פנג שואי זה סינית בשבילך?

תן לי לתרגם...

כשחוכמה עתיקה פוגשת עידן חדש

מכניסים הביתה 5000 שנות חוכמה נשגבת...

הקורס המקיף ביותר ללימודי פנג שואי קלאסי 

בזמן שנוח לך

למידה מהבית דרך שיעורים מוקלטים

בהנחה לזמן מוגבל

הנחה משמעותית לזמן מוגבל

בליווי צמוד

ליווי צמוד לכל מתמחה

ללא סיכונים

החזר כספי מלא במידה ואינך מרוצה

מתחילת שנת 2020 ועד עצם היום הזה, הם שנים שירשמו בהיסטוריה האנושית כשנים משמעותיות, מהפכניות שהביאו לחיינו שינויים בלתי פוסקים שנכפו עלינו מכורח המציאות.

כל תפיסות החיים, כל התובנות, אורח החיים להם היינו מורגלים השתנו ומשתנים ללא הרף, ואת מקומם ממלאים פחד, חרדה, חוסר וודאות, בלבול, חוסר אונים כאוס, וכולנו תחת תחושות קשות של

" רעידת אדמה" ,ומכאן עד למחלה פיזית, זה רק שאלה של זמן.

נגן וידאו

מעצבים וקולגות יקרים!!!

בואו נודה בזה, להביא פרויקטים בתחום עיצוב פנים זה לא דבר קל.

השיווק בפייסבוק לא עובד לכל אחד, גוגל מצריך תקציבי פרסום של אלפי שקלים, ולכן רוב הפרויקטים שנכנסים, מגיעים מפה לאוזן, ומה זה מצריך מאתנו המעצבים?

להמשיך ולבסס את המוניטין להפוך כל פרויקט וכל לקוח שכבר נתנו לו שירות לסוג של סוכן מכירות.

כמו כן, באוקיאנוס של עולם העיצוב ניתן בקלות ללכת לאיבוד בין כל כך הרבה כרישים, כך שהבידול  חייב להיות היתרון שלנו על אחרים.

בתקופה מאתגרת זו בה אנשים רבים חשים חוסר וודאות, חוסר יציבות, חרדות קיומיות, קשיים בפרנסה, קשיים במערכות זוגיות, אנחנו נהיה אלה שנושיט את היד לגרום ולאפשר להם סוג של יציבות, תמיכה והגשמה עצמית בעזרת העיצוב במרחב המחייה שלהם.

וזה אומר, שהעיצובים שלנו מוכרחים להיות ברמה הכי מקצועית, הכי עדכנית וגם קולעת לטעמו ורווחתו של הלקוח, ואת זה בדיוק מאפשרת אומנות פנג שווי. 

עיצוב פנים בשילוב עקרונות הפאנג שוואי מבטיח לא רק עיצוב פרקטי ומרשים, אלה הוא הופך את העיצוב לכלי שתומך בדיירי הבית בכל האספקטים של החיים.

כיום ידוע לכולנו, שהעידן החדש טרף את הקלפים לא רק בתחום הרפואה, הקריירה, הלימודים, המימוש וההגשמה, אלא גם בתחום עיצוב הפנים. יותר ויותר אנשים מבקשים כיום לעצב את הבית או חלל העבודה באופן שיאפשר זרימה נכונה וטובה של אנרגיה. 

החדשות הטובות הן: גם בלי פנג שוואי יזרמו אנרגיות בבית. החדשות הרעות, הן לא תמיד יזרמו בכיוון הנכון.

במיוחד בשבילך!!!

ארזתי ידע , ותק וניסיון של שלושה עשורים, לקורס מעשי , חוויתי ויישומי, בו ניתן בקלות לבסס את הבידול המצקועי שיזכה אותך בחגורה שחורה של המעצבים בארץ. 

אני מזמינה אותך להצטרף לקורס  פנג שווי קלאסי במתכונת שלא נראתה בארץ ולבטח לא בשפה העברית.

שיעורים גדושים בידע בהם נחשף לעקרונות החשובים ביותר מהרמה הבסיסית עד שיתאפשר לך לעצב בתים ומשרדים ברמה של מסטאר שיבדל אותכם מקצועית בעולם העיצוב.

אז מה יהיה לנו?

  • קורס און-ליין אצלך במסך, שמאפשר למידה חווייתית מבלי לצאת מהבית.  שיעורים מולקטים המצעידים כל מתמחה צעד אחר צעד.
  • כל מתמחה מתקדם על פי הקצב שלו. ניתן לחזור ולצפות בשיעורים ללא הגבלה של זמן ומקום.
  • קורס גדוש בידע וכלים יישומיים. ניסיון וותק של שלושה עשורים בהם רכשתי את הסודות המקצועיים ביותר יועברו במהלך הקורס עד סיומו ואף אחרי. 
  • ניתן ללמוד מהמחשב או הנייד האישי.
  • לווי אישי לכל מתמחה בכל מדיה שתבחר ובכל השלבים.

