חגורה שחורה בעיצוב- הכשרת יועצי פנג שואי

חגורה שחורה בעיצוב!

מערכת " הכוכבים המעופפים"

אחד המשפטים הנכונים שנאמרו אי פעם לגבי מערכת “הכוכבים המעופפים”. "הרבה אנשים לומדים אומנויות לחימה, אך לא כולם מגיעים לחגורה שחורה". ואכן מערכת “הכוכבים המעופפים” הינה אחת המערכות המורכבות והעמוקות ביותר. הידועה כיום כאסכולה של "הפנג שואי הקלאסי" והמתמחים בה זוכים "לחגורה שחורה של הפנג שואי הקלאסי". 

מערכת "הכוכבים המעופפים" הינה מערכת המסתעפת משתי אסכולות עיקריות ובסיסיות The Form School & The Compass School. וכן מתוך מערכת רחבה יותר הנקראת

Xuan Kong   "הריק המסתורי".

להתחיל מבראשית!

אכן  כל אחד יכול ללמוד את "מערכת הכוכבים המעופפים" אך לשם כך עלינו להתחיל מבראשית. ואומר שעלינו להתמחות קודם בשתי המערכות הראשונות שהן " אסכולת הצורה" ואסכולת המצפן". המהוות את הבסיס לעקרונות והפורמולות של מערכת "הכוכבים המעופפים". 

את שתי המערכות הראשונות ריכזתי עבורכם בקורס " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון". הקורס כולל 32 שיעורים גדושים בידע עשיר ומעשי. וכן כולל  את תשעת עקרונות הליבה של הפנג שואי. הקורס " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון" מהווה את הבסיס עליו נשענת מערכת הכוכבים המעופפים. 

מערכת "הכוכבים מעופפים" היא המערכת הענפה והמעמיקה ביותר של אומנות הפנג שואי הקלאסי.

מאחר ועל העקרונות של שתי האסכולות הראשונות נוסף פרמטר עקרוני והוא "מוטיב הזמן" . וכל המערכות המשולבות האלה הן למעשה "הפנג שואי הקלאסי".

The 9 Flying Star

מערכת "הכוכבים מעופפים" היא המערכת הענפה והמעמיקה ביותר של אומנות הפנג שואי הקלאסי.

מאחר ועל העקרונות של שתי האסכולות הראשונות נוסף פרמטר עקרוני והוא "מוטיב הזמן" . וכל המערכות המשולבות האלה הן למעשה "הפנג שואי הקלאסי".

החכמה הנשגבת במערכת "הכוכבים מעופפים" שהיא מכמתת את כל הפרמטרים והעקרונות של שתי האסכולות הראשונות לנוסחאות ופורמולות. וכן על ידי שימוש בטכניקות וחוקים המאפשרים לזהות איכות ועוצמת אנרגיה. וזאת בכל זמן נתון , דבר המאפשר ריפויים ותיקונים, פתיחה של חסימות אנרגטיות ועוד.  

מערכת " הכוכבים מעופפים" נראית קשה ומורכבת, והיא אכן המערכת המעמיקה ביותר. אך כאשר אנו לומדים את כל הפרמטרים המרכיבים את מערכת הכוכבים המעופפים, כגון מוטיב הזמן, איכויות הכוכבים והצירופים ביניהם. אנו מסוגלים להבין את עוצמתה של מערכת זו .ולהביא הרמוניה לכל מבנה, על ידי  אנליזה של צירופי כוכבים ובכך לעשות את התיקונים והרפויים הדרושים בתוואי השטח, העיר, הבית ועד לחדר בודד.

במערכת "הכוכבים המעופפים" ישנם 9 כוכבים שהם בעצם סוגי אנרגיה שונים שנעים מסקטור לסקטור בתוך המבנה. כוכבים אלה משנים את התנודה האנרגטית בהתאם לארמון בו הם מבקרים.  וכן ביחס לזמן הנבדק.  כמתמחי פנג שווי בעזרת מערכת הכוכבים המעופפים מקבלים תמונה עדכנית של איכות הצ'י במרחב בזמן נתון. דבר המאפשר לנו להעצים אנרגיה בסקטורים בעלי פונקציות חשובות ולמתן השפעות שליליות במבנה.

למי מיועד הקורס?

1

מסיימי הקורס " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

תלמידים שהצטרפו ל"קהילת פנג שואי בישראל" וסיימו את הקורס " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון" .מתמחי פנג שואי שלמדו את עקרונות הליבה של אומנות הפנג שואי  הקלאסי, וכן עקרונות של אסכולת הצורה- תווי הנוף ותנועת האנרגיה, הכרה של פורמולת "ארבעת החיות" בנוף הטופוגרפי, העצמה של אנרגיה תומכת, וכן הידע למגר ולמתן אנרגיה שלילית הנובעת מגורמים חיצוניים.

הכרת מודל הבגואה על כל מרכיביה, הטריגמות, יסודות, צבעים, מספרים, חומרים, בני משפחה ועוד. 

וכן התנסו באופן פעיל בעיצוב פנג שואי  במבנה או בתים בלווי לבנה גבריאל. 

2

למטפלים הוליסטיים בשיטות שונות

מטפלים הוליסטים כגון מורי יוגה, NLP, דמיון מודרך, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, הומופטיה, ארומוטרפיה, רייקי, חשיבה חיובית, מנטורים לחיים, מנטורים לעסקים, מטפלים בהפרעות קשב וריכוז, מטפלים זוגיים  ועוד המעניקים למטופלים את מיטב הכלים שברשותם, ומודעים לחשיבות ההשפעות שיש בבית על מנת שיהווה כלי מכיל לאיזון שהם מבקשים בחייהם. 

מטפלים הוליסטים המבינים שכל שיטות הטיפול מקבלות חיזוק רב ערך ממרחב המחייה בו המטופלים מבלים את מרבית שעות היום. 

כיום, יותר ויותר מטפלים הולסיטים לומדים פנג שואי על מנת ליצור עבור הלקוחות שלהם את " כלי" הקיבול ללקוחות שלהם, להצלחה ותוצאות טובות יותר. 

3

מעצבים ואדריכלים

מעצבים ואדריכלים המודעים לכך שכל אשר למדנו במכללות לעיצוב, איבדו רלוונטיות וכי כיום לא מספיק ליצור עבור הלקוחות מבנים מרשימים ועוצרי נשימה, הלקוחות שלנו רוצים בית עם " נשמה".

אומנות הפנג שואי מלמדת אותנו  ליצור חלל המעורר שלווה, רגשות, הרמוניה, ובית המקבל אותנו בברכה בבואנו ובצאנו מהבית.

וכדי לעצב חלל שמאפשר לאנשים לחוש נינוחות, הרמוניה, שלווה, שקט וריכוז,

אנו המעצבים חייבים לתת התייחסות לרוח, לא פחות מאשר לחומר.

ואת זה בדיוק מלמדת תורת הפאנג שוואי!

 

4

לאלה המעונינים לעבור הכשרה לעיסוק בפנג שואי

העיסוק בפנג שואי אומנם מיועד לכולם, אך הוא מתאים במיוחד לאנשים החשים שנושא הטיפול והריפוי הינם היעוד והמטלה שלהם בתקופת חיים זו. 

בעידן החדש רבים מגלים התענינות בתורות עתיקות ודרכי טיפול הוליסטיים, ואכן אומנות הפנג שואי היא אחת הכלים לטיפולים וריפוים ואף יותר מכך, מאחר ואומנות הפנג שואי למעשה מאגדת את כל סוגי הטיפולים ההוליסטים ומהווה "ככלי קיבול" לשיטות הריפוי השונות. 

בשלב זה, אנו מציעים את הקורסים הבסיסיים באומנות הפנג שווי בהם אנו לומדים את עקרונות הליבה של הפנג שואי וכן את העקרונות של שני בתי הספר הראשונים, המהווים את הבסיס למערכת רחבה יותר של מערכת הכוכבים המעופפים. 

קורס הכשרת יועצי פנג שואי, בשלבי עריכה, ויהיה זמין בקרוב. 

ההיסטוריה והיוסדותה של מערכת " הכוכבים המעופפים"

ישנן חילוקי דעות גם  לגבי עתיקותה של " מערכת  הכוכבים המעופפים”. הדעה הרווחת היא כי אסכולה זו נחשבת לחדשה יחסית . ביחס לשתי האסכולות הקודמות. מאידך  קיים תיעוד רב לגבי עתיקותה עוד מלפני הספירה.

בין השנים 1616-1714 וכן בתקופות מאוחרות יותר נכתבו מסמכים רבים וחשובים. אך בשל הגישה של הממסד, רוב הכתבים היו חסויים . וכן היו כתובים בכתבי סתרים או שהושמדו. בשל כך ישנן תפיסות שגויות לגבי הפנג שואי .יש הטוענים שהוא מיסטי, קדוש וסודי, טענות שהיו נכונות בעבר. בימינו אנו יש ידע רב ערך. תאוריות ותרגולים המאפשרים שימוש בעקרונות הפנג שואי וכן להתאימם לסגנון החיים העכשווי וכן לתנאי המחייה במערב. יחד עם זאת עדיין ישנן סודות לגבי מערכת "הכוכבים המעופפים" אשר סביר להניח שהאנושות תחשוף בעידן  9.

קורס הכשרת יועצי פנג שואי.

ההכשרה למתמחי פנג שואי מיועדת לקהל רחב ומגוון.  מאחר ואומנות הפנג שואי הינה פילוסופיה ואורח חיים בפני עצמה.

כל אחד ואחת הבוחר/ת ללמוד את הפילוספיה עתיקת היומין ובעלת 5000 שנות חוכמה נשגבת, מבחינתי הוא " בעל חגורה שחורה בעיצוב".

כל מי שתחום המטפיזיקה מדבר אליו, מסקרן אותו יכול לקחת חלק בקורסי ההכשרה לפנג שואי.

לפני שלושה עשורים צירוף המילים " פנג שואי" נשמע כמו מנה יוקרתית במסעדה סינית. היום כולם כבר יודעים שפנג שואי היא השפה בה היקום מדבר אלינו.

ממקור ראשון אני יכולה להעיד שהתכנים הינם מרתקים ופותחים בפנינו עולמות קסומים.

מה התועלות לאחר הקורס?

1

תוצאה סופית

חשיפה ולימוד מעמיק של אומנות הפנג שוואי הקלאסי כפי שהועבר מהמסטרים והמלומדים העתיקים. התאמת עקרונות הפנג שווי הקלאסי לתנאי המחייה במערב, וכן פנג שוואי התואם את העידן החדש, עידן 9. 

2

תוצאה סופית

מיומנות ליישום בפועל את כל עקרונות הפנג שוואי הקלאסי הכוללים את כל ארבעת האסכולות. 

חלוקת המבנה בהתאמה מושלמת לדיירי הבית וכן מענה מירבי לצרכים והכישורים של הדיירים, על ידי שילוב מפת המבנה ומפת הלידה. 

3

תוצאה סופית

עיצוב פונקציונלי ואסטטי בעזרת אלמנטים של הטבע המעצימים את התחומים בהם אנו מבקשים קידום והעצמה. 

עיצוב המותיר חותם רגשי ונוגע באנשים המרגישים את ההבדל המהותי בין HOUSE- HOME. 

4

תוצאה סופית

בסיום הקורס תרשו לעצמכם להרים רגליים על הספה ולהצהיר

" ואוו, יש לי מקצוע נפלא" .

רכישת כלים מקצועיים ומהיימנים ליצור לאנשים את הבית שיהווה את " העוגן" בחייהם.

 

 

מתי מתחילים?

בשעת כתיבת שורות אלה, התכנים והסרטונים לקורס הכשרת יועצי פנג שואי עדיין בעיצומו. מערך השיעורים המובא הוא בגדר הערכה בלבד ועל כן יתכנו שינויים במערך תוכנית הלימודים.

הקורס " כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון" הינו קורס העומד בפני עצמו וכן כחלק מהקורס להכשרת יועצי פנג שואי. 

כל נרשם יקבל בדואר האלקטרוני את מערך התכנים לשיעורים.