קורס פנג שוואי "כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

קורס פנג שואי " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

קורס פנג שואי  "כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון" נועד לתת מענה לקהל הרחב המעונין להרחיב את הידע וללמוד את הפילוספיה עתיקת היומין של הפנג שוואי הקלאסי. 

הקורס כולל 32 שיעורים גדושים בידע מעשיר ומעצים אך בעיקר יישומי. הקורס מתמקד בעקרונות הליבה של אומנות של  שתי האסכולות הראשונות, "אסכולת הצורה" "ואסכולת המצפן". לכל אחת מהאסכולות היבטים וגישות שונות.  אך בבסיסן הן נשענות על עקרונות משותפים. האסכולות של הפנג שואי הקלאסי הבנויות כנתבך על נתבך. 

לימודי עיצוב פנג שואי קלאסי אצלך במסך

למקרה ורצית, אך מכל מיני סיבות דחית את לימודי הפנג שואי

כעת זו ההזדמנות שלך!

הקורס המקיף ביותר

ללא אילוצים של פקקים וחניה

בהנחה לזמן מוגבל

הנחה משמעותית לזמן מוגבל

בליווי צמוד

ליווי צמוד לכל מתמחה

ללא סיכונים

החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה

יש לי חדשות ממש משמחות!
לאור בקשות של אנשים מכל הארץ וגם מחו"ל,
 החלטתי להנגיש קורס ייחודי באומנות הפנג שואי, במתכונת דיגיטאלית ובשפה העברית.
כולנו כבר יודעים שכל מה שקיים ביקום, בנו, בצמחים, בדומם הינו אנרגיה, ואנרגיה היא תדר, היקום משדר תדרים, השאלה היא האם אנו יודעים לפענח אותם תדרים או אולי הקליטה משובשת? ואולי אנו לא יודעים לשדר את התדרים הנכונים?
ובכן חברים, שנים של חכמה נשגבת התמזגו ויצרו את אומנות הפנג שואי הקלאסי שעל פי העקרונות והטכניקות של אומנות זו אנו לומדים לדבר עם היקום בשפה שהוא מבין.

ולמה קורס פנג שואי עכשיו?

מתחילת שנת 2020 ועד עצם היום הזה, הם שנים שירשמו בהיסטוריה האנושית כשנים משמעותיות, מהפכניות שהביאו לחיינו שינויים בלתי פוסקים שנכפים עלינו מכורח המציאות.

כל תפיסות החיים, כל התובנות, אורח החיים להם היינו מורגלים השתנו ומשתנים ללא הרף, ואת מקומם ממלאים פחד, חרדה, חוסר וודאות, בלבול, חוסר אונים, כאוס, וכולנו תחת תחושות קשות של" רעידת אדמה" ,ומכאן עד למחלה פיזית, זה רק שאלה של זמן.

על כן, בתקופה מאתגרת זו, המוכרת גם  כ-"העידן החדש" ידע עתיק היומין של אומנות הפנג שואי הפכה למבוקשת ויוקרתית יותר מאי פעם.

אנו חיים בתקופה מאתגרת בשל שינויים קוסמיים שחלים על האנושות כולה, תקופה הנקראת "מעבר בין העידנים" ואחד האתגרים העומדים בפנינו הוא לצלוח את התקופה ביתר קלות. 

המעברים שבין העידנים מציב כל אחד מאתנו במצבים המערערים את שלוות החיים באופנים שונים.

רבים מאתנו חווים סיומות של מערכות יחסים, פיטורים, חוסר אונים, חרדות קיומיות, חוסר מיקוד, חוסר יציבות, בעיות שינה וכל התופעות האלה משבשות את החיים עד לכדי כאוס.

ולכן, זהו בדיוק הזמן לנטוע " שורשים" על מנת לחזק את עצמך ולצלוח את התקופה ביתר קלות ואף ליצור את המרחב והמקום שיתמוך בך, המקום בו יחבק ויזמן לך את הרוגע והשלווה, מקום בו האנרגיה תעצים את כושר השיפוט לקבלת החלטות מושכלות, המרחב בו יאפשר העצמה אישית ורגשית וכמובן תמיכה לגוף הפיזי ,הימנעות ממחלות ובריאות איתנה. 

