שמונת האחוזות- שמונת הארמונות

הקלאסיקה של העיצוב

הקירות מדברים פנג שווי

הגיעה הזמן שנבין מה הם אומרים.

לימודי עיצוב פנג שווי קלאסי אצלך במסך

למקרה ורצית, אך מכל מיני סיבות דחית את לימודי הפנג שווי

כעת זו ההזדמנות שלך!

הקורס המקיף ביותר

ללא אילוצים של פקקים וחניה

בהנחה לזמן מוגבל

הנחה משמעותית לזמן מוגבל

בליווי צמוד

ליווי צמוד לכל מתמחה

ללא סיכונים

החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה

יש לי חדשות ממש משמחות!
לאור בקשות של אנשים מכל הארץ וגם מחו"ל,
 החלטתי להנגיש קורס ייחודי באומנות הפנג שווי, במתכונת דיגיטאלית ובשפה העברית.
כולנו כבר יודעים שכל מה שקיים ביקום, בנו, בצמחים, בדומם הינו אנרגיה, ואנרגיה היא תדר, היקום משדר תדרים, השאלה היא האם אנו יודעים לפענח אותם תדרים או אולי הקליטה משובשת? ואולי אנו לא יודעים לשדר את התדרים הנכונים?
ובכן חברים, שנים של חכמה נשגבת התמזגו ויצרו את אומנות הפנג שווי הקלאסי שעל פי העקרונות והטכניקות של אומנות זו אנו לומדים לדבר עם היקום בשפה שהוא מבין.

"לכל איש יש שם שנתנו לו אביו ואימו", על פי תורות ופילוסופיות שונות, לשנת הלידה, לחודש, ליום ולשעת הלידה יש השפעה מכרעת על חייו של אדם. מזה שנים רבות אני חוקרת  את תורת המספרים  בגישה המערבית של הנומרולוגיה, ובכל פעם אני נפעמת מחדש לגלות את הידע רב הערך הטמון בתאריך הלידה של האדם.

לעיתים נראה כי העיסוק באסטרולוגיה או בנומרולוגיה  הוא משחק חברתי, שאינו ראוי כי  ניתן את דעתנו עליו ולבטח מיותר להאמין בכוכבים ומזלות, אלא שבכל עיתון המכבד את עצמו ישנה תחזית שבועית ואף יומית, ודווקא אלה הנוהגים להתעלם או לזלזל בידע עתיק זה, אלה הם הקוראים הפוטנציאלים של מדורים אלה, כמובן שהם עושים זאת בסתר שמא  יתקבלו כאנשים לא מעשיים ולא הגיוניים.

עידן הדלי, אשר נוקש בדלת כל אחד ואחד מאתנו, מביא אותנו  לחפש תשובות בתחומים שהם מעבר לנגלה, מי בדתות, מי בפילוסופיות, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קלפי טארות, קריסטלים ועוד.

הפילוסופיה הסינית כמו תורות אחרות מהמערב מאמינה כי כל יצור חי נולד ובא לעולם כאנרגיה בעלת איכויות שונות הבאות לידי ביטוי במספרים שבתאריך הלידה שלו. המספרים הם כלים אשר דרכם אנרגיה מבטאת את עצמה. תאריך הלידה טומן בחובו ידע רב ערך על איכויות חיוביות ושליליות, פוטנציאל טמון, קשיים, חוויות והתנסויות של האדם בתקופת החיים הזו.

אסטרולוגית " צ’י תשעת הכוכבים " היא בין השיטות העתיקות ביותר  אשר  נולדו בסין העתיקה.

נוסחת " צ’י תשעת הכוכבים" המוכרת גם כפורמולת " שמונת האחוזות שמונת הארמונות"  מאפיינת כל אחד וכל פרט  על פי שנת הלידה והמגדר שלו ומסווגת אותו לאחד מחמשת היסודות, כך שאנו יכולים לחשוף את הנקודות החזקות ואת החוליות החלשות שלנו, לבדוק את היסודות המחזקים או המחלישים שלנו, להבין את מערכות היחסים שלנו עם הסובבים אותנו, ואף ללמוד על המחזוריות של חיינו : על התקופות בהן אנו ניזונים מאנרגיה תומכת ומבורכת, לעומת תקופות בהן נמצאת האנרגיה בטעינה ובהכנה לקראת השלב הבא.

תבנית האנרגיה של תאריך הלידה טבועה בנו, אלא שבמהלך החיים אנו חווים חוויות, לומדים ומתפתחים ברמת המודעות שלנו, או אז מצבים בהם האדם עובר תהליך של טהור או טרנספורמציה וכך דפוסי חשיבה ותבניות ההתנהגות משתנים, ובכך האנרגיה הבסיסית משתנה. עם זאת, על מנת לבחון בחינה ראשונית, עלינו לבדוק את היסוד העיקרי השולט ובהתאם לזמן, להשלים יסודות חסרים וכן לבדוק את מערכות היחסים שלנו עם הסובבים , ולבחון בכל שנה, חודש ויום מהו מצב הכוכבים המשפיעים עלינו ברמה האישית.

כולנו כבר יודעים שכל מה שקיים ביקום, בנו, בצמחים, בדומם הינו אנרגיה, ואנרגיה היא תדר, היקום משדר תדרים, השאלה היא האם אנו יודעים לפענח אותם תדרים או אולי הקליטה משובשת? ואולי אנו לא יודעים לשדר את התדרים הנכונים?
ובכן חברים, שנים של חכמה נשגבת התמזגו ויצרו את אומנות הפנג שווי הקלאסי שעל פי העקרונות והטכניקות של אומנות זו אנו לומדים לדבר עם היקום בשפה שהוא מבין.
 
אם אנו מבקשים לעצב את חיינו באופן שנפיק מהם את המיטב, בריאות תקינה, זוגיות אוהבת, מערכות יחסים הרמוניות, שגשוג בקריירה והמוניטין, אנחנו חייבם לדבר ולשדר בשפה שהיקום מבין, והשפה הזו היא תדרים אנרגטיים.
 
נשאלת השאלה היכן וכיצד לומדים את שפת היקום? ובכן, ממש ברגע זה אתה מתקשר עם היקום, עם המחשבות, הרגשות, המעשים שלך, וכידוע " דומה מושך דומה" זו פיזיקה פשוטה, כך שהיקום מגיב לאנרגיה שלך ושולח לחייך את הנסיבות שאתה יוצר.

שמי לבנה גבריאל, 

מעצבת מורה ויועצת פנג שווי מזה כשלושה עשורים. במהלך כל השנים האלה, חקרתי, חפרתי, למדתי, יישמתי ועיצבתי לאנשים חיים על פי אומנות הפננג שווי. 

ועכשיו, הגיע הזמן לתלות את הנעליים ולהעביר את השרביט  והידע לקהל הרחב ולדוברי השפה העברית במתכונת דיגיטלית , אך בעיקר בגובה עיניים.

והתזמון? 

למה עכשיו?

ובכן אנו עדים לתהפוכות והשינויים שהאנושות כולה עוברת בשנים האחרונות, וכל אחד מאתנו מגיב ומתמודד עם שינויים אלה באופנים שונים. 

ואם בשינויים עסקינן, הרי שמרבית השינויים נכפים עלינו מכורח המציאות, כך שלכאורה ידינו כבולות וחופש הבחירה הבסיסי של האדם נשמט מידינו והפך לסלוגן חסר משמעות. 

ובמיוחד בתקופה מאתגרת זו, מוגש לך באהבה ואמונה רבה פורמולה מדהימה בה נלמד מה הם הכיוונים הטובים ביותר עבורך, היכן חשוב למקם את חדר השינה, המשרד, כיצד לארגן ולעצב את הבית שלך בהתאם לתאריך הלידה והמגדר שלך. 
אכן פורמולה זו נחשבת Costume Made Feng Shui

שמונת האחוזות- שמונת הארמונות

שמונת האחוזות שמונת הארמונות הינה פורמולה ייחודית שהיא נגזרת מאסכולת " הכוכבים המעופפים"  והיא פורמולה בפני עצמה. 

מספר "הקואה" The Life Gua Number

מספר " הקואה" היא נגזרת משנת הלידה והמגדר של האדם. בעזרת חישובים מיוחדים משני נתוני לידה אלה אנו מפיקים את מספר "הקואה". 

למעשה חשיפת מספר "הקואה" היא נקודת המוצא ליישום פורמולת " שמונת האחזות- שמונת הארמונות". 

פורמולה מדהימה זו מאפשרת מימד נוסף לנומרולגיה המערבית. 

מספר "הקואה" ברמה הראשונית מצביעה על "היסוד הדומיננטי" ביותר. חשיפת היסוד הדומיננטי מאפשר לנו לבחון את איכויות האופי המולדות. אותן חוזקות המאפינות וכן החוליות החלשות באופי האדם, וכן חושפת את הפוטנציאל הטמון בנו.

הצעד הבא, נוסחה זו מלמדת אותנו כיצד ניתן לתעל מערכות יחסים עם בני המשפחה, חברים, עמיתים לעבודה. כל זאת רק מהמידע על היסוד הדומיננטי המבוסס על מערכת "חמשת היסודות ויחסי הגומלין בין היסודות". 

ואם הגעת עד כאן, יש לי מסר אישי עבורך!

המסמך הזה הוא קריאת ההשכמה של היקום אליך. האמת נוקשת לך בדלת.

זכינו  לחיות באחת התקופות המרתקות, ומאידך בתקופה מאתגרת ולא פשוטה. וזה בדיוק הזמן להכניס הביתה 5000 שנות חוכמה אשר בעבר הייתה מוסתרת מפשוטי העם והיתה נחלתם של בני אצולה, קייסרים, שליטים והאליטות שבעזרת הידע הזה היתה להם אפשרות לשלוט באנושות כולה, לשמור את פשוטי העם בבורות ולמנוע מהם לממש את הזכות המולדת והאנושית לחיות את החיים במלואם ולהפיק מהחיים את המיטב. 

לא עוד!!!

במעבר שבין העידנים , האנושות כולה מתעוררת אל האמת, והאמת מרימה את ראשה ומתגלה ביתר שאת לכל מי שמבקש אותה, למעשה היא נוקשת בכל דלת ומבקשת להתגלות במלוא תפארתה. 

הידע שבעבר היה נחלתם של יחידי סגולה היום הוא נגיש וגלוי לכולם. 

מספר "הקואה" The Life Gua Number

  • קורס דיגטלי שמאפשר למידה חווייתית מבלי לצאת מהבית אצלך במסך.
  • מהמחשב או הנייד האישי.
  • מיד לאחר ההרשמה, השיעורים יגיעו ישירות לדואר האישי, ללא הגבלה של זמן. 
  • לווי אישי לכל מתמחה בכל הרמות.
  • בהנחה לזמן מוגבל.  
  • ללא סיכונים: במידה ואחרי 2 שיעורים תחליטו שאינכם מעונינים להמשיך להשתתף בקורס, החזר כספי מובטח. 

למי מתאים הקורס?

1

אנשים המתמודדים עם תסמינים שונים.

אנשים שבשנים האחרונות  מכורח המציאות נאלצים להתמודד עם תסמינים שונים כגון, חרדה קיומית, פיטורים, חוסר יציבות, אכזבות, חוסר אונים, בלבול, תשישות, חוסר שביעות רצון, נדודי שינה, מכאובים,פרידות, ניתוקים, מריבות עם בני הזוג.

בעזרת שימוש בעקרונות הפנג שווי, תלמדו כיצד לעצב את מרחב המחייה כך שהבית יהווה את המקום ממנו תתמלאו באנרגיה מזינה שתתמוך בכם בכל המישורים של החיים. 

2

אנשים הנאלצים לחוות שינויים.

כאמור, תקופה זו מביאה איתה שינויים הנכפים עלינו מכרוח המציאות ולא תמיד מתוך בחירה אישית.

במקרים בהם אנו נאלצים להפרד מאנשים או מקומות עבודה לעיתים זו חוויה הנחרטת כזיכרון כואב ולעיתים נראה שאין מרפא לכאב. 

השימוש בעקרונות הפנג שווי מהווה כלי וארגז כלים המאפשרים להתמודד עם מצבים ביתר קלות ואף להפיק מהנסיבות את המיטב על מנת לצעוד לשלב הבא של החיים.

3

התפתחות רוחנית ברמה האישית.

המעבר בין העידנים דורש גם התפתחות רוחנית ברמה הקולקטיבית והאישית. המודעות האישית מתרחבת ועולה תדר. על מנת להכיל את התדרים החדשים, אנו נדרשים לשנות את תפיסת העולם שלנו, לשנות דפוסי התנהגות, לעקור מהשורש אמונות מגבילות, לשחרר טראומות מהעבר, וכן לשחרר כעסים, שנאה, קנאה, טינה , לשחרר את מידת הגאווה והאגו. וכל אלה דורשים בראש ובראשונה אומץ, נכונות להוריד מסכות ופילטרים, נחישות, התמדה והרבה כוח רצון. 

ולשם תמיכה בכל השינויים האלה, אנו חייבים לעצב את מרחב המחייה באופן שיתמוך בנו. 

 

4

אלה שהשכילו והתעלו מעל " הלחם והשעשועים"

אלה שהתעוררו מתרדמת החורף הארוכה והשכילו להבין שהחיים הם הרבה מעבר לבית עם שתי מכוניות בחניה, התמכרות למותגים, קריירה שגשגת, ובעיקר אלה המבינים שהחיים מורכבים יותר משלושת "ה-כפים" כסף, כוח, וכבוד. 

אנשים שבשנים האחרונות מבינים שבמשך מאות שנים חיינו תחת כישוף והינדוס תודעה קולקטיבי שמנע מאתנו את היכולת למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בנו. 

 אלה שמבקשים לזרום עם האנרגיה והחוקים הקוסמיים ולא נגדם.

ומה נלמד בקורס?

שמונת האחוזות- שמונת הארמונות- הכרה של עקרונות הפורמולה, ההיסטוריה והיווסדותה של האסכולה. השימוש והיתרונות שניתן להפיק ממנה ברמה האינדוודואלית.

שיעור 1

מה היא אנרגיית הצ'י, כיצד היא נעה בחלל, היכן היא פוגשת אותנו? וכיצד היא משפיעה עלינו במישורים השונים של החיים. 

שיעור 2

קורס שמונת ארמונות שמונת הכיוונים- יין יאנג

מוטיב יין יאנג מדוע הוא כל כך מקודש בתרבויות המזרח, וכיצד ניתן להבחין בין אנרגיות יין ויאנג ולאזן אותם בהתאם .

שיעור 3

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- חמשת היסודות

חמשת היסודות האלמנטים על פי תורות המזרח והפנג שווי, כיצד האנרגיות משפיעות עלינו ובאיזה מישורים?

שיעור 4

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד האש

יסוד האש המלהיב כיצד הוא בא לידי ביטוי בעולמנו, מה הם האיכויות וכיצד נרתום אותו לרווחתנו במחרב המחייה .

שיעור 5

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד האדמה

יסוד אדמה, גאיה המאפשרת לנו את הקיום אליה, כיצד היא משפיע ברמה האינדוודואלית בחיי היום יום שלנו. 

שיעור 6

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד מתכת

יסוד המתכת הנוקשה למה אנו צריכים את יסוד המתכת ובאיזה מישורים עלינו לחזק ולהעצים את יסוד המתכת.

אל תחסמו את הפנג שווי, הוא בא בטוב.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שיעור 7

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד מים

יסוד המים מה הוא מייצג בחיינו, לאיזה מישורים נשתמש ביסוד המים וכיצד נזהר משימוש יתר שלא תהיה הצפה .

שיעור 8

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- יסוד אש

יסוד העץ, מה הם האיכויות המיוצגות על ידי יסוד העץ? מדוע אנו צריכים את יסוד העץ וכיצד נשתמש ביסוד העץ.

שיעור 9

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- ריפויים ותיקונים

 כיצד, מתי והיכן נשתמש במערכת חמשת היסודות לחיזוקים והעצמה ,כיצד ומתי למתן את השפעת היסודות.

שיעור 10

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- שלושת המעגלים של היסודות

שלושת המעגלים של היסודו ומערכות ההזנה, החלשה ומערכת השליטה שבין היסודות.  

שיעור 11

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- קואה וטריגראם

הכרת מודל הבגואה, הכיוונים, היסודות, החומרים, הצבעים,  המספרים, האיכויות ומישורי החיים. 

שיעור 12

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- קואה וטריגראם

המודלים לחישובי מספרי הקואה האישית בהתאם למגדר ולתאריך הלידה. חשיפת ארבעת הכיוונים התומכים וארבעת הכיוונים המחלישים והמזיקים. 

הצטרפו עכשיו ותקבלו גישה מיידית לקורס!!!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שיעור 13

מה הם הכיוונים האישיים התומכים בך במישור הקריירה, זוגיות, בריאות, שפע? באיזה כיוון נמקם את ראש המיטה לשינה רגועה ובריאה? לאיזה כיוון נשב עם הפנים במפגשים חשובים?

שיעור 14

קורס שמונת ארמונות - שמונת הכיוונים- כיוונים אישיים

אז איפה נמקם את דלת הכניסה? מי הם האנשים התומכים בנו ומי מעכב ומחליש אותנו?  איזה אלמנט נחזק לקידום הקריירה? המשפחה? השפע? 

עכשיו במחיר חסר תקדים!!! לרוכשי הקורס " עידן 9 והמעברים"

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מחיר רגיל 1.800 ש"ח

ההשקעה שלך, 432 ש"ח בלבד

מה מעניק הקורס?

1

תוצאה סופית

השאלה הנפוצה ביותר כבר אחרי השיעור ראשון: 

"איך לא חשבתי על זה קודם?"

בסיום הקורס נדע מה הם הכיוונים הטובים ביותר עבור כל אחד מאתנו, היכן למקם דלת כניסה, חדר שינה, כיוון ישיבה תומך, וכן כיצד נמנע משימוש בכיוונים מזיקים ומוסכנים.

2

תוצאה סופית

בסיום הקורס תשאלו את עצמכם:

למה לא לימדו אותי את הסודות האלה קודם?

תהיה באפשרותכם לחדד לעצמכם את המטרות והיעדים ולמקם את הפונקציות החשובות בהתאם לכיוונים האישיים וכן האלמנטים התומכים ביסוד האישי ,את הכלים שיזניקו אותכם למטרה ואורח החיים אותם אתם רוצים.

3

תוצאה סופית

בסיום הקורס כבר לא תהיו מופתעים:

" תגיד לי מי החברים שלך- ואומר לך מי אתה"

תהיה בידכם האפשרות לבחון את מערכות היחסים עם הסובבים אותכם לחזק מערכות אלה בעזרת אלמנטים של הטבע, וללא מאמץ יתר, וכן למתן השפעות שגורמות לאי נוחות מבני משפחה, חברים ועמיתים לעבודה. 

4

תוצאה סופית

בסיום הקורס תרשו לעצמכם להרים רגליים על הספה ולהצהיר

" ואוו, יש לי חיים נפלאים" .

הבית יברך אתכם בכל פעם שתחזרו הביתה מיום עבודה ויגרום לכם לחייך בהנאה  תחושו צורך להיות לעזר לכל המכרים והיקרים לכם  שגם הם יחוו

" מהטוב- הטוב הזה". 

תלמידים ולקוחות אומרים עלינו!!!