ואם הגעת עד כאן, יש לי מסר אישי עבורך!!!

המסמך הזה הוא קריאת ההשכמה של היקום אליך. האמת נוקשת לך בדלת.

זכינו  לחיות באחת התקופות המרתקות, ומאידך בתקופה מאתגרת ולא פשוטה. וזה בדיוק הזמן להכניס הביתה 5000 שנות חוכמה אשר בעבר הייתה מוסתרת מפשוטי העם והיתה נחלתם של בני אצולה, קייסרים, שליטים והאליטות שבעזרת הידע הזה היתה להם אפשרות לשלוט באנושות כולה, לשמור את פשוטי העם בבורות ולמנוע מהם לממש את הזכות המולדת והאנושית לחיות את החיים במלואם ולהפיק מהחיים את המיטב. 

לא עוד!!!

במעבר שבין העידנים , האנושות כולה מתעוררת אל האמת, והאמת מרימה את ראשה ומתגלה ביתר שאת לכל מי שמבקש אותה, למעשה היא נוקשת בכל דלת ומבקשת להתגלות במלוא תפארתה. 

הידע שבעבר היה נחלתם של יחידי סגולה היום הוא נגיש וגלוי לכולם. 

מערכות יחסים

השכלה

שפע

צמיחה

קריירה

מוניטין

בריאות

משפחה

כל זה אפשרי בעזרת שינויים קטנים במרחב הביתי שלך.

הקירות מדברים פנג שווי- הגיע הזמן שנבין מה הם אומרים!!!

לאחר שנים של לימוד, חקירה ויישום עקרונות של הפנג שווי,  אני מזמינה אותך לחוויה מעשירה שתהווה עבורך את ההשקעה הטובה ביותר והמתנה היקרה ביותר שחלמת עליה.

חשיפה של כלים עוצמתיים שבעזרתם יחול שינוי משמעותי ומהותי בחייך ובחיי הלקוחות שלך.

זה הרבה יותר קל ושפוט ממה שנדמה לך.

בפנג שווי לא צריך להאמין- פנג שווי צריך להבין.

רוצה שהדברים יזרומו בכיוון הנכון?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מה תלמדו בקורס?

קורס פנג שוואי בזום

קורס פנג שוואי בסרטוני וידאו.

מעבר לכל היתרונות ברכישת הקורס, עכשיו גם בונוס שווה במיוחד.  הבונוס הזה משנה חיים. 

קורס בשווי של 3.900 שח מוגש באהבה במחיר חסר תקדים לרוכשי הקורס ומהווה השלמה בעלת ערך בלתי נדלה לכל מתמחה.

קורס נוסף בו נחשף לענף אחד מתוך מערכת גדולה יותר. פורמולה המבוסת על תאריך הלידה ובעזרתה נלמד להכיר את עצמנו באופן ששום מערכת לא עומדת בפניה.

פורמולה בה נלמד לזהות את האנרגיה העיקרית המשפיעה והמניעה אותנו, וכן בהתאם נלמד על אלמנטים המחזקים והאלמנטים המחלישים, הצבעים התומכים בנו, אך עיקר עיקרה של הפורמולה חושפת את ארבעת הכיוונים המטיבים איתנו בהם נמקם את הפונקציות החשובות של דלת כניסה, חדר שינה, ראש מיטה, כיוון ישיבה ועוד.

אחת הפורמולות העוצמתיות המניבות תוצאות מדהימות במהירות בזק, ולעיתים השימוש בפורמולה זו הינה מספקת על מנת להשיט את ספינת חיינו לחוף מבטחים.

אסור לפספס את ההזדמנות!!!

גם אני רוצה לגלות את הסודות של המצליחנים.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

הקורס מתאים למתחילים ללא ידע קודם!!!

אז למקרה ורצית, ומכל מיני סיבות דחית את לימודי הפנג שווי, כעת זו ההזדמנות שלך!

לבנה גבריאל

אל תחסמו את הפאנג-שווי, הוא בא בטוב. אל אומנות הפנג שווי הגעתי מתוך מצוקה והתרסקות אישית בחיי. באותה תקופה, השאלה העיקרית ששאלתי "למה דווקא אני?" ושם בדיוק התחיל מסע חיי בחיפוש אחר תשובות לשאלות שהיו ברומו של עולם. מאחר ולשכל הישר ולרפואה הקונבנציונלית לא היו תשובות, מצאתי את עצמי חוקרת ולומדת שיטות הוליסטיות, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, מודעות עצמית, פילוסופיה של היהדות (קבלה), בודהיזם, פרחי באך, ארומתרפיה ורייקי. כשנתיים לאחר אותה חוויה, עם שלל המידע שרכשתי, הצלחתי לעמוד על רגליי ולחזור לחיים – נקודת הזינוק למסע חדש בחיי.