עכשיו במחיר השקה חסר תקדים!!!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מחיר רגיל 4.800. שח

ההשקעה שלך, 2.800 שח

הקירות מדברים פנג שואי- הגיע הזמן שנבין מה הם אומרים!

למי מיועדים הקורסים?

1

אנשים המעונינים להרחיב את הידע הרוחני

בעידן הנוכחי כולנו עדים להתעוררות רוחנית ברמה הקולקטיבית. אמיתות רבות צפות ועולות וביניהן אומנות הפנג שואי מקבלת את הכבוד הראוי לה. 

 יותר ויותר אנשים מבקשים כיום לעצב את הבית או חלל העבודה הקריירה, הלימודים, המימוש וההגשמה באופן שיאפשר זרימה נכונה של אנרגית החיים בחלל (הצ'י).

כי היום, להבדיל מבעבר, אנשים כבר יודעים שכל דבר ביקום זה אנרגיה. הם מבינים איך הרוח משפיעה על החומר, מפתחים מודעות ורגישות לסביבה ומרכיביה ומושפעים מאוד מכל מה שסובב אותם – צבעים, צורות, חומרים, טקסטורות….

והפנג שואי מלמדת בדיוק את זה. 

2

למטפלים הוליסטיים בשיטות שונות

מטפלים הוליסטים כגון מורי יוגה, NLP, דמיון מודרך, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, הומופטיה, ארומוטרפיה, רייקי, חשיבה חיובית, מנטורים לחיים, מנטורים לעסקים, מטפלים בהפרעות קשב וריכוז, מטפלים זוגיים  ועוד המעניקים למטופלים את מיטב הכלים שברשותם, ומודעים לחשיבות ההשפעות שיש בבית על מנת שיהווה כלי מכיל לאיזון שהם מבקשים בחייהם. 

מטפלים הוליסטים המבינים שכל שיטות הטיפול מקבלות חיזוק רב ערך ממרחב המחייה בו המטופלים מבלים את מרבית שעות היום. 

כיום, יותר ויותר מטפלים הולסיטים לומדים פנג שואי על מנת ליצור עבור הלקוחות שלהם את " כלי" הקיבול ללקוחות שלהם, להצלחה ותוצאות טובות יותר. 

3

מעצבים ואדריכלים

מעצבים ואדריכלים המודעים לכך שכל אשר למדנו במכללות לעיצוב, איבדו רלוונטיות וכי כיום לא מספיק ליצור עבור הלקוחות מבנים מרשימים ועוצרי נשימה, הלקוחות שלנו רוצים בית עם " נשמה".

אומנות הפנג שואי מלמדת אותנו  ליצור חלל המעורר שלווה, רגשות, הרמוניה, ובית המקבל אותנו בברכה בבואנו ובצאנו מהבית.

וכדי לעצב חלל שמאפשר לאנשים לחוש נינוחות, הרמוניה, שלווה, שקט וריכוז, אנו המעצבים חייבים לתת התייחסות לרוח, לא פחות מאשר לחומר.

ואת זה בדיוק מלמדת תורת הפנג שואי!

 

4

לאלה המעונינים לעבור הכשרה לעיסוק בפנג שואי

העיסוק בפנג שואי אומנם מיועד לכולם, אך הוא מתאים במיוחד לאנשים החשים שהתחום הטיפולי והריפוי הינם היעוד והמטלה שלהם בתקופת חיים זו. 

בעידן החדש רבים מגלים התענינות בתורות עתיקות ודרכי טיפול הוליסטיים, ואכן אומנות הפנג שואי היא אחת הכלים לטיפולים וריפוים ואף יותר מכך, מאחר ואומנות הפנג שואי למעשה מאגדת את כל סוגי הטיפולים ההוליסטים ומהווה "ככלי קיבול" לשיטות הריפוי השונות. 

