בתים ועידנים

שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

בתים ועידנים.

פנג שווי היא המטפיסיקה הסינית. אומנות זו מבוססת על ארבע אסכולות שונות שהן למעשה בנויות כנתבך על נתבך.  כל אסכולה מתמקדת בעקרונות שונים ובכך מאפשרת אבחון ואנליזה של סוגי האנרגיה בכל מקום ובכל נקודת זמן.

"מערכת הכוכבים המעופפים" היא המערכת הענפה והמעמיקה ביותר של אומנות הפנג שואי הקלאסי. מערכת המסתעפת משתי אסכולות עיקריות ובסיסיות שהן The Form School & The Compass School.

וכל המערכות ביחד יוצרות את המערכת הרחבה ביותר הנקראת Xuan Kong   "הריק המסתורי".

הייחודיות והעוצמתיות של מערכת הכוכבים המעופפים היא מימד הזמן. בשל כך שהיא מאפשרת אבחון ואנליזה של סוגי האנרגיה בכל מקום ובכל זמן, כלומר, מערכת הכוכבים המעופפים מבוססת על מוטיב הזמן.

The 9 Flying Star

ב" מערכת הכוכבים המעופפים" ישנם 9 כוכבים.  כוחות אלה בעצם סוגי אנרגיה שונים שנעים מסקטור לסקטור. התנועתיות  הזאת בתוך המבנה משנה את התנודה האנרגטית. וזאת בהתאם לארמון בו הם מבקרים וכן ביחס לזמן הנבדק.

בעזרת מערכת הכוכבים המעופפים מתמחי פנג שווי מקבלים תמונה עדכנית של איכות הצ'י במרחב בזמן נתון, דבר המאפשר לנו להעצים אנרגיה בסקטורים בעלי פונקציות חשובות ולמתן השפעות שליליות במבנה.

עידן 9 והמגמות העיקריות.

רבות נכתב ונאמר על המגמות העיקריות של עידן 9, ובמאמר זה נתמקד באחד המגמות היוצאות דופן של עידן 9 ביחס לעידנים הקודמים.

בכל עידן ( שנמשך כ 20 שנים) ישנם כ-16 סוגי בתים הנקבעים על פי חזית ועורף המבנה. הפרמטרים של חזית ועורף המבנה כמובן מבוססים  על המעלה המדויקת של המצפן.

24 הרים

המצפן הסיני נקרא לו פאן, וכמו מצפן מערבי הוא מקיף 360 מעלות כשהחלוקה היא שכל 45 מעלות מצביע על אחד מהכיוונים הקרדינליים שהם: צפון, דרום, מזרח, מערב, צפון מזרח, צפון מערב, דרום מזרח ודרום מערב.

על פי נוסחאות שונות כל 45 מעלות של המצפן המראה על אחד מהכיוונים הקרדינליים מתחלק בחלוקת משנה ל- 3 גזרות ובכן נוצרים למעשה 24 גזרות, הנקראים 24 הרים.

נוסחאות מיוחדות

בכל עידן כאמור ישנם 16 סוגי מבנים עם צירופי כוכבים שונים חלקם חיוביים ותומכים וחלקם צירופים מחלישים ואף צירופים מסוכנים. אלה שבנוסף לכך בכל עידן יש מספר מבנים בעלי "מזל טוב" במיוחד. 

ואם אנו זוכרים שכל עידן נמשך כ 20 שנים, הרי שמבנים בעלי פורמולות מיוחדות נהנות מצירופי הכוכבים החיוביים במהלך 20 השנים של העידן.

אחת המגמות העיקריות של עידן 9, היא שאף מבנה ברחבי העולם לא ישא את אחת הפורמולות המיוחדות.

והדבר אומר שכל המבנים בעלי הפורמולות המיוחדות שנבנו בעידנים קודמים, ימשיכו להנות מצירופי הכוכבים המנבאים מזל טוב במיוחד, שגשוג, בריאות, מערכות יחסים הרמוניות גם במהלך עידן 9 שימשך עד שנת 2044.

ולשם כך יש צורך לעשות תיקונים קטנים על מנת להנות מאנרגיות תומכות לאורך עידן 9.

לאיזה כיוון הבית שלך פונה?

בתים שנבנו או אוכלסו בין השנים 2004 ועד לשנת 2023 והחזית שלהם הם:

  • דרום מערב 1
  • צפון מערב 1
  • דרום 1
  • דרום 2-3
  • צפון מזרח 1
  • צפון מזרח 2-3
  • דרום מזרח 1

מאוד מומלץ להתיעץ עם מומחה פנג שווי במערכת הכוכבים המעופפים על מנת להתאים את הבית לעידן 9 שכאמור ימשך עד שנת 2044.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?