קורסים לעיצוב פנג שווי

קורסים לעיצוב פנג שווי!

בשנים האחרונות מאז שנת 2020 האנושות כולה עוברת תקופה של טרנסופורמציה. והשפעתה ניכרת בכל התחומים של חיינו. שינויים בלתי צפויים וכן שינויים הנכפים עלינו מכורח המציאות. מאלצים כל אחד ואחת מאתנו לשנות הרגלים, דפוסי חשיבה, דפוסי התנהגות ועוד. 

אחד השינויים שאנו עדים להם הוא ההתעוררות הרוחנית הגדולה והמאסיבית הפוגשת כל אחד ואחת מאתנו.

העידן החדש, והשינויים!!!

על כן, היום להבדיל מבעבר, אנשים כבר יודעים שכל דבר ביקום זה אנרגיה . הם מבינים איך הרוח משפיעה על החומר. הם מפתחים מודעות ורגישות לסביבה ומרכיביה. ומושפעים מאוד מכל מה שסובב אותם – צבעים, צורות, חומרים, טקסטורות…. אנשים הופכים ליותר ויותר רגישים.

בשל כל השינויים האלה, יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים אלטרנטיביות,  להטיב ולשפר את איכות חייהם. הדבר ניכר בתחום הרפואה, הקריירה, הלימודים, המימוש וההגשמה, וכן גם בתחום עיצוב הפנים.

קורסים לעיצוב פנג שווי- צו השעה

על כן, אומנות הפנג שווי כמו תורות אזוטוריות אחרות. וכן שיטות ריפוי אלטרנטיביות הפכו לרלוונטים, יוקרתיים ומבוקשים יותר מאי פעם. 

עוד אחת מהמגמות שקיבלו תפנית, היא העבודה מהבית, כיום יותר ויותר אנשים עובדים מהבית מרבית מימות השבוע. הבית הפך לחלק בלתי נפרד גם מהעבודה שלנו. ולשם התאמת הבית לצרכים החדשים, עלינו לדאוג לעצב את חלל העבודה בהתאם לצרכים. 

העידן החדש, ופנג שווי!!!

ויחד עם זאת, נכון להיום כל אדם שנשאל את השאלה מהו פנג שווי נקבל מגוון רחב של תשובות. מאחר ולכל אחד יש את הפרוש שלו לגבי הפנג שווי. ולמעשה כל התשובות נכונות. וזאת מאחר והפנג שווי משתרע ומשפיע על כל המישורים והתחומים של חיינו. על כן הפילוסופיה עליה מבוססת אומנות הפנג שווי מכמתת את הקיום והבריאה ליחידה פועמת אחת.

לפני כשלושה עשורים לערך, אומנות הפנג שווי חדרה למערב בסערה. וקיבלה מקום נכבד ביותר בכל מפגש חברתי וכן ברוב רשתות הטלוויזיה המכבדות את עצמן אירחו באולפנים מתמחי פנג שווי. על מנת לחשוף את הידע העתיק לעולם המערבי , והנושא הפך "לטרנד". שלמרבה הצער נותרו ממנו חצאי אמיתות ואי דיוקים אשר יצרו "יחסי ציבור" שגויים. ואומנות הפנג שואי איבדה מהקסם והתועלת הרבה שניתן להפיק ממנה.

ומה עלינו לעשות?

אז, אם יש תחושת תקיעות בקריירה, חוסר תקשורת בזוגיות, קשיים ברמה הכלכלית, בעיות בריאות, הקורסים האלה מיועדים לכם.

ואם אתם חושבים לרכוש בית חדש,  עוברים לבית חדש, משפצים, משנים חללים בבית קיים, הקורסים האלה מיועדים לכם.

או שסתם בא לכם להכניס הביתה 5000 שנות חכמה נשגבת.  לעצב חלל שמאפשר לחוש ניחוחות, הרמוניה, זרימה, הגשמה עצמית שקט וריכוז, הקורסים האלה מיועדים לכם.

לשם כך, מונגשים קורסים ייחודיים  המתמקדים בעקרונות הליבה של הפנג שווי , שיהוו את הצוהר להכרת הפנג שווי הקלאסי באופן מעמיק ויישומי. 

למי מיועד הקורסים?

1

אנשים המעונינים להרחיב את הידע הרוחני

בעידן הנוכחי כולנו עדים להתעוררות רוחנית ברמה הקולקטיבית. אמיתות רבות צפות ועולות וביניהן אומנות הפנג שווי מקבלת את הכבוד הראוי לה. 

 יותר ויותר אנשים מבקשים כיום לעצב את הבית או חלל העבודה הקריירה, הלימודים, המימוש וההגשמה באופן שיאפשר זרימה נכונה של אנרגית החיים בחלל (הצ'י).

כי היום, להבדיל מבעבר, אנשים כבר יודעים שכל דבר ביקום זה אנרגיה. הם מבינים איך הרוח משפיעה על החומר, מפתחים מודעות ורגישות לסביבה ומרכיביה ומושפעים מאוד מכל מה שסובב אותם – צבעים, צורות, חומרים, טקסטורות….

והפנג שווי מלמדת בדיוק את זה. 

2

למטפלים הוליסטיים בשיטות שונות

מטפלים הוליסטים כגון מורי יוגה, NLP, דמיון מודרך, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, הומופטיה, ארומוטרפיה, רייקי, חשיבה חיובית, מנטורים לחיים, מנטורים לעסקים, מטפלים בהפרעות קשב וריכוז, מטפלים זוגיים  ועוד המעניקים למטופלים את מיטב הכלים שברשותם, ומודעים לחשיבות ההשפעות שיש בבית על מנת שיהווה כלי מכיל לאיזון שהם מבקשים בחייהם. 

מטפלים הוליסטים המבינים שכל שיטות הטיפול מקבלות חיזוק רב ערך ממרחב המחייה בו המטופלים מבלים את מרבית שעות היום. 

כיום, יותר ויותר מטפלים הולסיטים לומדים פנג שווי על עצמת ליצור עבור הלקוחות שלהם את " כלי" הקיבול ללקוחות שלהם, להצלחה ותוצאות טובות יותר. 

3

מעצבים ואדריכלים

מעצבים ואדריכלים המודעים לכך שכל אשר למדנו במכללות לעיצוב, איבדו רלוונטיות וכי כיום לא מספיק ליצור עבור הלקוחות מבנים מרשימים ועוצרי נשימה, הלקוחות שלנו רוצים בית עם " נשמה".

אומנות הפנג שווי מלמדת אותנו  ליצור חלל המעורר שלווה, רגשות, הרמוניה, ובית המקבל אותנו בברכה בבואנו ובצאנו מהבית.

וכדי לעצב חלל שמאפשר לאנשים לחוש נינוחות, הרמוניה, שלווה, שקט וריכוז,

אנו המעצבים חייבים לתת התייחסות לרוח, לא פחות מאשר לחומר.

ואת זה בדיוק מלמדת תורת הפאנג שוואי!

 

4

לאלה המעונינים לעבור הכשרה לעיסוק בפנג שווי

העיסוק בפנג שווי אומנם מיועד לכולם, אך הוא מתאים במיוחד לאנשים החשים שנושא הטיפול והריפוי הינם היעוד והמטלה שלהם בתקופת חיים זו. 

בעידן החדש רבים מגלים התענינות בתורות עתיקות ודרכי טיפול הוליסטיים, ואכן אומנות הפנג שווי היא אחת הכלים לטיפולים וריפוים ואף יותר מכך, מאחר ואומנות הפנג שווי למעשה מאגדת את כל סוגי הטיפולים ההוליסטים ומהווה "ככלי קיבול" לשיטות הריפוי השונות. 

בשלב זה, אנו מציעים את הקורסים הבסיסיים באומנות הפנג שווי בהם אנו לומדים את עקרונות הליבה של הפנג שווי וכן את העקרונות של שני בתי הספר הראשונים, המהווים את הבסיס למערכת רחבה יותר של מערכת הכוכבים המעופפים. 

קורס הכשרת יועצי פנג שווי, בשלבי עריכה, ויהיה זמין בקרוב. 

  • קורסים דיגיטלים שמאפשר למידה חווייתית מבלי לצאת מהבית אצלך במסך.
  • כל מתמחה מתקדם על פי הקצב שלו.
  • צפייה בשיעורים ללא הגבלה.
  • ללא תלות באילוצים של זמן ומקום.
  • מהמחשב או הנייד האישי.
  • לווי אישי לכל מתמחה בכל הרמות.

1

"כשהעיצוב זורם בכיוון הנכון"

קורס מקיף בפנג שווי הקלאסי בו נלמד את עקרונות הליבה של אומנות הפנג שווי. וכן נתמקד בעקרונות של שני בתי הספר הראשונים,   "אסכולת הצורה" "ואסכולת המצפן".

ניגע בקצרה בהסיטוריה ותקופת התהוותה של אומנות הפנג שווי, וכיצד היא משפיעה על אורח החיים המערבי בימינו אנו. 

נקבל כלים יישומיים לאבחון סוג ואיכות האנרגיה בחללים השונים על מנת להעצים אנרגיה חיובית ותומכת, וכן כלים למתן או למגר אנרגיה שלילית ומזיקה.

 שיעורים גדושים בידע מעשיר המהווים את הבסיס האיתן ביותר למתמחי פנג שווי בכל השלבים. 

2

"שמונת האחוזות- שמונת הארמונות"

פורמולה ייחודית המבוססת על שני פרמטרים אישים ובלתי משתנים של האדם, תאריך הלידה והמגדר.

פורמולה זו הינה  ענף מתוך מערכת "הכוכבים המעופפים" המתמקדת באדם ואינה תלויה במוטיב הזמן. 

בעזרת הפורמולה אנו חושפים את הכיוונים התומכים והמעצמים של האדם וכן את הסקטורים הטובים ביותר באופן אישי. צ'י תשעת הכוכבים הינה נגזרת מהפרומולה ובכך אנו חושפים איכותיות וכישורים מולדים , לחיזוק החוליות החלשות בשרשרת החיים, וכן השפעות שנתיות.

אחת הפורמולות הנפלאות והקלות לביצוע וכן פורמולה המניבה תוצאות במהירות בזק.

2

"עידן 9 והמעברים"

אנו נמצאים באחת התקופות שירשמו בדפי ההיסטוריה של האנושות. כל אשר ידענו והאמנו במשך עידנים משתנה ללא הרף מול עינינו. 

על פי אומנות הפנג שווי הקלאסי ישנם מחזורי זמן בני 180 שנים וביניהם מחזורי זמן בני 60 שנים וכן מחזורי זמן בני 20 שנים הנקראים עידנים.

בפברואר 2024 האנושות כולה נכנסה לעידן חדש הנקרא עידן 9 עידן האש, זהו העידן האחרון במחזוריות 180 השנים, ובשל כך האנרגיות של עידן 9 הינן עוצמתיות ביותר והשפעתן חלים על כל המבנים בכוכב הארץ.

בשל שינויים עוצמתיים אלה, עלינו להכין ולעצב את הבתים והמשרדים בהתאם לאנרגיות של העידן.

4

מיני קורס

" תו תקן פנג שווי" (קורס חינמי)

החוקים אשר  מפעילים בני האדם הם תוצאה של הסכמה למען סדר חברתי ותרבותי של כוכב הארץ. אותן נקודות בהם מסכימה האנושות כולה נקראת "חוק" אלה שהוא רק חוק ארצי הבא לידי ביטוי במישור הגשמי של הקיום.

" חוק" ארצי הוא למעשה השתקפות חיוורת של חוקים קוסמיים. סביר להניח כי מספר החוקים הרוחניים המפעילים את היקום הם בגדר של אין סוף , ובכל זאת נכון לתקופת חיים זו, במעבר שבין העידנים יש בידינו מספיק  מידע כיצד עלינו בני האנוש להתיישר עם החוקים הקוסמיים, ואחת הדרכים היא הפילוסופיה של הפנג שווי.

 

מערכות יחסים

השכלה

שפע

צמיחה

קריירה

מוניטין

בריאות

משפחה

מה התועלות לאחר הקורס?

1

תוצאה סופית

השאלה הנפוצה ביותר כבר אחרי השיעור ראשון: 

"איך לא חשבתי על זה קודם?"

בסיום הקורס נדע ונכיר על בוריין את עקרונות הליבה של אומנות הפנג שווי, נדע להבחין בין הגורמים המעצימים והתומכים בנו  לבין הגורמים המעכבים באספקטים שונים של החיים.

נדע להשתמש בצבעים, חומרים, צורות, סימבולים בסקטורים השונים בהתאם למישור אותו אנו מבקשים לחזק. 

2

תוצאה סופית

בסיום הקורס יהיו ברשותכם כל הסודות והתובנות אותם למדתי במהלך השנים על עיצוב פנג שווי.

תהיה באפשרותכם לטפל בנושאים המטרידים אתכם, כגון זוגיות, פרנסה, חוסר איזון, חוסר שביעות רצון, בלבול, חוסר מיקוד, וכל זאת במרחב הביתי שלכם ובעזרת שינויים שלרוב הינם מינוריים, ללא הריסת קירות ושיפוץ מאסיבי של הבית. 

וכמובן ללא הוצאות כספיות מיותרות. 

3

תוצאה סופית

בסיום הקורס תהיה באפשרותכם למקד את עצמכם לעבר מטרות והשאיפות של חייכם.

תדעו להפיק מעצמכם את הטוב ביותר כאשר תמקמו את הסקטורים החשובים בהתאם לעקרונות הנלמדים. 

בסיום הקורס יהיה בידכם ארגז כלים בו תהיה באפשרותכם להטיב עם יקירכם בעזרת העקרונות של הפנג שווי. 

בסיום הקורס יהיה ברשותכם ידע נשגב שילווה אתכם לאורך כל החיים ויקל במידה רבה לצלוח תקופות ומצבים בחיים. 

4

תוצאה סופית

בסיום הקורס תרשו לעצמכם להרים רגליים על הספה ולהצהיר " ואוו, יש לי חיים נפלאים" .

הבית יברך אתכם בצאתכם ובואכם. בכל פעם שתחזרו הביתה מיום עבודה הבית יגרום לכם  לחייך בהנאה עקב הפעילוית שנעשו באותו היום הן במקום העבודה והן ברמה החבתית והמשפחתית. 

 

תחושו צורך להיות לעזר לכל המכרים והיקרים לכם  שגם הם יחוו " מהטוב- הטוב הזה"

לאחר שנים של לימוד, חקירה ויישום עקרונות של הפנג שווי,  אני מזמינה אותך לחוויה מעשירה שתהווה עבורך את ההשקעה הטובה ביותר והמתנה היקרה ביותר שחלמת עליה.

חשיפה של כלים עוצמתיים שבעזרתם יחול שינוי משמעותי ומהותי בחייך ובחיי סובבים אותך.

זה הרבה יותר קל ושפוט ממה שנדמה לך.

בפאנג שוואי לא צריך להאמין- פאנג שוואי צריך להבין.