בשלב זה, אנו מציעים את הקורסים הבסיסיים באומנות הפנג שואי בהם אנו לומדים את עקרונות הליבה של הפנג שואי וכן את העקרונות של שני בתי הספר הראשונים, המהווים את הבסיס למערכת רחבה יותר של מערכת הכוכבים המעופפים. 

קורס הכשרת יועצי פנג שואי, בשלבי עריכה, ויהיה זמין בקרוב. 

היתרונות של הקורס הדיגטלי

 • קורס און-ליין שמאפשר למידה חווייתית מבלי לצאת מהבית אצלך במסך.
 • מהמחשב או הנייד האישי.
 • הקורסים מגיעים ישירות לתיבת הדואר שלך מיד לאחר ההרשמה והתשלום.
 • מערכת ניהול נוחה וידידותית.
 • צפיה בשיעורים המוקלטים בזמן החופשי וללא הגבלה בזמן. 
 • לווי אישי לכל מתמחה בכל הרמות.
 • בהנחה לזמן מוגבל. 
 • ללא סיכונים: החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה.  ( לאחר השתתפות בשניי השיעורים הראשונים). 

עכשיו במחיר השקה חסר תקדים!!!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מחיר רגיל 4.800. שח

ההשקעה שלך, 2.800 שח

מי יכול להעזר בקורס?

 • אנשים המתמודדים עם תסמינים שונים.

  אנשים שבשנים האחרונות  מכורח המציאות נאלצים להתמודד עם תסמינים שונים כגון, חרדה קיומית, פיטורים, חוסר יציבות, אכזבות, חוסר אונים, בלבול, תשישות, חוסר שביעות רצון, נדודי שינה, מכאובים,פרידות, ניתוקים, מריבות עם בני הזוג.

 • אנשים הנאלצים לחוות שינויים.

כאמור, תקופה זו מביאה איתה שינויים הנכפים עלינו מכרוח המציאות ולא תמיד מתוך בחירה אישית.

במקרים בהם אנו נאלצים להפרד מאנשים או מקומות עבודה לעיתים זו חוויה הנחרטת כזיכרון כואב ולעיתים נראה שאין מרפא לכאב. 

 • התפתחות רוחנית ברמה האישית.

המעבר בין העידנים דורש גם התפתחות רוחנית ברמה הקולקטיבית והאישית. המודעות האישית מתרחבת ועולה תדר. על מנת להכיל את התדרים החדשים, אנו נדרשים לשנות את תפיסת העולם שלנו, לשנות דפוסי התנהגות, לעקור מהשורש אמונות מגבילות, לשחרר טראומות מהעבר, וכן לשחרר כעסים, שנאה, קנאה, טינה , לשחרר את מידת הגאווה והאגו. וכל אלה דורשים בראש ובראשונה אומץ, נכונות להוריד מסכות ופילטרים, נחישות, התמדה והרבה כוח רצון. 

 • אלה שהשכילו והתעלו מעל " הלחם והשעשועים"

אלה שהתעוררו מתרדמת החורף הארוכה והשכילו להבין שהחיים הם הרבה מעבר לבית עם שתי מכוניות בחניה, התמכרות למותגים, קריירה שגשגת, ובעיקר אלה המבינים שהחיים מורכבים יותר משלושת "ה-כפים" כסף, כוח, וכבוד. 

אנשים שבשנים האחרונות מבינים שבמשך מאות שנים חיינו תחת כישוף והינדוס תודעה קולקטיבי שמנע מאתנו את היכולת למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בנו. 

 אלה שמבקשים לזרום עם האנרגיה והחוקים הקוסמיים ולא נגדם.

 

ומה נלמד בשיעורים?

הקדמה- מבוא

מהו פנג שואי? ומה זה אומר?

כיצד עקרונות של אומנות זו תומכת באדם ברמה הפיזית, הרגשית, והמנטאלית? 

