בתים ועידנים בפנג שואי

שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

בתים ועידנים בפנג שואי.

בתים ועידנים זהו נושא קריטי ומרתק בפני עצמו באומנות הפנג שואי הקלאסי. אכן,  גם למבנים ונכסים יש גיל הנמדד על פי שנת הבנייה או שנת האכלוס של הנכס. ולמה זה חשוב כל כך? מאחר והאנרגיה בשנת הבנייה או שנת האכלוס של הנכס היא בעלת משמעות לגבי הנכס, וטיב האנרגיה היא שקובעת את איכות החיים עבור הדיירים.

כמובן שבית לא נבחר במקרה, יש לכך סיבות רבות, נראות והגיוניות, אך יותר סיבות בלתי נראות מדוע בית זה או  אחר נבחר. ולכן מאוד חשוב שנדע לזהות את איכות האנרגיה בבית בו אנו מתגוררים ומתנהלים. 

וכאן באה לידי ביטוי אומנות הפנג שואי במלוא הדרה ותפארתה בעזרת אסכולה הנקראת " מערכת הכוכבים המעופפים" המבוססת על מוטיב הזמן בלוח השנה הסיני. 

מערכת " הכוכבים המעופפים"

ומה היא מערכת "הכוכבים המעופפים"?

כידוע, פנג שואי היא המטפיסיקה הסינית. אומנות זו מבוססת על ארבע אסכולות שונות שהן למעשה בנויות כנתבך על נתבך.  כל אסכולה מתמקדת בעקרונות שונים. ובכך מאפשרת אבחון ואנליזה של סוגי האנרגיה בכל מקום ובכל נקודת זמן.

"מערכת הכוכבים המעופפים" היא המערכת הענפה והמעמיקה ביותר של אומנות הפנג שואי הקלאסי. מערכת המסתעפת משתי אסכולות עיקריות ובסיסיות שהן The Form School & The Compass School.

וכל המערכות ביחד יוצרות את המערכת הרחבה ביותר הנקראת Xuan Kong   "הריק המסתורי".

הייחודיות והעוצמתיות של מערכת "הכוכבים המעופפים" היא מימד הזמן. בעזרת נוסחאות שונות היא מאפשרת  למתמחי פנג שואי לעשות אבחון ואנליזה של סוגי האנרגיה בכל מקום ובכל זמן. 

מוטיב " הזמן" בפנג שואי"

על פי לוח השנה הסיני ישנם שלושה מחזורי זמן המתחלקים ל- 180 שנים, בתוכם מחזורי זמן של 60 שנים, וכן בתוכם מחזורים בני 20 שנה, הנקראים עידנים. 

כמובן שמבחינה אנרגטית , האנרגיות של העידן הנוכחי הן החזקות והמשפיעות ביותר על כוכב הארץ. 

The 9 Flying Star

ב" מערכת הכוכבים המעופפים" ישנם 9 כוכבים.  כוחות אלה הם בעצם סוגי אנרגיה שונים שנעים מסקטור לסקטור. התנועתיות  הזאת בתוך המבנה משנה את התנודה האנרגטית. וזאת בהתאם לארמון בו הם מבקרים וכן ביחס לזמן הנבדק.

בעזרת מערכת הכוכבים המעופפים מתמחי פנג שואי מקבלים תמונה עדכנית של איכות הצ'י במרחב בזמן נתון. דבר המאפשר לנו להעצים אנרגיה בסקטורים בעלי פונקציות חשובות ולמתן השפעות שליליות במבנה.

24 הרים

המצפן הסיני נקרא לו פאן, וכמו מצפן מערבי הוא מקיף 360 מעלות כשהחלוקה היא שכל 45 מעלות מצביע על אחד מהכיוונים הקרדינליים שהם: צפון, דרום, מזרח, מערב, צפון מזרח, צפון מערב, דרום מזרח ודרום מערב.

על פי נוסחאות שונות כל 45 מעלות של המצפן המראה על אחד מהכיוונים הקרדינליים מתחלק בחלוקת משנה ל- 3 גזרות ובכן נוצרים למעשה 24 גזרות, הנקראים 24 הרים.

פורמולות מיוחדות

בכל עידן כאמור ישנם 16 סוגי מבנים עם צירופי כוכבים שונים חלקם חיוביים ותומכים וחלקם צירופים מחלישים ואף צירופים מסוכנים. אלה שבנוסף לכך בכל עידן יש מספר מבנים בעלי "מזל טוב" במיוחד. 

ואם אנו זוכרים שכל עידן נמשך כ 20 שנים, הרי שמבנים בעלי פורמולות מיוחדות נהנים מצירופי הכוכבים החיוביים במהלך 20 השנים של העידן.

בעזרת תיקונים מינוריים בעידן 9 ניתן לחזק את הבתים בעלי הפורמולות המיוחדות על מנת להפיק אנרגיה תומכת לעשרים השנים במהלך עידן 9. 

והדבר אומר שכל המבנים בעלי הפורמולות המיוחדות שנבנו בעידנים קודמים, ימשיכו להנות מצירופי הכוכבים המנבאים מזל טוב במיוחד, שגשוג, בריאות, מערכות יחסים הרמוניות גם במהלך עידן 9 שימשך עד שנת 2044.

לאיזה כיוון הבית שלך פונה?

בתים שנבנו או אוכלסו בין השנים 2004 ועד לשנת 2023 והחזית שלהם פונה ל::

  • דרום מערב 1- (202.6-217.5)
  • דרום מערב 2-3  (217.6-247.5)
  • צפון מערב 1- (292.6-307.5)
  • צפון מערב -2-3 ( 307.6-337.5)
  • צפון מזרח 1- (22.6-37.5)
  • צפון מזרח 2-3 (37.6-67.5)
  • דרום מזרח 1- (112.6-127.5)
  • דרום מזרח 2-3 (127.6-157.5)

מבנים אלה שנבנו או אוכלסו בין השנים 2024 ועד שנת 2023 הינם בעלי צירופי כוכבים מאוד מיוחדים המנבאים שפע, שגשוג, בריאות, ועל כן בעזרת שינוים ותיקונים ( לעיתים שינויים מינוריים) ניתן להנות מאיכויות האנרגיה גם לעשרים השנים הבאות, במהלך כל עידן מספר 9. אל תפספסו את ההזדמנות.

לקבלת יעוץ עבור בתים אלה, מוזמנים ליצור קשר ואשמח להיות לעזר ולהכין עבורכם מפה אנרגטית של הנכס עם השינויים המומלצים.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?