מתנה ליום הולדתי

מה מנהל את חיינו?

מה שכחו ללמד אותנו במסגרת הלימודים?

במיני קורס המונגש לכם באהבה, נלמד על חלק מהחוקים הקוסמיים המנהלים את חיינו והאופן שחוקים אלה באים לידי ביטוי במרחב המחייה שלנו. 

תו תקן- פנג שוואי

בשנים האחרונות רבים מאתנו חווים סיומות של מערכות יחסים, פיטורים, חוסר אונים, חרדות קיומיות, חוסר מיקוד, חוסר יציבות, בעיות שינה וכל התופעות האלה משבשות את החיים עד לכדי כאוס. היכן זה תופס אותך?

פנג שוואי מקיר לקיר

זהו בדיוק הזמן לנטוע " שורשים" על מנת לחזק את עצמך ולצלוח את התקופה ביתר קלות ואף ליצור את המרחב והמקום שיתמוך בך, המקום בו יחבק ויזמן לך את הרוגע והשלווה.

חכמה עתיקה בעידן חדש

במעבר שבין העידנים , האנושות כולה מתעוררת אל האמת, למעשה היא נוקשת בכל דלת ומבקשת להתגלות במלוא תפארתה. צו השעה לחזור אל המקורות, לעיצוב שהוכיח את עצמו הרבה מעבר לחוק ההסתברות.

ככה אומרים פנג שוואי בעברית!

כיצד חכמה סינית עתיקה מתאימה את עצמה לאורח החיים והעיצוב המערבי, וכיצג אנו רותמים חכמה עתיקה לתמיכה והעצמה אישית בכל האספקטים של החיים?

על מה נדבר בוובינר?

למי זה מתאים?

לכל מחפשי האמת!

ורוצה ללמוד את השפה בה היקום מדבר אלינו על מנת שנבין ושנתקשר עם היקום כך שהוא גם יגיב לנו.

מי שחולם בגדול!

ורוצה לחשוף כלים עוצמתיים שבעזרתם יחול שינוי משמעותי ומהותי בכל האספקטים של החיים, הגשמה עצמית, בריאות, משפחה, זוגיות, שפע ועוד.

למעצבים בעלי חגורה שחורה!

עיצוב פנים בשילוב עקרונות הפאנג שוואי מבטיח לא רק עיצוב פרקטי ומרשים, אלה הוא הופך את העיצוב לכלי שתומך בדיירי הבית בכל האספקטים של החיים.

נתראה בתאריך ה-16/5 בשעה 20:00

מלא\י את הטופס

על מנת להירשם לוובינר הקרוב