מדוע אומנות הפנג שואי נחשבה לתורה מיסטית שהייתה נחלתם של יחידי סגולה בלבד? מדוע אומנות עתיקה זו הוסתרה מהעם הפשוט? 

מה הם החוקים הקוסמיים שבאף מסגרת לימודים לא לימדו אותנו וכן מה הם 9 הישומיים העיקריים של אומנות הפנג שואי התורמים לרווחתם של האנשים בכל המישורים של החיים. 

שיעור 1

כולנו יודעים מה היא אנרגיה, אך האם כולנו יודעים מהי אנרגיה חיובית? מה הוא צ'י? כיצד אנרגיה חיובית תורמת ומשפיעה על חיינו?

שיעור 2

כיצד איכות הצ'י בבית או במשרד משפיעה עלינו במישור הפיזי, הנפשי והרוחני?  ומה עלינו לעשות על מנת לזמן אנרגית צ'י תומכת ומזינה.

שיעור 3

איזה חשיבות יש לעוצמת הצ'י המגיעה אלינו מגורמים חיצוניים? כיצד ניתן למגר או להחליש את עוצמת הצ'י על מנת להיות בסביבה הרמונית. 

שיעור 4

שאנג צ'י ושא צ'י שני מושגי יסוד באומנות הפנג שואי, אנרגיה חיובית ואנרגיה שלילית, כיצד מנטרלים אנרגיה שלילית בסביבת המגורים ?

שיעור 5

כיצד משפיעים אלמנטים מגורמים חיצוניים על רמת הבריאות שלנו וכיצד ניתן לנטרל את השפעתם השלילית? 

שיעור 6

יין ויאנג, המוטיב המקודש ביותר בתורות המזרח, מדוע יש לו חשיבות רבה וכיצד הוא משפיע עלינו בכל המישורים של החיים וכן השפעתו על הגוף הפיזי. 

שיעור 7

חמשת היסודות , חמשת שלבי האנרגיה שהם חלק אינטגרלי מהתרבות של המזרח, המכמת את כל הקיים לחמישה סוגי אנרגיה, כשכל יסוד הינו אינדוואל בפני  עצמו הוא מנהל יחסי גומלין עם כל יתר היסודות. כל היסודות קיימים במרחב הביתי שלנו וכן בכל אחד ואחד מאתנו במינונים שונים, וכיצד ניתן לאזן ביניהם באופן שכל יסוד יבטא את האיכויות שבו ויתמוך בנו במישורים והאספקטים השונים של החיים. 

שיעור 8

יסוד האש, היכן וכיצד הוא משפיע על האדם? מדוע אנו צריכים את יסוד האש במרחב המחייה שלנו? מה הם האיכויות המייצגות את יסוד האש בחיינו? מה הם האלמנטים המייצגים את יסוד האש?

שיעור 9

יסוד אדמה, מה מייצג את יסוד אדמה? מה הם האיכויות של יסוד אדמה? מה קורה כאשר יש עודף מיסוד אדמה במרחב הביתי שלנו? מדוע אנו צריכים אדמה בתוך הבית או המשרד? 

שיעור 10

יסוד המתכת הנוקשה , מה הם האיכויות המייצגות את יסוד המתכת  כיצד והיכן מומלץ להשתמש ביסוד המתכת? מדוע אנו צריכים אלמנטים של מתכת בסביבת המגורים שלנו?

שיעור 11

יסוד המים המהווה 70 אחוז מהיקום וגוף האדם, כיצד הוא משפיע על חיינו? יסוד המים המייצג את הרגשות העמוקים של האדם וכיצד אנו מביאים את הרגשות שלנו לאיזון?  איזה אספקט של החיים מייצג יסוד המים? היכן נשתמש באלמנטים של יסוד המים ולשם מה? איזה צבעים וצורות משויכיים ליסוד המים?

שיעור 12

יסוד העץ, הטבע שסביבנו, מה מייצג יסוד העץ בחיינו? כיצד הוא מקושר עם הצמיחה האישית, המשפחתית ברמת הבריאות והקריירה?  כיצד יסוד העץ מקושר עם השפע הכלכלי? מדוע חשוב שיסוד העץ יהיה בסביבת החלל ומה הם האלמנטים המייצגים את יסוד העץ?

שיעור 13

כיצד כל חמשת היסודות מנהלים ביניהם יחסי גומלין? איזה יסוד תומך ביסוד אחר? איזה יסודות מחלישים יסודות אחרים? כיצד ניתן לאזן בין היסודות במרחב הביתי שלנו על מנת לזכות באנרגיה חיובית הנובעים מחמשת היסודות? 

שיעור 14

השלישיה הקוסמית וכיצד היא באה לידי ביטוי בחיי היומיום שלנו? כיצד השלישיה הקוסמית מתקשרת לשלושת רמות הקארמה?  קארמת שמיים, קארמת אדם, קארמת אדמה. כיצד ניתן לאזן בין רמות הקארמה?

שיעור 15

אסכולת הצורה, בית הספר הראשון שנוסד ועקרונותיו מבוססים על תוואי הנוף הטופגרפי, פורמולת  " הר" ו"מים" , חשיבות הימצואתם בנוף הטופגרפי, וכיצד אלמנטים אלה מתורגמים לסביבה עירונית?

שיעור 16

מודל ארבעת האזורים הקלאסיים – ארבעת החיות בנוף הטופוגרפי וחשיבותו של כל סימבול בסביבת המגורים, וכיצד יוצרים את האלמנטים בסביבת המגורים וכן בחדרי שינה ומשרדים?

שיעור 17

בשיעור זה נעשה היכרות עם המצפן הסיני "לו-פאן" וכן עם עקרונות הליבה של אסכולת המצפן. אסכולת המצפן- בית הספר השני המתבסס על שמונת הכיוונים הקרדינאליים ועל סוגי האנרגיה המגיע מכל אחד מהכיוונים. כל כיוון משמונת הכיוונים הקרדינאליים מייצג, יסוד, צבע, צורה, מספר, מישור בחיים, אברי גוף, בני משפחה ועוד ועוד ונלמד כיצד אנו מושפעים מגורמים אלה. 

שיעור 18

ספר התמורות- התמונות האגדי של תרבות המזרח- אי צ'ינג, היצירה הקלאסית של המזרח,  64 ההקסגרמות והשיוכים לאומנות הפנג שואי.

שיעור 19

8 הטריגרמות העיקריות המשמשות את מתמחי פנג שואי בכל הרמות. הכרת ה"קואות" וההקשרים של כל קואה לתחומים השונים של הקיום.

שיעור 20

 ריבוע הקסם. שני המודלים עליהם מבוססת אסכולת המצפן והחשיבות להכרת שני המודלים לשימוש בפנג שואי אוטנטי ומקצועי .  

שיעור 21

הכרה מעמיקה של הבג-ואה, ריבוע הקסם, הטריגרמות, ההקשרים, יסודות, צורות, חומרים, כיוונים, תחומי החיים, והשימוש בבגואה לזימון בריאות, שפע, שגשוג ועוד. 

שיעור 22

מציאת חזית ועורף המבנה  לזיהוי סוג ועוצמת האנרגיה הנכנסת למבנה. השימוש במצפן הסיני לו- פאן על כל מרכיביו וכן שימוש במצפן מערבי. 

שיעור 23

שרטוט מפה לאבחון ואנליזה של תנועת הצ'י במבנה או בנכס. מה הם העקרונות לאבחון מפה אנרגטית בבנינים משותפים, בתים פרטים והריפויים הנדרשים. 

שיעור 24

הצורות הקלאסיות למבנה של בית הם מרובע ומלבן . בבתים בהם יש מגרעות או בליטות בצורת המבנה קיימת הפרה של איזון, דבר הפוגע באיכות חייהם של הדיירים. אם כן מה עושים?

שיעור 25

דלת הכניסה המברכת אותנו בבואנו ובצאתנו, דורשת התייחסות בשלושה היבטים, מה מתקיים מחוץ לדלת כשהפנים פונות לאופק, מה מסתמן בשביל המוביל לדלת הכניסה, ומה אנו רואים בהיכנסנו הביתה? 

