגיות  במהלך העידן כולו.

המגמות וההשפעות של עידן 9.

המגמות וההשפעות של עידן 9 מתאפינות על פי כל המאפינים של "הארמון- הקואה". 

ההשפעות האנרגטיות הן ממספר הקואה, יסוד, צבעים, הכיוונים הקרדינאליים, אברי הגוף, ונציג המשפחה הקוסמית. על כן האפיונים והמגמות של העידן יהיו בהתאם לקואה מספר 9.

על מנת שתהיה בידינו  האפשרות להתכונן ולהתאים את הבתים והמשרדים לעידן 9, עלינו להכיר את המאפינים המשויכים לקואה מספר 9. 

על פי מודל הבגואה המספר 9 מייצג את יסוד האש ומיקומו בדרום. כמו כן הוא מזוהה עם הבת האמצעית במשפחה המטפורית שפרושה המילולי הוא  "אור זורח". ובשל כך כמו להבת האש, היא נראית ממרחקים.

ארמון 9- יסוד האש מזוהה ומקושר לתקופה של אמצע החיים. שלב בו האדם מגיע לבגרות, הוא נמצא בשיא הפוטנציאל שלו, וזאת לאחר שלב הזרע, הצמיחה מגיע שלב הפריחה. שלב בו האדם חש בשלות מבחינה מנטלית ורגשית, מודע למעשיו ואף לומד לקחת אחריות על מעשיו.  וכן ארמון 9 מקושר לאמצע היום, כאשר השמש נמצאת במרכז השמיים, כך שאי אפשר להסתיר דבר, הכל נראה זוהר. 

על כן המגמות העיקריות של עידן 9 הן, מוניטין, שמחת חיים, עליזות, חיי חברה תוססים, תהילה, פרסום, בסגירת מעגלים, פעילות חברתית מורחבת, התפתחות אינטלקטואלית ורוחנית, הצלחה, יופי, זוהר, הופעה חיצונית מרשימה,  הכרה, תשוקה.

כל ההשפעות האלה מתנקזות ויוצרות את המגמות העיקריות של עידן 9. 

יחד עם זאת עלינו לזכור שיסוד האש  גם עלולה לצאת משליטה. ביסוד האש יש גם סכנות של שריפה וחוסר יציבות.

לכן,  עלינו ללמוד כיצד למתן את אנרגיית האש הן בבתים והן ברמה האישית. 

השפעות כוכב שבתאי וכוכב יופיטר.

כל  עידן בן 20 שנה מתחלק לשתי תקופות, עשר השנים הראשונות של העידן נשלט על ידי כוכב שבתאי.

כוכב שבתאי הוא השליט והאחראי על חוק הקארמה, הוא אחראי על הסדר, חוק וממסד.  כוכב שבתאי נחשב גם " למורה הזקן" שאינו מוותר, כך שאין "הנחות" .

בתקופה זו אלילת הקארמה עובדת שעות נוספות על מנת לאזן את הקארמה ברמה האינדיבידואלית והקולקטיבית.

חלקו שני של העידן נשלט על ידי כוכב יופיטר.

כוכב השפע, ההתרחבות, והצמיחה.

המעבר בין העידנים בפנג שואי.

כולנו עדים לכך שהחל משנת 2020 האנושות כולה חווה את אחת התקופות הקשות והמאתגרות . המעבר בין העידנים זה כמו לידה מחודשת . וכמו כל לידה בשעה זו האנושות כולה נמצאת בתעלת הלידה. אנו עדים, צופים ולוקחים חלק בלתי נפרד בתהליך של העידן בהתוותו.

הטלטלות שבין העידנים.

שינויים וטלטלות בכל המישורים, והדבר ניכר לא רק ברמה האישית או הארצית אלה ברמה האוניברסלית.

התחושה הכללית היא כאילו מישהו משך את השטיח מתחת לרגלינו , תחושה של כאוס,  תבניות ישנות קורסות אל תוך עצמן, דפוסי חשיבה ואורח חיים משתנים, כל אשר הכרנו עד כה משתנה ללא היכר.

טרנספורמציה שהרבה מאוד אנשים חשים תופעות פיזיות שונות, כגון חוסר שינה, כאבי ראש, מפרקים ועוד ועוד. 

בשל כל תופעות האלה אנו נאלצים להסתגל לאורח חיים חדש שלא הכרנו.  ואף גרוע יותר, חיים שנכפים עלינו. אלה שכולנו יודעים,  שעל מנת לבנות דבר חדש יש להרוס את הישן. המעבר בין העידנים  אינו קורה בין לילה.

הכנת המבנים למגמות עידן 9

בשל כל המגמות והמאפינים של העידן, עלינו להכין את המבנים, הבתים והמשרדים על מנת שתהיה בידינו האפשרות להכיל את האנרגיות החדשות ואף לרתום אותן לרוחחתנו האישית והקולקטיבית. 

בדיוק לשם כך ארזתי עבורכם 3 סרטוני הדרכה בהם אנו לומדים כיצד להערך לאנרגיות של עידן 9. 

המגמות והשינויים במעברים

ההכנות לשינויים והתיקונים

מה עלינו לעשות?

מבנים בעלי פורמולות מיוחדות.

בעידנים השונים נוצרים נוסחאות מיוחדות עבור מספר מבנים בכל עידן. נוסחאות אלה נוצרות בשל שילובי הכוכבים בסקטורים השונים, והם דורשים התייחסות מיוחדת.

כמה מהנוסחאות האלה הן חלק ממערכת "הכוכבים המעופפים" וחלקן עומדות בזכות עצמן. הנוסחאות המיוחדות מצביעות על צירופי כוכבים מיוחדים המנבאים שגשוג, הצלחה, בריאות תקינה ומזל טוב במיוחד עבור הדיירים המתגוררים במבנים האלה. 

מתמחי פנג שואי במערכת הכוכבים המעופפים מודעים להשפעתם החיוביות , התומכות והמיוחדות של נוסחאות אלה, ומקפידים על כל הקריטריונים על מנת להפיק את המיטב מצירופי הכוכבים בעלי הפורמולות המיוחדות, מאחר והשפעתן המיוחדת היא למשך העידן כולו, כלומר 20 שנים. 

יתרה מכך, מגמה זו מאפשרת לבתים בעלי הפורמולות המיוחדות שנבנו גם בעידנים הקודמים, להמשיך ולהנות מאיכות האנרגיות של הפורמולות השונות, גם בעידן 9 עידן האש. 

יעוץ והזמנת דוחות לקהל הרחב לעידן 9

אשמח לעשות אבחון ואנליזה על פי הפנג שואי הקלאסי של בתים ונכסים והתאמתם לעידן 9. 

הדוחות יכללו:

  • מערך הכוכבים המעופפים בכל סקטור.
  • חלוקת המבנה לפי פונקציות.
  • התאמת סקטורים לדיירים על פי תאריך הלידה, תיקונים וריפויים. 

כל שעליך לעשות הוא:

  • לשלוח תרשים המבנה, המעלה המדויקת בחזית ועורף המבנה,
  • שנת בנייה או אכלוס,
  • תאריכי הלידה של הדיירים.

הדוחות יגיעו למייל האישי כעבור שבועיים.

אל תחסמו את הפנג שוואי, הוא בא בטוב.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם