עידן 9 בפנג שווי

עידן האש- עידן 9 בפנג שווי .

על פי מוטיב הזמן באומנות הפנג שווי, בכל עשרים שנה מתחלף עידן. ובכל עידן ההשפעות האנרגטיות חלות על כל המבנים מסביב לעולם.

העידן החדש, עידן  9-האש נכנס לתוקפו  באופן פורמלי ב- 4-5-פברואר 2024 וימשך עד 4-5 לפברואר 2044. על כן השפעות העידן תהיינה במהלך 20 שנה,  כלומר עד 4-5- פברואר שנת 2044.

 עידן האש נקרא גם עידן 9 , מאחר ומיקומו "בקואה" "הארמון" התשיעי במודל  "הבגואה" המשויך ליסוד האש וכיוונו דרום.

במהלך 20 השנים בהם העידן  שולט, התקופה כולה  מתאפיינת במגמות של "הארמון הקבוע" על פי מודל לו שו- "רבוע הקסם הקלאסי- פה-קואה יין" . ( כאשר המספר 5 מופיע בטאי צ'י)  . כוכב הארץ מושפע מאותן אנרגיות  במהלך העידן כולו.

המגמות וההשפעות של עידן 9.

ההשפעות האנרגטיות הינן בכל המובנים והמאפיינים של "הארמון". ההשפעות האנרגטיות הן ממספר הקואה, יסוד, צבעים, הכיוונים הקרדינאליים, אברי הגוף, ונציג המשפחה הקוסמית. על כן האפיונים והמגמות של העידן יהיו בהתאם לקואה מספר 9.

על מנת להבין ולהתכונן לעידן 9 עידן האש, עלינו להכיר את הארמון " הקואה" אליו הוא משויך.

כאמור, על פי מודל הבגואה המספר 9 מייצג את יסוד האש ומיקומו בדרום. כמו כן הוא מזוהה עם הבת האמצעית במשפחה המטפורית שפרושה המילולי הוא  "אור זורח". ובשל כך כמו להבת האש, היא נראית ממרחקים.

ארמון 9- יסוד האש מזוהה ומקושר לתקופה של אמצע החיים. שלב בו האדם מגיע לבגרות וכן הוא מקושר לאמצע היום כפי שהשמש נמצאת במרכז השמיים.

שלב בו האדם נמצא בשיא האנרגיה והפוטנציאל, וזאת לאחר שלב הזרע, הצמיחה מגיע שלב הפריחה. שלב בו האדם חש את בשלות מבחינה מנטלית ורגשית, מודע למעשיו ואף לומד לקחת אחריות על מעשיו.  

כל ההשפעות האלה מתנקזות ויוצרות את המגמות העיקריות בכל עידן.

על כן המגמות העיקריות של עידן 9 הן, מוניטין, שמחת חיים, עליזות, חיי חברה תוססים, תהילה, פרסום, בסגירת מעגלים, פעילות חברתית מורחבת, התפתחות אינטלקטואלית ורוחנית, הצלחה, יופי, זוהר, הופעה חיצונית מרשימה,  הכרה, תשוקה.

יחד עם זאת עלינו לזכור שיסוד האש  גם עלולה לצאת משליטה. ביסוד האש יש גם סכנות של שריפה וחוסר יציבות.

לכן,  עלינו ללמוד כיצד למתן את אנרגיית האש הן בבתים והן ברמה האישית. 

ארמון 9- יסוד האש מזוהה ומקושר לתקופה של אמצע החיים. שלב בו האדם מגיע לבגרות וכן הוא מקושר לאמצע היום כפי שהשמש נמצאת במרכז השמיים.

שלב בו האדם נמצא בשיא האנרגיה והפוטנציאל, וזאת לאחר שלב הזרע, הצמיחה מגיע שלב הפריחה. שלב בו האדם חש את בשלות מבחינה מנטלית ורגשית, מודע למעשיו ואף לומד לקחת אחריות על מעשיו.  

השפעות כוכב שבתאי וכוכב יופיטר.

כל  עידן בן 20 שנה מתחלק לשתי תקופות, עשר השנים הראשונות של העידן נשלט על ידי כוכב שבתאי.

כוכב שבתאי הוא השליט והאחראי על חוק הקארמה, הוא אחראי על הסדר, חוק וממסד.  כוכב שבתאי נחשב גם " למורה הזקן" שאינו מוותר, כך שאין "הנחות" .

בתקופה זו אלילת הקארמה עובדת שעות נוספות על מנת לאזן את הקארמה ברמה האינדיבידואלית והקולקטיבית.

חלקו שני של העידן נשלט על ידי כוכב יופיטר.

כוכב השפע, ההתרחבות, והצמיחה.

המעבר בין העידנים בפנג שווי.

למרות שעידן 9 יכנס לתוקפו בפברואר 2024, ניתן לחוש את השפעותיו כשנתיים וחצי לפני כניסת העידן עצמו.

וכולנו עדים לכך שהחל משנת 2020 האנושות כולה חווה את אחת התקופות הקשות והמאתגרות . המעבר בין העידנים זה כמו לידה מחודשת . וכמו כל לידה בשעה זו האנושות כולה נמצאת בתעלת הלידה. אנו עדים, צופים ולוקחים חלק בלתי נפרד בתהליך של העידן בהתוותו.

הטלטלות שבין העידנים.

שינויים וטלטלות בכל המישורים, והדבר ניכר לא רק ברמה האישית או הארצית אלה ברמה האוניברסלית.

התחושה הכללית היא כאילו מישהו משך את השטיח מתחת לרגלינו , תחושה של כאוס,  תבניות ישנות קורסות אל תוך עצמן, דפוסי חשיבה ואורח חיים משתנים, כל אשר הכרנו עד כה משתנה ללא היכר.

טרנספורמציה שהרבה מאוד אנשים חשים תופעות פיזיות שונות, כגון חוסר שינה, כאבי ראש, מפרקים ועוד ועוד. 

בשל כל תופעות האלה אנו נאלצים להסתגל לאורח חיים חדש שלא הכרנו.  ואף גרוע יותר, חיים שנכפים עלינו. אלה שכולנו יודעים,  שעל מנת לבנות דבר חדש יש להרוס את הישן. המעבר בין העידנים  אינו קורה בין לילה.

הכנת המבנים למגמות עידן 9

מומחי ויועצי פנג שווי קלאסי, המתמחים במערכת "הכוכבים המעופפים" כבר הפשילו שרוולים ואנו מתכוננים לשינויים שעידן 9 יביא עימו. 

אחד העקרונות "במערכת הכוכבים המעופפים" היא שעל מנת שבית "יעבור" עידן ויהנה מאיכות האנרגיות החיוביות של העידן יש לעשות שיפוץ ושינוי מאסיבי במבנה.

ישנם מסטרים הטוענים שעל מנת לאפשר לאנרגיות של העידן להכנס למבנה, יש להסיר את גג הבית למספר ימים על מנת שהבית יקבל את האנרגיות של העידן. כמו כן יש הטוענים שיש להחליף את הריצוף בכל חלל הבית, ויש הטוענים שיש לעשות שינוי בחללים.

על כן בין כל הגישות האלה ישנם חילוקי דעות בין המסטרים.

 מבנים בעלי פורמולות מיוחדות.

בכל עידן יש מספר מבנים ובתים בעלי פורמולות מיוחדות וצירופי כוכבים מיוחדים. 

אחד המאפיינים העיקריים של עידן 9 עידן האש הוא שאף אחד מהמבנים בכל רחבי העולם לא ישא את אחת הפורמולות המיוחדות.

מגמה זו מאפשרת לבתים בעלי הפורמולות המיוחדות שנבנו בעידנים הקודמים. להמשיך ולהנות מאיכות האנרגיות של הפורמולות השונות, גם בעידן 9 עידן האש. 

מה עלינו לעשות בעידן 9?

כל המבנים ברחבי העולם יושפעו מהאנרגיות העוצמתיות של עידן 9 עידן האש. על כן עלינו להכין את עצמינו, הבתים והמשרדים בהתאם להשפעות הצפויות של העידן. 

מתמחי הכוכבים המעופפים- חגורה שחורה בעיצוב.

כל המתמחים " באסכולת הכוכבים המעופפים- חגורה שחורה בעיצוב בפנג שוואי" יהיו ראשים להזמין מפות של 16 סוגי המבנים בעידן 9.

הדוחות יכללו:

  • מערך הכוכבים המעופפים בכל סקטור,
  • חלוקת המבנה לפי פונקציות,
  • התאמת סקטורים לדיירים על פי תאריך הלידה, תיקונים וריפויים. 

כל שעליך לעשות הוא:

  • לשלוח תרשים המבנה, המעלה המדויקת בחזית ועורף המבנה,
  • שנת בנייה או אכלוס,
  • תאריכי הלידה של הדיירים.

הדוחות יגיעו למייל האישי כעבור שבועיים.

בואו ונקבל בברכה את עידן 9, עידן האש.