שיעור 26

חדר שינה, משכן הנשמה, היכן למקם מיטה ביחס לדלת הכניסה, סוג המיטה ומזרון התומכים בשינה טובה, מה הם הצבעים המומלצים בחדרי שינה? איזה אלמנטים נמקם לזימון רומנטיקה וזוגיות הרמונית?

שיעור 27

המטבח אחד הסקטורים החשובים, מדוע יש חשיבות למיקום המטבח ביחס לבית עצמו? היכן למקם כיריים ביחס למקרר וביחס לדלת הכניסה? מדוע הכיריים מקושרים לשפע הכלכלי הנכנס הביתה?

שיעור 28

עיצוב משרד או חדר עבודה, היכן המיקום הטוב ביותר לשולחן עבודה? איזה נתונים ואלמנטים נדרשים על מנת לזכות בקריירה ומוניטין מקצועי המכבד אותנו? 

שיעור 29

כיצד מחלקים את המבנה לפונקציות השונות? היכן למקם חדר שינה? דלת כניסה? משרד וחדרי עבודה? מהו הקשר בין החדר לאדם ועיסוק שלו? 

שיעור 30

תורת הצבעים בפנג שואי והחלוקה לצבעים חמים וצבעים קרים, היכן נשתמש בצבעים חמים וכיצד? ומה הם הסקטורים לשימוש בצבעים קרים?

שיעור 31

אסכולה של ניו- אג'- כת הכובעים השחורים, הגישה  ועקרונות, שימוש במראות,מה הם העקרונות לשימוש במראות? 

שיעור 32

הבחנה בין סימבולים המזמנים אנרגיה תומכת לבין מיתוסים ואמונות טפלות. איזה סימבולים מזמנים אנרגיה תומכת , לזוגיות, פוריות, שפע, בריאות, הרמוניה משפחתית וחברתית. 

סיכום ומילות תודה

עכשיו במחיר השקה חסר תקדים!!!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מחיר רגיל 4.800. שח

ההשקעה שלך, 2.800 שח

מה התועלות לאחר הקורס?

1

תוצאה סופית

השאלה הנפוצה ביותר כבר אחרי השיעור ראשון: 

"איך לא חשבתי על זה קודם?"

בסיום הקורס נדע מה הם הכיוונים הטובים ביותר עבור כל אחד מאתנו, היכן למקם דלת כניסה, חדר שינה, כיוון ישיבה תומך, וכן כיצד נמנע משימוש בכיוונים מזיקים ומסוכנים.

2

תוצאה סופית

בסיום הקורס תשאלו את עצמכם:

למה לא לימדו אותי את הסודות האלה קודם?

תהיה באפשרותכם לחדד לעצמכם את המטרות והיעדים ולמקם את הפונקציות החשובות בהתאם לכיוונים האישיים וכן האלמנטים התומכים ביסוד האישי ,את הכלים שיזניקו אותכם למטרה ואורח החיים אותם אתם רוצים.

3

תוצאה סופית

בסיום הקורס כבר לא תהיו מופתעים:

" תגיד לי מי החברים שלך- ואומר לך מי אתה"

תהיה בידכם האפשרות לבחון את מערכות היחסים עם הסובבים אותכם לחזק מערכות אלה בעזרת אלמנטים של הטבע, וללא מאמץ יתר, וכן למתן השפעות שגורמות לאי נוחות מבני משפחה, חברים ועמיתים לעבודה. 

4

תוצאה סופית

בסיום הקורס תרשו לעצמכם להרים רגליים על הספה ולהצהיר

" ואוו, יש לי חיים נפלאים" .

הבית יברך אתכם בכל פעם שתחזרו הביתה מיום עבודה ויגרום לכם לחייך בהנאה  תחושו צורך להיות לעזר לכל המכרים והיקרים לכם  שגם הם יחוו

" מהטוב- הטוב הזה".