עם כל שיטות הריפוי שלמדתי ולימדתי, עדיין הייתה חסרה לי איזו פיסה בפאזל. חיפשתי כלי משלים עבור התלמידים שלי, וכך נחשפתי אל אומנות הפנג שווי, שהעקרונות והפילוסופיה שלה השלימו את מנגינת היקום עבורי. גילתי שאדם יכול לשפר את תפיסת עולמו, לשנות דפוסי החשיבה והתנהגות אך לשם כך הוא צריך שתהיה לו תמיכה. ותמיכה שכזו יכולה לבוא לידי ביטוי רק במקום בו הוא מבלה וחי את רוב שעות היום, בבית.

עיצוב ואדריכלות – תחומים שינקתי מבית ההורים ומארץ הולדתי, דרשו גם הם את זכות הקיום. כיוון שמטבעי אני נוהגת לרדת לעומקם של דברים, חקרתי ובחנתי את עקרונות הפנג שווי בגישות ובהיבטים המעמיקים ביותר, וכך הגעתי אל "הפנג שווי הקלאסי". השילוב של הידע ההוליסטי עם אהבתי לעיצוב, יצר את החיבור המנצח עבורי ועבור התלמידים שלמדו במסגרות שונות, כולל מכללות לעיצוב באזור השפלה והדרום בקורסים לפאנג שוואי בכל הרמות.

בשנת 2004, כאשר האנושות נכנסה לעידן החדש, אספתי את כל הידע לספר ייחודי בעל ערך רב בו כלולים כל העקרונות והפילוסופיה של האסכולות הקלאסיות בפנג שווי.  אלא שלחיים היו תוכניות נוספות עבורי, והם הביאו אותי לעבור ולחיות בקליפורניה, ארצות הברית. שם, במסגרת עיסוקי הן בשירות לאדריכלים, מעצבי פנים ואנשי תעשיית הבידור והקולנוע והן כיועצת לחברת השקעות בתחום הנדל"ן בחוף המערבי, רכשתי ניסיון רב ערך בתחום.

שימשתי כיועצת פנג שווי בבתים ובתי עסק, ביניהם חברה למעליות, רשתות שיווק, חנויות בגדים, סטודיו לצילום, מכוני יופי, קליניקות, מסעדות, משרדי נדל"ן, בית ספר לרפואה משלימה, חנויות תכשיטים, חברת הוצאה לאור, וכמו כן עסקתי בעיצוב ויעוץ בבתים פרטים – משלב התכנון עד סיום הבניה.

היום, ממרום גילי, אני רואה חשיבות עליונה בהעברת כל הידע שצברתי באומנות הפנג שווי לדורות צעירים של מעצבים. להחזיר עטרה ליושנה. אני קוראת לך לגעת ולדעת, וללמוד אומנות מדהימה זו, שתהווה כלי מעצים ביותר ויעלה אותך ל"אני" הגבוה ביותר של עצמך, מהבחינה האישית והעיצובית.

עדיין חושש/ת?

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

מה מעניק הקורס?

1

תוצאה סופית

השאלה הנפוצה ביותר כבר אחרי השיעור ראשון: 

"איך לא חשבתי על זה קודם?"

בסיום הקורס נדע להבחין בין הגורמים המעצימים והתומכים בנו  לבין הגורמים המעכבים באספקטים שונים של החיים.

נדע לעצב את החלל באופן שיזמן אנרגיות חיוביות וכן נטרול ומיגור אנרגיות שליליות.

2

תוצאה סופית

בסיום הקורס יהיו ברשותכם כל הסודות והתובנות אותם למדתי במהלך השנים על עיצוב פאנג שוואי. תהיה באפשרותכם לחדד לעצמכם את המטרות והיעדים וכן את הכלים שיזניקו אותכם למטרה.

3

תוצאה סופית

בסיום הקורס תדעו בברור כיצד להשתמש בצבעים ,חומרים וצורות בחללים השונים של המבנה וכן התאמתם לסקטורים בעלי הפונקציות השונות. 

4

תוצאה סופית

בסיום הקורס תרשו לעצמכם להרים רגליים על הספה ולהצהיר " ואוו, יש לי חיים נפלאים" . הבית יברך אתכם בכל פעם שתחזרו הביתה מיום עבודה ויגרום לכם לחייך בהנאה תחושו צורך להיות לעזר לכל המכרים והיקרים לכם  שגם הם יחוו " מהטוב- הטוב הזה"

תלמידים ולקוחות אומרים עלינו!!!

אל תפספס את ההזדמנות!!!

במידה ולאחר צפיה בשני השעורים הראשונים, מסיבה כזו או אחרת תרצו להפסיק את השתתפותכם, החזר כספי מלא, מובטח.

מעוניין/ת לשמוע עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם